גביע הליגה 2022/2023 :: שמים קץ לבצורת התארים! (קאסמירו, ראשפורד)

הרכב:
דוברבקה
מאלאסיה-מגוויר-לינדלוף-דאלוט
מקטומיניי-פרד
ראשפורד-ואן דר ביק-ברונו
מרסיאל

הרכב משני למדי, כולל הופעת בכורה לדוברבקה.

מחצית חלשה, פחות גרוע מהקטסטרופה בראשון אבל עדיין לא מצליחים לעשות כלום התקפית. היחיד שמסוגל לתת כדור זה ברונו והוא לא מצליח לבוא מספיק לידי ביטוי.
מקטומיניי ופרד על תקן שמשון ויובב גם בקושי מצליחים להשתחרר לקבל כדור לקישור וגם כשזה קורה מוסרים גרוע, מה שנשאר זה כדורים ארוכים לריצות עומק וזה לא ממש הולך.
נקווה לשיפור במחצית השניה אחרת זה במקרה הטוב פנדלים.

אחרי השיממון של המחצית הראשונה הגיעה מחצית שניה משוגעת לגמרי.
פרד עם עוד איבוד מגוחך משאיר את ההגנה חשופה וסופגים שער מטופש, אבל חוזרים מיד עם כדור נהדר של דאלוט לברונו. באופן כללי מחצית עם הרבה אופי.
שוב חילופים מדויקים של טן האח. גארנצ’ו שינה את המשחק עם הופעה מעולה באגף, אריקסן עשה עבודה נהדרת בקישור ומצליחים סוג של לנקום בוילה על ההפסד בראשון.
יאללה שנתחיל לראות כמות כזו של כיבושים גם בליגה.

אחרי ניצחון חביב על ברנלי , הגרלנו את צ’רלטון בבית ברבע הגמר .
טן האח לוקח את המפעל ברצינות עם הרכבים חזקים אבל בקרוב יתחיל לו עומס שיאלץ אותו לחשוב בכיוון של רוטציה .

🔴 United have been drawn at home to Charlton in our #CarabaoCup quarter-final. #MUFC pic.twitter.com/Ldg8vhKQ4M

— Manchester United (@ManUtd) December 22, 2022

הרכב:
היטון
מלאסיה-מרטינז-מגוויר-דאלוט
פרד-מקטומיניי
גרנאצ’ו-מיינו-אנתוני
אלנגה

הרכב משני עם בכורה לכישרון מהאקדמיה קובי מיינו

מקווה שלא יהיה פוטנציאל הסתבכות עם ההרכב , טוב מאוד שוראן קאסמירו ופרננדס נחים לפני סיטי .
מעניין לראות את מיינו , מדברים עליו רבות באקדמיה וטן האח לא דופק חשבון נותן הזדמנויות .

משחק שהיה צריך להסתיים במחצית הראשונה , גראנצ’ו כבר על ההתחלה הראה מה יש לו ברגליים ושם לדאלוט מצב על מגש של כסף.
אנתוני עם שער יפהפה ואהבתי את ההופעה שלו , אפילו ריצה על הקו מול המגן ראינו ולא כל הזמן חיתוך לאמצע .
ואן ביסאקה , לא ברור לי איך הגיעו כל הספוקלציות על העתיד שלו ( ומכותבים אמינים ) - אולי טן האח פחות מחזיק ממנו אבל הוא גורם לו לכאבי ראש בשיבוץ ההרכב כי הוא פשוט נפלא מאז המונדיאל גם התקפית וגם הגנתית.

אלנגה לעומת זאת לא ברמה , חייב ללכת להשאלה או להימכר כי הוא פשוט לא מורגש ומרגישים ב-10 שחקנים איתו.

בשבת יש לנו את החלאות , לא ברור מה אפשר לעשות מולם אבל נקווה שטן האח ילמד מהתבוסה בתחילת העונה.

חצי שעה ראשונה משחקים מצויין, אח’'כ עד דקה 90 הילוך ראשון כאילו אנחנו מובילים 4-0 ולא 1-0 שברירי.
אנתוני כבש שער נהדר, אבל הבעיה היא שאי אפשר להסתמך על בעיטות כאלה מרחוק, חייבים לכבוש גם שערים “קלים” ובזה אנחנו מתקשים גם כשמגיעים למצבים.
ההפתעה הנעימה של המשחק היא מבחינתי פליסטרי שעשה ב5 דקות מה שאלאנגה לא עשה ב85. מקווה שנראה יותר ממנו נראה מאוד מבטיח.

הפואמה ‘פרד, מה לכל הרוחות?’:

הו פרד, כסיל בן כסילים,
מדוע תבעט ותוריד ציפורים?
את העבירה סחטת באומץ לב
אך כיצד העזת לכדור להתקרב?

הו פרד, תמים ושוטה
בגישתך לכדור אותנו לא תשטה
את ידך הנפת באופן מרשים
אך את חלומנו לשער ודאי לא תגשים

הו פרד, אל יתהלל חוגר כמפתח
כשאת הכדור לשמיים שולח
את החומה תעבור אך התוצאה ידועה
ההתקפה מנומנמת וההגנה רגועה

לכל הרוחות, מה ראיתי עתה?
פרד? פרד שלנו? האם זה אתה?
ממצב נייח ממרחק יצרת איום?
שום דבר לא ידוע, אני לא מבין את הקיום

🚨 BREAKING!

Manchester United will play Nottingham Forrest in the EFL Cup Semi Final. #MUFC 🔴✅

— UtdPlug (@UtdPlug) January 11, 2023

בחצי גמר נשחק מול נוטינגהאם , סיטי פישלה מול סאותהמפטון אז חצי הגמר השני ביניהם לבין ניוקאסל.
מסתבר שחצי הגמר מורכב מ-2 משחקים ( בית וחוץ ) אז עוד קצת עומס לטן האח .

תמיד נחמד לדעת שישראל לא המדינה המטומטמת היחידה

הרכב למפגש הראשון בחצי הגמר:
דה חאה
מאלאסיה-מרטינז-לינדלוף-ואן ביסאקה
אריקסן-קאסמירו
ראשפורד-ברונו-אנתוני
וגהורסט

הרכב חזק, כנראה מתוך תקווה לסגור סיפור כבר עכשיו. השחקנים נראו מותשים מול ארסנל לא בטוח ששלושה ימי מנוחה מספיקים.

קאסמירו חוזר וזה כבר מעודד , אריקסן ימשיך להישחק עד שיפצע .
לינדלוף מחליף את וראן ( על הספסל ) בהחלטת רוטציה ראויה .
צריכים לחזור למסלול הניצחונות .

פורסט הביכו אותנו לא מעט אתמול , כמה איבודי כדור מטופשים ופתאום ראינו אותם במתפרצות שהם חצי גול אבל הפיניש שלהם היה רע ושיחק לנו המזל עם הנבדל בגול שלהם.
ראשפורד ממשיך בכושר השיא , בגול שלו שכחתי לרגע שהוא משחק בנבחרת אנגליה ולא ברזיל . הבונוס הוא גם שהוא היה יצא וקיבל מנוחה ויצא לנו לראות את גראנצ’ו.
קרדיט לווט שכבש את השער הראשון שלו במדינו , אלו הגולים שהם הלחם והחמאה של חלוץ - מיקום טוב ודחיקה פנימה ( שילמד את מרסיאל לכבוש כאלה ).

רגל וחצי בגמר , יותר מדי זמן עבר מאז מעמד כזה.

🚨 OFFICIAL LINEUP: #MUFC XI vs Nottingham Forest: Heaton, Wan-Bissaka, Varane, Martinez, Shaw, Casemiro, Fred, Antony, B.Fernandes, Garnacho, Weghorst 🔴✅

— UtdPlug (@UtdPlug) February 1, 2023

ראשפורד מקבל מנוחה נדרשת , מלבד זאת הרכב חזק כששואו חוזר לעמדת המגן .
סאנצ’ו חוזר לספסל אחרי יותר מדי זמן , בטח יקבל דקות.

מחצית מאוד חסרת מחץ. שליטה טובה ברוב הדקות, אבל גם גרנאצ’ו בשמאל וגם אנתוני בימין עם קבלת החלטות בעייתית לא מצליחים לייצר הזדמנויות ממשיות חוץ מאחת בסוף של וגהורסט.
פורסט ממעטים לתקוף אבל כשזה קורה הם די מסוכנים.
כנראה שנעלה אבל החיסרון של ראשפורד ואריקסן מורגש מאוד.

הרכב לגמר מול ניוקאסל:
דה חאה
שואו-מרטינז-וראן-דאלוט
פרד-קאסמירו
ראשפורד-ברונו-אנתוני
ווגהורסט

טן האח עם הרכב בלי הפתעות מיוחדות.

אני על קוצים מאתמול , לא קרוב למה שהרגשתי במשחק בחמישי מול ברצלונה .
כן הייתה הרגשה טובה לנצח את הספרדים אבל הליגה האירופית הזאת לא מצליחה לרגש אותי .
אמנם גביע הליגה , בלי הרבה יוקרה אבל לתת סטמפה בדמות גביע על התהליך שטן האח מנחיל פה יהיה נהדר .

ניוקאסל תבוא בטירוף אין לי ספק , סומך על הבחורים אצלנו שהם יגיעו עם אקסטרה מוטיבציה.

מבחינת תוצאה אנחנו spot on , מבחינת יכולת הרבה פחות .
עד הגול ניוקאסל שלטה במרכז והגיעה לכמה הזדמנויות מסוכנות מאוד.
תודה לריאל שויתרה על נכס כמו קאסמירו , לא יכלנו לבקש קשר אחורי טוב יותר.
ראשפורד היה צריך מצב אחד והוא שם אותנו בפוזיציה לקחת את זה.

בבקשה טן האח בלי התקפי לב , דאלוט החוצה מיד עם הצהוב שלו ותן לביסאקה לעשות לסנט מקסימן את המוות .

כמה שזה מגיע לאריק , כזאת עבודה הוא עושה פה העונה . כמה אני שמח שהוא הקשיב לי והחליף את דאלוט , ביסאקה נכנס כמו חיית טרף ופשוט פירק את סנט מקסימן - הוא כרגע אחד המגנים הטובים באירופה.

מחצית שנייה של הרבה הגנה , למזלנו יש לנו שם פיטבול כמו מרטינז שלא לוקח שבויים.
וראן עם עוד משחק מופתי , איזה שיתוף פעולה יש שם עם מרטינז.

קרדיט לניוקאסל , יש שם כדורגל נפלא ומנג’ר אדיר - אני בטוח שטן האח יבדוק את האפשרות להביא את ברונו גיימרש בקיץ - זה בדיוק השחקן שאנחנו צריכים לעמדת הקשר 50-50.

IN ERIC WE TRUST