מחזור 2 :: שוברים שיאים עם 4-0 לברנטפורד

זר לא יבין את תעצומות הנפש הנדרשות מאוהד מנצ’סטר יונייטד בכדי לא להתייאש מהענף ולעבור לכדורגל נשים.

אם כריסטיאנו היה מבקש לעבור קבוצה אבל ראשפורד היה מצליח לעבור שחקן דיינו
אם ראשפורד לא היה מצליח לעבור שחקן אבל מרסיאל לא היה נפצע דיינו
אם מרסיאל היה נפצע אבל לא היינו מפסידים לברייטון דיינו
אם היינו מפסידים לברייטון ולא מנסים להביא את ארנאוטביץ’ דיינו
אם היינו מנסים להביא את ארנאוטביץ’ ולא מביאים את ראביו דיינו
אם היינו מביאים את ראביו אבל לא מנסים להחתים שוער חדש (wtf?!) דיינו
אם היינו מנסים להחתים שוער חדש ולא נאלצים לראות בכל זאת את פרד מקטומיניי ומגווייר בהרכב דיינו
אם היינו נאלצים לראות את פרד, מקטומיניי ומגווייר בהרכב אבל לא נאלצים לראות תלבושת שלישית מזעזעת דיינו.

אבל כריסטיאנו מבקש לעזוב, ראשפורד לא מצליח לעבור שחקן, מרסיאל נפצע, הפסדנו לברייטון, ניסינו להחתים את ארנאוטביץ’, מביאים את ראביו, מנסים להחתים שוער חדש, נאלצים להמשיך לראות בכל זאת את פרד, מקטומיניי ומגווייר בהרכב ונאלצים לראות משחק עם תלבושת שלישית מזעזעת. והכל בשבוע אחד בערך. הו האימה.

מחר ב-19:30 יוצאים לברנטפורד למשחק שקול בין שוות. בצד אחד יעמדו 11 שחקני כדורגל שמכבדים את המקצוע, ומולם יעלו צמד הכריסטיאנים - רונאלדו ואריקסן (בקאמבק לקבוצה שקימבקה אותו), דוד דה חאה המסכן ושמונה טרמפיסטים.

בהצלחה לנו.

אני האמת שלא מתחרפן מהבאה אפשרית של ראביו , התרגלתי לרמה כל כך גרועה בקישור ( פרד מצד אחד מוסר לשחקני יריב ליד הרחבה שלנו ומקטומיניי מפחד מהכדור ) כך שכל דבר שיוציא אותם מההרכב בעיניי מבורך - הצרפתי הוא לא פיתרון אבל הוא פלסטר ( חבל שעם סכום העברה ומשכורת כזו).
כמובן שהייתי מעדיף שחקן קישור אחר אבל משום מה טן האח רוצה אותו ולפי הדיווחים מאמין בו.

אחרי המבוכה מול ברייטון , אנחנו חייבים ניצחון לפני שננסה לגרד משהו מול ליברפול . ברנטפורד גם היא לא פרייארית ואני מקווה שההגנה תתייצב הפעם.

🚨 BREAKING! #MUFC starting XI: De Gea; Dalot, Maguire, Martinez, Shaw; Fred, Eriksen, Bruno; Rashford, Ronaldo, Sancho. ✅🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) August 13, 2022

רונאלדו חוזר להרכב , מערך התקפי של טן האח עם אריקסן וברונו בקישור כשפרד קשר אחורי בודד - נראה איך זה יעבוד הגנתית , אני לא אופטימי .

דה חאה ליציע , הוא מוכר את המשחק .
אריקסן גם אשם , חוסר אחריות כזה ליד הרחבה - משחק כאילו הוא שחקן נוער .

מרטינז בהופעה מביכה עד כה, אך מגוויר הוא הונאה חסרת תקדים.

לא נדע לעולם כמה שחקנים דחו את יונייטד הקיץ (נונייז, טימבר) אבל התצוגות השליליות האלה לא מתאימות לרוח המועדון. זה יהיה כל כך נורא לבצע שלושה חילופים עוד לפני המחצית?

טוב אפשר כבר לסגור את השידור של המשחק.

רחמים על טן האח , השחקנים ממש מביכים - אני בטוח שזה לא נראה ככה באימונים אבל מגיע משחק והם פשוט זורקים אותו לכלבים .
העונה נגמרת עוד לפני שהתחילה.

טוב, אז טן האח לא יגיע לספטמבר

אוי ואבוי, צפיתי שהקדם עונה יתפוצץ לקבוצה בפנים, אבל זה מביך.
רכש פאניקה בעוד 3, 2, 1

קבוצה מביכה ומתה.

בבקשה שמישהו יגיד לי שאני לא מבין/לא רואה מספיק משחקים, אבל למה פרד עדיין שחקן מנצ’סטר? חסר להם שחקן בקישור (או כמה שחקנים) שיהפכו את הקבוצה הזו לקצת יותר טובה.

על ההגנה אין מה לדבר. הרבה זמן לא זכורה לי הגנה כל כך גרועה של קבוצת ‘טופ’, על הנייר.

לא צריך את פרנקי את גאקפו או אנתוני בשביל לנצח את ברנטפורד.
הבעיה של יונייטד היא מנטלית נטו.
אני אוהד כדורגל הרבה שנים ולא ראיתי התפרקות כזו של קבוצה.
אין זהות אין אמונה הבטחון של השחקנים ברצפה ומגיע מאמן שמנסה להנחיל לתוך זה שיטה סופר מורכבת.
ההצגה הכי טובה בעיר

שבוע טוב. פתחתי את המשחק של ברנטפורד נגד מנצ’סטר יונייטד בדקה ה-40 והתוצאה הייתה זהה לדקה. אשמח להסבר תודה.

אשכרה חצי הגמר של גרמניה - ברזיל מ2014.

אבל זאת הייתה גרמניה בשיאה…לא ברנטפורד

בתאכלס, אם היה ליונייטד דמויות רציניות בחדר ההלבשה הייתי אומר שמחצית כזאת יכולה לבנות קבוצה, לפעמים צריך לרדת הכי נמוך בשביל להיבנות. אבל אז אתה מסתכל על הקפטן ומבין הכול.
דווקא ברצלונה יכולה להתעודד מההתפרקות הזאת, מישהו חושב שיונייטד לא תסכים עכשיו לשלם הכול על דה יונג?
ואני חייב להגיד כשגם כשיונייטד מתפרקת היא עושה את זה בצורה שאתה לא יכול להוריד ממנו את העיניים.
ברוך בורא היונייטד.

ואולי זו ברנטפורד בשיאה? לא חשבת על זה, נכון?

הבעיה הייתה ונשארה הרצון של דה-יונג. ומשום מה לא נראה לי שאחרי המשחק הזה הוא ימהר לשנות את דעתו.

לא סתם הפריימרילג הליגה הטובה בעולם, איפה עוד תראה קבוצה ששופכת כל כך הרבה כסף והיא עדיין פח אשפה שמקבלת השפלות מקבוצות אמצע טבלה-תחתית?

חה חה חה הבדיחה עליך ברנטפורד מקום שלישי!

הנה משפט שלא חשבתי שאכתוב מעולם: “מנצ’סטר יונייטד אחרונה בטבלה”

הכוונה הייתה כמובן שברטנפורד קבוצת הצמרת הושפלה ע"י קבוצת התחתית יונייטד, כשניצחה אותה 4-0 בלבד…

crying-laughing