20 שנה לטרבל :: כוכבי 99 נגד ותיקי באיירן מינכן (ראשון, 17:00)

לרגל 20 שנה לזכייה הדרמטית בהיסטוריה של ליגת האלופות, ולעונת הטראבל המופלאה, יערך הערב משחק בין כוכבי יונייטד של המשחק ההוא, לבין ותיקי באיירן מינכן.

על הקווים שלנו יעמוד כמובן סר אלכס פרגוסון, והוא ידריך שמות מרגשים במיוחד:
שוערים:
פטר שמייקל, ריימונד ואן דר גו

הגנה:
גארי נוויל, הנינג ברג, ווס בראון, דניס אירווין, רוני יאנסן, דיויד מאי, יאפ סתאם.

קישור:
ניקי באט, פול סקולס, יספר בלומקוויסט, ג’ונתן גרינינג, דייויד מאדר פאקינג בקהאם.

התקפה:
אולה גונאר סולשיאר, אנדי קול, דוויט יורק, טדי שרינגהאם (בן 53!)

מצטרפים שלא היו בקבוצה ב-99:
ג’י סונג פארק, לואיס סאהה, מיקאל סילבסטרה, קרל פובורסקי.

אצל באיירן, נראה שמות כמו סמי קופור (האיש, הבכי והמכות לדשא), לותר מתאוס (הכוכב והמבט העגום מהספסל), קרסן יאנקר (האיש והמספרת שלא נכנסה), סטפן אפנברג, ועוד שמות מוכרים וחביבים כמו לוקה טוני, רוי מקאי, זה רוברטו, איביצ’ה אוליץ’ (מנג’ר נגד מנג’ר) וג’ובאני אלבר.

שוב, הכי חשוב, דיוויד בקהאם באדום עם 7 על הגב, רץ באגף ימין באולד טראפורד. מה צריך יותר בחיים האלה?

אפשר לנצל את ההזדמנות ולספר מה עשיתם כש-Solskjaer has won it :slight_smile:

4 לייקים

איך באיירן משתפת פעולה עם אחד האירועים הטראומתיים האלה אין לי מושג. אם מהצד שלנו היינו משחזרים שפל כזה הייתי ממש מתבאס.

אני הייתי ילד בן 11, חזרתי עם אמא מקניות ביום חמישי(נראה לי) הגעתי בדקה 8 שכבר היה 1-0 באיירן, הייתי גמור עד אותו רגע בלתי נשכח. קפצתי השתוללתי כמו מטורף, אני חושב שחריג לראות ילד בן 11 באקסטזה כזאת, אחחח האהבה ליונייטד…

הסלידה שאני חש ששחקנים כמו לינגארד פוגבה יאנג ג’ונס רוחו לובשים את המדים של יונייטד מפחידה. אני לא סובל אותם פשוט נגעל מהם, קשה להאמין שעברנו לסגל שחקנים כזה, ב6 שנים הפכנו את הסגל שלנו לפח זבל אנושי.

גם אני חשבתי על זה, ואם הייתי סמי קופור בחיים לא הייתי מוכן לשחזר את הטראומה הזו. אבל, בסופו של דבר מדובר במשחק צדקה שיכניס הרבה כסף, וכנראה שהמועדונים ראו בכך מטרה טובה.
יונייטד מצידה הולכת על עונת הטרבל עם כל מה שיש לה, עם שיווק מסיבי בצורה קיצונית, כולל החולצה לעונה הבאה עם אזכורים לעונה ההיא. ככה זה כשאין לך הווה ואתה נאלץ להתרפק על העבר. ליברפול 2.0.

אבל שום דבר לא יעכיר את רוחי היום:
image

2 לייקים

איזה סיום מושלם. 5-0 מהנה עם גול של בקהאם בבעיטה האחרונה. סקולס ובקהאם יכולים להיכנס להרכב שלנו היום, ובמקרה של בקהאם אפילו לא מדובר בהגזמה כי אשכרה אין לנו שחקן כנף בצד ימין מאז שמכרנו את נאני.

וודוורד הפך אותנו למותג שלא קשור לכדורגל, אנחנו מכונת כסף, ותו לא. אני יודע שזה ישתנה מכיוון שלא משנה כמה עבודה טובה הוא עושה, בשלב מסויים עם הכדורגל הזה יהיה לו מאוד קשה למכור את הזבל הזה.

בכל מקרה, דיוויד בקהאם , אחד הסמלים הגדולים שלנו, לא אשכח שהוא עבר למדריד זאת ההעברה הכי קשה שזכורה לי כאוהד. לראות אותו באולד טראפורד עם המדים של יונייטד צובט את הלב.

אולי אם לא היינו הופכים לפסולת זה היה כיף, עכשיו זה רק מכאיב לראות מאיפה לאיפה…

2 לייקים