קיץ 2018 :: סוגרים את ההכנות עם 3-1 על מילאן בגביע הברנבאו

מה גורם לך להגיד שהם היו בשוק? המאמן של לבאנדובסקי אמר בפירוש שהוא לא למכירה, קבאני נמצא בפאריז שטרם מכרה כוכב בפרופיל גבוה מאז שהשיח’ הגיע ולא ממש שיתפה פעולה במעט המקרים בהם אנחנו יודעים בוודאות שהיה עניין באחד כזה (וראטי). זה שכתבו עליהם במארקה/אס לא אומר שבאמת היו זמינים.

צר לי לבשר שהוא עם רגל וחצי בחוץ. לא זומן לסופרקאפ ויש דיבור על השאלה לצ’מפיונשיפ.

29 המוזמנים:

Porteros: Navas, Casilla, Luca, Lunin y Courtois.
Defensas: Carvajal, Vallejo, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo, Odriozola, Reguilón, Javi Sánchez y S. López.
Centrocampistas: Kroos, Modric, Casemiro, M. Llorente, Asensio, Isco, Ceballos y F. Valverde.
Delanteros: Benzema, Bale, Lucas Vázquez, B. Mayoral, Raúl de Tomás y Vinicius.

אודריוסולה ו-ואייחו פצועים אגב אבל עשו להם ג’סטה.

מבאס אבל הוא עדיין צעיר מאוד, אמתין בסבלנות :hugs:

אז אורי לפי ההיגיון שלך איך אנחנו יודעים שכוכב נמצא בשוק? רק אם הוא שחקן חופשי או שנמכר בדיעבד?
ככה עובד השוק, גם הזארד לא היה בשוק אבל היינו יכולים להביא אותו.
זה לא פיפא שאתה שם שחקן למכירה.

היה שמועות על לבנדובסקי וקבאני אז החשבתי אותם כשחקנים עם אופציה להגיע. זה הכל.

על איזה שחקן בשנים האחרונות אמרו שהוא כן למכירה? גם מודריץ, בייל, בנזמה, רונאלדו, קרוס, קורטואה וכולם לא היו למכירה לפני שהגיעו לריאל.

אם אתה לא מבין שחוץ מלהגיד רשמית ששחקן לא למכירה ולהגיד רשמית ששחקן כן למכירה יש עוד אופציה, אז הבעיה היא בך ולא ב"שיטתי". זה מגוחך.

אם אתה לא מבין את ההבדלים בין שחקן שהצהיר שהמועדון יודע לאן הוא רוצה ללכת לבין שחקן שהמאמן שלו אמר שהוא לא למכירה בשום מחיר אז הבעיה אצלך ולא ב"שיטה" שלי. לפי “שיטתך” כל מי שהפליצו את השם שלו בכתבה של האס\סאן\וואן הוא “בשוק”, זה מגוחך.

כל היתר זו סתם זריקת שמות של שחקנים אקראיים ועסקאות שונות מאד שבוצעו בתנאים שונים מאד אחת מהשניה. ברובן התנאים לא דומים לעסקת לבנדובסקי ובטח שלא למצב של קבאני (כמו שכתבתי בהודעה הקודמת). קרוס וקורטואה שניהם הגיעו שנה לפני סיום חוזה, לדוגמה. אבל אני לא מתכוון לעשות אנליזה של רשימת המכולת שלך רק כדי שתבין את העובדה הפשוטה שלא כל שמועה היא נכונה. בחייאת.

אני פשוט לא מאמין שהייתי צריך לכתוב את ההודעה הזאת.

ואיך התנהל המשא ומתן על מודריץ?
ריאל: אנחנו רוצים את מודריץ
טוטנהאם: מודריץ חשוב ולא למכירה
וכן הלאה וכן הלאה וכן הלאה עד שהוא נמכר

ברור שיש אמצע, אבל האמצע הזה לרוב נמצא איפה שהתפרסמה כתבה על שחקן, אחרת מה הדרך של האוהד שלא נמצא שם באמת במשא ומתן לדעת?
אני בבית יודע ששחקן למכירה כי האס או המרקה אמרו זאת, והם מתבססים על אותם פרמטרים שלך ובנוסף שמועות ממקורבים.
יהיו יוצאים מן הכלל, אבל אני מעדיף להסתמך על הכלל, בטח שלא להסתמך על היוצאים מן הכלל.

אתה טועה. מודריץ’ הצהיר בפומבי שהוא רוצה לעזוב והחרים אימונים כדי שטוטנהאם תשחרר אותו. שנה לפני כן הוא לא שיחק בתחילת העונה כי רצה לעבור לצ’לסי, שהגישה עבורו מספר הצעות רשמיות.

אס ומארקה לא בודקים אם שחקן זמין לרכישה לפני שהם מפרסמים את תמונתו בעמוד השער, במקרה הטוב הם שומעים ממקורב למועדון ששחקן מסויים נמצא ברשימות. במקרה הרע הם סתם ממציאים.

אחרת מה הדרך של האוהד שלא נמצא שם באמת במשא ומתן לדעת?

אין דרך כזאת. וברוב המקרים גם אין שום משא ומתן.

אני כתבתי שאתה לא יודע שהם היו בשוק (על לבנדובסקי אתה יודע שלא), אתה בתגובה כתבת “איך אתה יודע שהם לא” בגדול. זה לא דיון רציני. האמצע שדיברתי עליו הוא “לא יודע”, וזה מה שמבדיל צהובונים ודיוני זבל מדיונים רציניים יותר. אתה לא מסתמך על הכלל אלא בדיוק להפך - הכלל הוא כותרות מפוצצות בלי קשר למציאות שהופכות לאשפה באותו הערב.

הדיון הזה נגמר כאן.