מפסידים לאתלטיקו 2-3 בחצי גמר הסופרקופה

אני מבין שאני לא היחיד שחסר לחלוטין כל סוג של התרגשות לפני המשחק הערב. בכל זאת, אתלטי…

פתאום לא מעניין אתכם… שוקו מה שוקו. תגידו שאתם מפחדים להפסיד לריאל מדריד :upside_down_face:

מה עדיף שברצלונה זוכה בתואר הזה, אז אוהדי ריאל קוראים לגביע הספרדי או סופרקופה גביע השוקו אבל שאתם מנצחים באחד מהגביעים האלו, הוא פתאום הופך להיות חשוב.

או שאני מודיע מראש מה אני חושב על הטורניר הזה?

ודרך אגב זה דעתי בלבד. אל תכליל.

צחקתי. אני גם חושב שהגביע הזה מיותר.

אני יודע אני מנסה לעשות מלחמה ולהחיות את הפורום הברסאי :joy: :joy: :joy:

דווקא לכם הגביע הזה צריך להיות מאוד חשוב… בסוף עוד תזכו בו ואז וואלורדה ישאר עוד עונה כי “תואר” :wink:

אני במקום זידאן פותח רק עם ראמוס ומרסלו בהגנה וקונה לי עוד עונה או 2 עם ואלורדה

מה זה משנה אם בסוף מסי זוכה באליפות? ההפך, מעדיף להפסיד אליפות לברסה אימתנית של פפ מאשר לאחת פאטתית של וולוורדה.
היתרון היחיד בוולוורדה הוא שמחה לאיד, שלפחות אם אנחנו לא זוכים באלופות שגם אתם לא

איזה פורמט מיותר. איזה חוסר עניין…

ניסו להפוך את הסופרקופה לקלאסיקו שנתי שלישי וקיבלנו שיעממומון רציני.

אמנם המשחק מול אתלטיקו לא מרגש אותי, אני הולך לראות אותו.
אם נעלה לגמר, אני בטוח שגם מי שלא מתלהב מהגביע הזה, יתרגש מהקלאסיקו. גם אם הקלאסיקו היה משחק “ידידות” בקיץ בארה"ב, הייתי מתרגש.

Barça bench: Iñaki Peña, Semedo, Rakitic, Lenglet, Junior, Carles Pérez and Ansu Fati
טודיבו, וואגה וכל שחקני בארסה ב’ בחוץ.

ריקי טודיבו ושאר המצורעים נזרקים ליציע. אבל כן שאלניה יושאל הוא יוכל לקבל דקות או אפילו ספסל על חשבונו.

עבודה בעינים.

בטח יפתחו מול ריאל כולם :wink:

למעוניינים…

http://www.dubsstreamz.com/d.php

הלינק עובד טוב,
המשחק קצת פחות :stuck_out_tongue_winking_eye:

אני לא מאמין שהפסדנו את זה.
היינו הרבה יותר טובים.
בונקר קשה של אתלטיקו ועדיין הגענו להמון מצבים. והם הבקיעו כמעט בכל הזדמנות שהייתה להם.

התלות שלכם במסי וטר שטגן מבהילה.
5 שערים ב2 משחקים בלי שטגן

אוקי, אז עכשו אנחנו מקבלים את אפקט רומא/ליברפול רק על גבי שתי מחציות של אותו משחק. מה משותף לכל הפארסות הללו? אפס תרומה של המאמן לסייע לשחקנים להעלות הילוך כשהמומנטום לרעתנו.
וזה עוד במשחק שהכל התחבר, וכשפוסלים לנו שני שערים.

אגב
וידאל היה נפלא

אגב 2
מסי במומנטום של גמר, חבל כלכך חבל שאין לו רוח גבית מאחורי הקווים.

צודק, אבל אחרי כל כך הרבה משחקים שזה הפוך ואנחנו מנצחים בזכות הברקות, אין לנו זכות להתבכיין… ראה ערך המשחק האחרון בליגה נגדם.

לא ראיתי מחצית שניה, אבל הבנתי מחברים, שהינו טובים. ישקר אם אני יגיד שאני לא יצליח לישון בלילה… גם טוב שלא פוגשים את ריאל, התחושה שלי שזה היה נגמר ממש רע.

מוזר אני וחברי למחתרת אנטי ואלורדה כבר שלוש שנים כותבים את זה, אבל חברים שלך כל הזמן משתיקים אותנו.

https://twitter.com/i/status/1215374615960326156

לא אוהב את המיכאל הזה, אבל צודק.

וואו אני מסתכל עכשיו על הגול השלישי, וראקיטיץ’ זה השחקן הכי חובבן שראיתי בחיים. איזה אפס מאופס.

ואז אני מבין שהמתועב הכניס אותו במקום בוסקטס דקה קודם לכן, ויש לי בחילה. איזה גועל, בחיי.

70 דקות ראשונות היו המשחק הכי טוב שלנו שראיתי העונה. היינו בפוקוס, עם הרבה רעב, ישבנו להם על השער והצלחנו להדוף את המתפרצות שלהם בצורה יפה. המשחק היה מחובר, השחקנים הראו שיש להם מה לתת גם אם המשחק הוא לא מול מאיורקה.

כיף לראות את אומטיטי חוזר לעצמו. הוא תורם למשחק של בארסה הרבה יותר מלנגלה. מתקל ומשחרר כדורים בנגיעה קדימה. עוזר לשטף של המשחק ומתקל טוב מאוד.
אני לא יודע אם הוא השאיר את הפציעות מאחוריו. וכמו כן לא מגיעה לו המשכיות על חשבון לנגלה אחרי כל הסאגה של השנה וחצי האחרונות. אבל כן, בהנתן ששניהם בריאים, הוא טוב ממנו בהרבה ויותר מתאים לבארסה.

אני לא בטוח שהבנתי למה פסלו לנו את שני השערים.
הכתף של מסי כן שיחקה קצת בכדור, אבל זו הייתה כתף ולא יד. יותר צמוד לגוף מזה לא יכול להיות.
בנבדל של וידאל לא הבנתי באמת למה נפסל השער. הרגליים שלו היו מאחורי הרגליים של שחקן הגנה. ואם סופרים את הגוף, אז יש שם שחקן אתלטי שהיד שלו עוברת את הגוף של וידאל. למה בעצם זה נחשב לנבדל אם כך?

כולי הערכה לצ’ולו.
תוך כדי משחק, חשבתי לי שהוא המאמן עם הכי הרבה ותק בקבוצה מבין קבוצות הצמרת באירופה (אני כמעט בטוח, לא שלפתי נתונים). זה גרם לי קצת לקנא.
דקה 70, כשהם בפיגור הוא העלה הילוך. רץ על הקווים, שיגע את הקבוצה שלו, החדיר בהם רוח, עודד, צעק, מחא כפיים… הוא היה שווה את הקהל המקומי שלא היה שם, הוא היה השחקן ה- 12 שלהם. ניצחון שכולו צ’ולו. בלעדי הרוח שלו אני לא חושב שהם היו מנצחים.

בתגובה לאטרף הזה, הצנון הלך לישון…

וכן, לא יכולתי שלא לחשוב איך זה היה נגמר אם מאטס היה בשער.
ולא, אני לא בוכה פה על התלות שלנו בשוער מדהים. לא עם המשחק הטוב שהיה לנו היום. לגמרי לא הרגשתי במשחק שהיינו נחותים והשוער הציל לנו את התחת. אם כבר, מאטס היה עושה לנו חסד ונותן לנו ניצחון שהיה מגיע לנו (כלומר, עד להבדל הגדול במאמנים).