מחזור 20 : מנצחים בקושי את אוססונה 1-0 ( רוקה בשער בכורה)

בין צ’אבי לבורגול, יש היום את המשחק הדחוי מול אוססונה.

ב MD מתעקשים משום מה שקאנסלו ישחק בשמאל כמו באסון נגד ויאריאל ולא פורט. אני מקווה שהם טועים.
לאחר שנרשם בסגל הבכיר, אני מקווה שפרמין כבר יתחיל לקבל את הדקות שלו בחזרה ולתת מנוחה לקשרים אחרים בכירים.
אין לי כוח ללבנדובסקי, גם לא ל 70 דקות.

ה-11 של צ׳אבי:

פנייה.
קאנסלו, קובראסי, אראוחו, קונדה.
פדרי, דה יונג, גונדואן.
פראן, לבה, יאמין.

הצוות הרפואי של הקבוצה הזו מחיר צריך להיות בלשכת העבודה.

קיבלת את פרמין, רק לא על חשבון אחד הקשרים.

יש ווינגר כלשהו בנוער ששווה משהו ואפשר להקפיץ? נגמרו לנו האופציות.

אל תדאג רוברטו חוזר עוד שבוע…

לא חושב שמישהו מופתע כשאגיד שזה נראה כמו פציעת המסטרינגס וספציפיות biceps femoris לפראן.

דקה 30 ועוד לא ספגנו גול? איזה פחים אוססונה.

כתבתי הרבה על אובדן האינטנסיביות של ברצלונה, משהו בי ציפה לראות אותה חוזרת הערב מול אוסאסונה - כתגובה להתפטרות של צ׳אבי.

לאחר מחצית, אני חושב שאפשר להגיד. יותר מאובדן אינטנסיביות, מה שבולט לי במיוחד זה האפאטיות של השחקנים, של הקבוצה שלכם.

יש שחקנים שמראים רגש על המגרש(אראוחו וכו’) אבל כקולקטיב השחקנים של ברצלונה אפאטיים לגמרי. נראה כאילו לא אכפת להם מכלום. זה כמובן לא חדש, פשוט אני לפחות ציפיתי שבמשחק הזה זה ייראה אחרת.

הוציאו להם אדום והם נראים טוב מאיתנו. הקבוצה שלנו משחקת בישראליות, כלומר, בעמידה. אף אחד לא פותח אופציה למסירה, אף אחד לא עושה תנועה לעומק, כאילו לקחו את כל העקרונות שהנחילו בעבר בלה מאסיה וזרקו לפח הכל.

קאנסלו מראה שוב למה במערך הנוכחי של בארסה הוא שחקן חסר תחליף.
מצד שני, אם משחקים איתו כמגן ימני או אם בארסה תחליט לצרף כנף שמאל ‘טהור’ אני כבר לא יודע עד כמה הוא נחוץ כשכבר יש לנו מנהלי משחק בקישור.
בכל מקרה, הוא ובאלדה בשליש ההתקפי - שמיים וארץ.

הופעת וינטג’ צ’אבי של בארסה. רק עוד 20 כאלה ואולי לאפורטה עוד ישכנע אותו להישאר.

אז ככה נראה חלוץ לא בן 36 עם אוויר בריאות

אחלה ילד

ברכות לרוקה על גול ראשון בליגה הספרדית :heart:
ובאסה על קבלת הפנים ששחקני אוססונה נתנו לו - מלאת פאולים דוחים :face_with_head_bandage: אבל אין מה לעשות, הלה-ליגה כבר שנים נראית לי כמו חיקוי עצוב של הליגה האיטלקית - מתבנקרת ואלימה.

פרמין היה טוב, אבל לא חד מול השער. החילוף היה במקום. קשה להתנבא אם רוקה ישמור את החדות והיכולת, היום שחקני אוססונה טאטאו איתו את הריצפה כל כמה דקות ואם הוא לא יפתח גוף ומסת שריר זה ימשך הלאה, אבל אני כן מקווה שזה אות לבאות ושיש לנו סופסוף מועמד להיות בעל הבית ברחבה.

בכלל, הצעירים שלנו מבטיחים מאוד. למרות החילוף אני מאוד אוהב את פרמין. הגול היה רשום בעיקר על לאמין. פדרי הוא כבר מזמן בעל הבית של הקישור וכשגאבי יחזור נחזור להיות זוללי גפיים של שחקני יריבות ויחזרו לפחד מאיתנו.

אני באמת תוהה מה יש לנו שם בבארסה אתלטיק שלא מוצאים לנו שם איזה קש"א סביר שיעלה במקום הדחליל רומיאו. מישהו בקשר עם אסף לירן או מתמצא בעצמו במה שקורה בבארסה ב’ ויכול לענות על השאלה הזו? כ"כ הרבה צעירים מגניבים עלו משם בעונות האחרונות ואף קש"א מבטיח?..

לפרקים נראינו טוב ולפרקים נהניתי מהמשחק.

ויסקה בארסה :heart: :blue_heart:

אני הייתי נותן את איש המשחק לפרמין. היחיד שנע כל הזמן ומנסה לפתוח את המשחק.
האנרגיות שלו היו חסרות , והחילוף שלו לא ברור

קרה משהו בין צ’אבי לכריסטנסן, אין הסבר אחר מדוע קובארסי הועדף על פניו.

אנחנו נראים כמו קבוצה אפורה ממרכז הטבלה שכבר הבטיחה מעשית את ההישארות. כמו אוססונה. בעעעע

ולמרות הדיווח הזה מהבוקר, אני לא שולל שמשהו אכן קרה בינהם.