מפסידים לאתלטיקו 2-3 בחצי גמר הסופרקופה

באמת ראקיטיץ?

תשאל אותך איפה מגינים שלך ואיפה שתי הבלמים שלך…

אלבה ואומטיטי לא אמורים לכסות על חורים בצד ימין, סרג’י רוברטו זה פחון בצד ימין שרק במוח של המתועב אפשר למצוא הצדקה ללמה הוא ממשיך לפתוח על חשבון סמדו, ופיקה יצא כמו דביל ולא הצליח לחטוף.

לפני חודש ראיולה התראיין ואמר שדה ליכט לא בברצלונה היו מסיבה מאוד פשוטה וזה שהוא לא היה רואה דקות משחק, בגלל פיקה. והוא צודק חד משמעית.

הנה טובידו “הדה ליכט הבא” יוצא להשאלה בשאלקה. ואנחנו נשארים עם בלם מזדקן שכבר הרבה אחרי השיא שלו.

אהה ויש לנו את גריזמן ב120 מליון אירו. אש.

מדהים שהתקשורת בקטלוניה מדוחים שהמעמד של ואלורדה מתערער. וביום שני יש ישיבה לגביו. דווקא לאחר משחק לא רע שלנו.

אם יש אלוהים…

אני משתדל לבחור את המשחקים שלי בפינצטה, אז אני לא יודע מה זה אומר “משחק יחסית טוב”, אבל 0-0 במחצית, ספגנו ראשונים, וקיבלנו רמונטדה לפנים. אם ככה נראה משחק טוב שלנו, מה הפלא שבמשחק רע ליברפול ורומא חגגו לנו על הת**.

נניח שיום שלישי בבוקר קמים לשחר של יום חדש וואלורדה לא מאמן ברצלונה,
מי כן אפשר להביא עכשיו?

אבל זו בדיוק הבעיה שאנחנו מצרים עליה.
זה לא שאנחנו לא יכולים לשחק טוב, זה שלמאמן שלנו יש כריזמה של צנון.

לזרוק את פאטי דקה 85 במקום דה יונג במשחק נוק-אאוט זה לא באמת מה שמצפים ממנו או מה שהיה מנצח לנו את המשחק.

במשחק הזה הקבוצה הפחות טובה ניצחה רק בזכות המאמן היותר טוב. אין לי דרך אחרת לסכם את זה.

אני מוכן לבחור בך על פני ואלורדה. ואני לא מכיר אותך בכלל.

מדברים על פימניטה מאמן ברצלונה ב. אני בוחר בכל אחד. רק שיעזוב אותי במנוחה.

דרך אגב שלא יהיה ספק, אין לי כמעט ספק שואלורדה ממשיך עד הסוף. אני פשוט רוצה להשלות את עצמי טיפה

רק תחשוב שוידאל יעזוב. אלניה בבטיס וארתור פצוע. איזה ניהול סגל “נהדר”. אני רק מתנחם שההנהלה של יוניטד מתעקשת להיות גרועה יותר משלנו. חחחח

שלא לדבר שטודיבו רגל אחת בחוץ… אבל באמת שאני לא מקטר או כועס. זה רק מקרב את התבוסה של החלאות בהנהלה. שימשיכו כך. 2021 החופש יגיע!!!

דרך אגב, יש אופנה שאוהדים מסוימים מאשימים את הפורמט החדש. צריכים להזכיר לאותם אוהדים שבהתחלת השנה שהציעו את זה , ברתומאו קפץ לזה ראשון והסכים. רוביליו אמר את זה היום.

ונקודת הבונוס פיקה עשה תיווך בין הסעודים להתאחדות הספרדית (אחרי זה הוא יטיף מוסר לכל העולם על זכויות אדם)

רק לסגור את הפינה הזאת.

בונוס: פיקה תיוך בין סעודים להתאחדות בספרד. (אחרי זה הוא מטיף על זכויות אדם בטויטר שלו)

בלי קשר לזה שברתומיאו בן של ז… צריך לומר את האמת. בגמר הסופרקופה אשתקד שיחקו הדאבליסטית וסגנית הגביע. השנה משחקות בגמר הסופרקופה 2 קבוצות שלא זכו בשום דבר. סתם משחק דרבי ידידות עם גביע בסופו. זה הרס את המפעל שכל הייחודיות שלו הייתה גם ככה מאוד גבולית.

נו באמת, התואר הזה שווה לתחת בכל פורמט, וזה של השנה לא יותר הזוי מכמעט כל שנה שבה בארסה זוכה בדאבל ומשחקת בסופרקופה נגד המפסידה בגמר הגביע. התואר הנוסף הזה מיותר כמו המונדיאל של המועדונים, אבל הוא לפחות מספק משחקים מהנים כמעט תמיד, וגם השנה - בטח לעומת אותם המפגשים שהיו בליגה.

הישיבה ביום שני נקבעה הרבה זמן מראש, היא לא קשורה להפסד או למאמן. הוא יהיה פה עד סוף העונה.

אמנם זה תואר קיקיוני ולא חשוב, אבל הקבוצות שיחקו עם הרכב חזק ובהחלט רצו לנצח. בגלל זה ההפסד מעצבן, לא בגלל התואר.
היה לנו משחק מצוין, אם נמשיך כך נגיע רחוק. הבעיה שזה כנראה לא יימשך, ובארסה תחזור לבינוניות + הברקות.

בשופר של ההנהלה מחפשים למי להפנות את החיציתם ומציירים מטרה סביב נטו.

חיצים להנהלה שקנו את השוער המעפן הזה ב26 מליון (+9 במשתנים) ונתנה את סיליסן למעשה בחינם? לא תראו שם.

הוא לא שוער מאפן, הוא פשוט שוער שמתאים לקבוצות כמו ולנסיה. בד"כ לא שמים לב לזה, כי טר שטגן לא נפצע.

סילסן היה יוצא מן הכלל, בד"כ השוער השני הוא הרבה פחות טוב מהראשון. מה היה רע בשוער כמו מאסיפ? מה הוא פחות טוב מנטו. היה צריך לשנות את הלאום שלו לבריזלאי. ולשים על עצמו תג מחיר של 40 מיליון. ואז הוא היה נחשב לגטימי.

לא מבין גם מה רוצים מנטו, היו לו גם כמה הצלות יפות. ברור שהוא לא טר שטגן וגם לא קרוב אבל אף שער לא באשמתו.

בנוגע למשחק, באמת משחק מהטובים שלנו בתקופה האחרונה, מסי ובוסקטס בעיקר לדעתי היו מעולים. לא נעים לאבד תואר אבל כשמדובר בתואר כה שולי אז ההפסד פחות מעניין, אם תהיה המשכיות ליכולת הזו או מעמדו של ואלוורדה באמת התערער אז כבר יצא לנו טוב.

https://twitter.com/barcacentre/status/1215631255695433729

לא שאני חושב שהוא מתאים לאמן את ברצלונה, בטח לא עכשיו. אבל כמו שאמרתי בשלב הזה אני לוקח את כולם.

דרך אגב אבידל אמור לטוס לקטאר, המועדון מאשר את זה. אבל הטיסה במקור מתוכננת לעסוק בדמבלה. מועדון לא מאשר ולא מכחיש את זה…

https://twitter.com/BarcaWatch/status/1215622891783512065

לכל שוער שתשים בשער יהיו בסופו של דבר הצלות. זה לא טר שטגן או שער ריק. השאלה היא האם הוא מצליח גם להביא נקודות. והוא לא. נטו לא קשור לרמות האלה.

בסופו של דבר, במקום לבזבז את הכסף על שוער מעפן כזה, יכולנו לשים בעמדה הזאת שחקן בית. אם הוא מעפן אז לפחות שיהיה מעפן שלנו, ולא סתם מעפן שעלה כ"כ הרבה ברמה שנתנו את סיליסן בחינם…

אתה החלטת שהוא “מעפן” ומתייחס לזה כעובדה ואז משווה שוערים אחרים למעפן הזה.
זאת דעתך בלבד. הוא לא מעפן, הוא בסדר גמור בשביל שוער שני.
הטענה היחידה שלי להנהלה בנוגע לנטו זה המחיר. הוא לא שווה כ 30 מיליון יורו.
סילסן רצה לעזוב בקיץ ואמר את זה ברור מאוד גם בתקשורת. לא יכולנו להחזיק אותו. כולם כולל המאמן וההנהלה היו רוצים שהוא יישאר.

הבעיה לא בעזיבה של סילסן. אלא שהחליטו למכור אותו בלי רווח ולהביא שוער יקר.

היה אפשרות להחזיר את מאסיפ. באמת שאני לא רואה הבדל משמעותי. תשים את מאסיפ בשער ובמקרה הגרוע הוא מספק אותה הצגה כמו נטו.

היה אפשרות גם להביא את בופון בחינם. כמו כל עיסקה של ההנהלה הזאת. תמיד יש איזה כוכבית שחורה שמרחפת מעל.

*אין לי טענות לנטו. שום שער לא היה באשמתו, למרות שזה ברור ששטגן היה עוצר שער אחד או שתים.