מחזור 20 בפרמייר ליג :: סוגרים את 2018 עם 4-1 על בורנמות' (פוגבה 2X, ראשפורד, לוקאקו)

אכן לא טעות, קבוצה שאשכרה נראית כמו מנצ’סטר יונייטד תארח הערב באולד טראפורד את בורנמות’.
צ’לסי לא מעדה מול פאלאס כך שהטופ 4 מאוד רחוק (11 נקודות), אבל ארסנל הובסה אמש כליל על ידי שודדי הטסות, ורחוקה מאיתנו 6 נקודות בלבד במקום החמישי. ניצחון היום ואנחנו מצמצים לפער של משחק בלבד, ואולי נצליח להתקדם מעט במעלה הטבלה.
בינתיים, כולנו אוהדי סיטי. טוטנהאם כרגיל שילשלה בתחתונים ברגע האמת והפסידה 3-1 מביך לוולבס בוומבלי, עם כל הכבוד לשועלים (שנושפים בעורפנו במקום ה-7, אסור לשכוח). הפפים מתארחים אצל הסיינטס וינסו לקזז את הפער מהמסריחים באדום ל-7 נקודות.

ובחזרה אלינו - יש לנו מנג’ר שמדבר יפה על השחקנים שלו, מוזר. אלכסיס, לוקאקו ומרסיאל עשויים לחזור, וההתרגשות ניכרת אצל סולשיאר וכתוצאה מכך גם אצלנו האוהדים. אולי אלכסיס כן יודע לשחק כדורגל בסופו של דבר? אולי לוקאקו הוא אכן אותו חלוץ מבלגיה ולא שיבוט כושל סטייל ספייס ג’אם?

עומס המשחקים יכריח את מיסטר סאנשיין לערוך קצת רוטציות, ומדובר בהזדמנות נהדרת לשחקנים שצריכים להוכיח את עצמם. פרד, אני מדבר אליך.

בורנמות’ עם רשימת פצועים ארוכה, כך שהציפייה היום היא להנחיל עוד תבוסה ליריבה אומללה וחסרת אונים. אינשאללה.

שיהיה בהצלחה.

דה חאה
יאנג לינדלוף באיי שואו
מאטיץ’ הררה פוגבה
לינגארד ראשפורד מרסיאל

ספסל: רומרו, דרמיאן, ג’ונס, פריירה, פלאייני, מאטה, לוקאקו.

אלכסיס עדיין בחוץ, לוקאקו בספסל.

פריוויו מצוין.
צפיתי אתמול בליברפול ארסנל ולא יכולתי שלא לתהות איך קבוצה שמחזיקה צמד בלמים כמו סוקרטיס ומוסטפי מקדימה אותנו בטבלה, התשובות למיוחד שירקב בפורטוגל.
סולשיאר בינתיים אומר את כל הדברים הנכונים ונראה שאנחנו מתחילים לעלות קצת על הגל,אני מחכה מאוד לאלכסיס שיחזור לכושר האמיתי שלו ואז נוכל לראות אותו ביחד עם מרסיאל וראשפורד ועם התקפה כזו באמת אפשר לעשות דברים יפים על הדשא.
הרכב מעולה של אולה, גם אם היינו בעונה רגילה ולא קטסטרופית כמו זו הייתי מחשיב את בורנמות למוקש - קבוצה לא פרייארית בכלל עם מנג’ר מעולה.

סוף סוף רואים את אפקט הפחד מיונייטד, בורנמות’ פשוט שקשקו רוב המחצית ובצדק כי ההתקפה שלנו היתה כל כך קטלנית. ההגנה פחות ושוב חטפנו גול מעצבן.
ראשפורד ופוגבה במחצית ענקית. מרסיאל קצת פושר ועדיין עם בישול נהדר.

לטעמי יותר מידי דקות מתות שלנו אבל אי אפשר להתלונן עם 3 שערים במחצית.

חייבים ללמוד לשמור על שער נקי.

סוף סוף רואים את הפערים בין סגל של חצי מיליארד יורו לבין קבוצת אמצע טבלה. אין כאן עבודת אימון גדולה, פשוט שיחרור רסן. זה כמובן יראה אחרת לחלוטין מול קבוצות גדולות, אבל כל ה0-0, 1-0 שראינו עד כה מול נמושות הליגה חלפו ובצדק. פוגבה לבדו שווה יותר מכל הסגל של בורנמות’, וכשנותנים לו לשחק מבינים למה. לא כוחות.

מה לעזאזל באיי חשב לעצמו? ולחשוב שפעם הוא ורוחו היו יחד הבלמים הפותחים שלנו, וזה עבד טוב. קשה להאמין.

אחד התצוגות העוצמתיות של קשר אצלנו, פוגבה במשחק הזה עשה כל מה שפיללנו לו בתקופה שלו אצלנו - נלחם,תיקל ,בעט,בישל,כבש ולא איבד כדורים טיפשיים !!
אני נזהר מלהלל אותו כי הוא הוכיח כבר שהוא מסוגל להיעלם למשחקים שלמים אבל כשמגיע מחמאות נותנים.
באיי איכזב אותי מאוד, טעות כל כך טיפשית במשחק כולו ששיחק פיזי מדי - אני תמיד בעד פיזיות אצל בלמים אבל עבר את הגבול.
נראה שפרד יראה הרבה ספסל העונה כי אנדר הררה ממש לא יוותר על המקום שלו בהרכב, שחקן נשמה נייד שנותן את המקסימום ואיתו אני הולך לקרב בכל יום ( פרגוסון היה מת עליו אם היה משחק אצלו ).
ראשפורד עם רגעי קסם ואחד הבישולים היפים שראיתי , לוקאקו סוף סוף כובש ונראה פחות כבד מהרגיל ומרסיאל גם כשהוא פושר מבשל כמו גאון.
לא יכול לחכות למשחק הבא.

אני יודע שאלכסיס היה קטסטרופה בתקופה שלו ביונייטד אבל יש לי תחושה שתחת סולשאר הוא יקום לתחייה. אם זה אכן יקרה זה יהיה רכש שביצענו בינואר שעבר וקיבלנו רק עכשיו. אני לא יכול לחכות לראות אותו כבר בקבוצה החדשה, זה בדיוק הסיגנון שלו ואני משוכנע שנקבל את מה שכולנו רצינו.

הקבוצה מתחברת וזה נראה מעולה, האווירה סופר חיובית, המנג׳ר פשוט חיובי בעל דנא של יונייטד, וינואר דופק בדלת. חיזוק טוב עכשיו ורצים לאליפות :joy:

לפעמים שינוי אוירה זה כל מה שקבוצה צריכה.
סולישאר לא עושה משנו שמוריניו לא עושה מבחינה טקטית, אבל הוא גורם לשחקנים לעלות עם חיוך למשחק ולשחק בשבילו והנה ההבדל.
הלוואי שהאנרגיות האלה ימשיכו

לא מסכים, סולשאר עשה שינוי טקטי עצום, הוא תוקף!

מדהים כמה הרגליים קלילות.
אמרתי כבר בפיטורים של הפרטוגאלי שהרבה שחקנים (נקבתי בפוגבה הררה מרסיאל וסאנצ’ז שייראו אחרת לחלוטין) יפרחו ויראו מה הם שווים באמת.
בנתיים זה עושה רושם באמת קורה, ממתין לחזרה של סאנצ’ז.

פוגבה לדעתי תמיד צריך לשחק מתחת לחלוצים ווינגרים, הוא מביא את הערך המוסף שלו בבעיטות ווירטאוזיות בחלק הקדמי.
כקשר אחורי הוא עצלן מדיי וגם אין לו מספיק שכל לשלוט בקצב המשחק.

הייתי ממליץ על מערך יהלום עם פוגבה מתחת למרסיאל וסאנצ’ז, אבל לא בטוח שזה הזמן ליותר מדיי שינויים. צריך לתפוס ביטחון ולהשתפר. אחרי זה יבואו שינויי מערך.

נ.ב. מתי סאנצ’ז חוזר?

כבר חזר לאימונים. יתכן ויהיה על הספסל כבר מול ניוקאסל ברביעי, ואם לא - יחזור למשחק מול טוטנהאם.