גביע הליגה 2021/2022 : סיבוב שלישי בבית מול ווסטהאם

מתחילים מחר את המסע בגביע ה"רוטציות" , בתקווה שלא נראה עוד זכייה של סיטי כי זה נהיה כבר ממש מאוס ומוציא את כל הרומנטיקה מגביע שהיה אמור להיות מיועד לקבוצות הקטנות .
כרגיל ההגרלה זימנה לנו מפגש קשוח עם ווסטהאם , 3 ימים אחרי הניצחון המתיש והחשוב נגדם.

סולשיאר עדכן שטלס ואלנגה יכללו בסגל ושאין פציעות מיום ראשון .
הוא אמר גם שיבצע רוטציה כי יש שחקנים שצריכים דקות משחק כדי להיכנס לקצב .
מה שאני רוצה לראות זה מנוחה לרונאלדו , דוני וסאנצ’ו פותחים ואם קבאני כשיר אז שיקבל דקות מתישהו במהלך המשחק .

הייתי עולה עם :
היטון
שואו-לינדלוף-מגוויר-דאלוט
מאטיץ’-פוגבה
לינגארד-דוני-סאנצ’ו
מרסיאל

הסגל למשחק :

📋 Manchester United squad to face West Ham.

Henderson, Heaton; Wan-Bissaka, Dalot, Lindelof, Jones, Bailly, Telles; McTominay, Matic, Van de Beek, Fernandes, Mata, Lingard; Elanga, Sancho, Martial, Greenwood. #mufc #mujournal

[MEN]

— United Journal (@theutdjournal) September 22, 2021

הרבה רוטציה : מגוויר, דה חאה , פוגבה, רונאלדו ,וראן מקבלים מנוחה .

הנדרסון חוזר לשער אחרי קורונה, לינגארד יקווה להמשיך במומנטום החיובי, נקוו שסאנצ’ו ובעיקר דוני יכנסו לקצב ושלום לך חואן מאטה!

ראיתי רק 10 דקות אחרונות של המחצית , אשמח שמישהו יעדכן מה היה .
מוזר לראות את מאטה פותח , חשבתי שעם כל החלק ההתקפי שיש לנו הוא לא יקבל דקה העונה.

טוב זה היה קצר ולא קולע.
מרסיאל גמר את הסיפור אצלנו , משחק מול הרכב חסר של ווסטהאם והוא לא קיים על הדשא - יש לו עדיין ערך בשוק ועדיף לו שיעבור לקבוצה בגרמניה עם פחות לחץ.
משחק חיובי של דוני אבל כשהתחרות שלו על ההרכב זה פרננדס/מקטומיניי/פוגבה די ברור שהוא לא יפתח בהרבה משחקים . מה שכן הוא יכול להכניס שינוי במשחקים וצריך לשקול לשלב אותו אם הדברים לא דופקים - יכול להכניס קצת מהירות וקצב להנעת הכדור.
אף אחד משחקני ההגנה שעלו לא קרוב לאיים על שחקני ההרכב הראשון , טלס סופר חלוד והיה די מביך מה שעשו לו בגול .
חואן מאטה צריך להיות חלק מצוות האימון ותו לא , אין סיבה לתת לו דקות ולא לצעירים .

תוצאה מאכזבת אבל פחות משחקים לעונה עמוסה , הלאה למשחק החשוב באמת בשבת .

דוני אתמול שיחק לצד מאטיץ’ כאחד משני אחוריים, ולא בעמדה הרגילה שלו כ-10 במקום ברונו.
בהמשך לכך, אני חושב שהוא יכול להיות יופי של אלטרנטיבה לפרד. בניגוד לברזילאי הוא לא מאבד כדורים כמעט בכלל, וכשהוא כן מאבד זה בגלל מסירות ארוכות ולא עקב לחץ, בו הוא עומד בצורה מצוינת. הוא יותר מסוכן התקפית מפרד, גם מבחינת מסירות (מסירה מצוינת למייסון אתמול) וגם מבחינת כיבושים (ספרות כפולות באייאקס). בנוסף, אתמול הוא ניפק כמה חטיפות יפות ועמידה טובה בהגנה, שהן נקודות החוזק העיקרית של פרד. דוני פחות מהיר, אבל מלבד זה אני לא רואה בעיה להתחיל להריץ אותו ברוטציית הקשרים האחוריים, בהתחשב באלנטרנטיבות.

בנוגע למשחק עצמו - הגול 100 אחוז טלס שנראה שמאז שהגיע הפך ללוק שואו של פעם - קונילמל במיטבו. אחר כך היה לנו פנדל של מאה אחוז ששוב לא נשרק (כנראה ווסטהאם צריכה לפוצץ רימון רסס ברחבה כדי שיתנו לנו פנדל נגדה), ווסטהאם התבנקרה למוות מה שכמובן הפך את המשחק למשעמם רצח ונרדמתי במחצית.