ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

צ’מפיונס: לא יודע. הפתעה. כולם לא באמת טובות, וסיטי לא תעשה את זה שוב
אנגליה: סיטי
ספרד: ריאל
איטליה: מילאן
גרמניה: לברקוזן. צ׳אבי אלונסו פורץ
צרפת: פריז
ישראל: חיפה
זוכה ביורו: אנגליה. תואר ראשון לקיין אחרי שלא קיבל אותו בבאיירן
זוכה בקופה אמריקה: ארגנטינה
זוכה באליפות אפריקה: לא מעניין אותי

הלוואי כי באמת אלונסו בנה קבוצה מדהימה ששווה לשים עליה עין, כדורגל התקפי של 3-4-3 עם 2 מגנים תוקפים, אמצע חזק וחלוצים נהדרים ויש לו קבוצה צעירה.

אבל בגרמניה כמו בגרמניה עד שאיו שריקת סיום במחזור 34 אני עדייו אאמין שבאיירו תהיה אלופה, בעיקר מול נברקוזן.

מת על מירי, אבל היא לא הבן אדם להוביל את אולפן ליגת האלופות. זה מעצבן כי רק אתמול צביקה הדר הצטרף לפאנל “המשחק המרכזי” של ליגת העל. את מי מעניינת ליגת העל? תעשו הצרחה ביניהם.

אלי גוטמן בלבלן מוח, אבל הפאנל שלו של אוואט ושל בן חיים מרגיש הרבה יותר איכותי ממה שראינו בשנים קודמות.

שוער לאציו …

למי שלא ראה:

יום אחד אתלטי תלמד לשמור כמו שצריך קרנות בדקה האחרונה של המשחק :smiling_imp:

האמת אחרי ההלם מהשער (הצפוי יש להגיד) פרצתי בצחוק. ראיתי אלפי משחקים, וכל פעם שראיתי את השוער עולה למעלה התרגשתי כי תמיד רציתי לראות שער כזה בלייב.
זה כל כך אתלטי שזה קורה מולנו.
ועוד ביום שפיליקס אשכרה נראה שחקן.

Too soon buddy. Too soon. :cry:

האמת ההפתעה היחידה שלי שזה לא בגמר ולא מול ריאל. זה היה הכי מתאים לאתלטי…

אוףףףף, חשבתי שכבר הפסיקו לשרוק על כדור ירוי ליד מטווח 0. אולי השופט והואר של באיירן-יונייטד לא שמע על זה.

התרגלתי שהשופטים בארץ מחרבים משחקים, אבל מה שגם עשו היום לקופנהגן - צריך להדיח אותנו מאירופה. אנחנו לא קשורים לענף הזה.

• פנדל לטובת קופנהגן, שנעלם מעיניו של גרינפלד - אפילו לא נבדק ב-var ע"י אדלר ורנשרייבר.

• השער של מולר נבדק שעה ב-var, ובסוף אושר למרות שרואים שם עבירה ברורה של מולר.

מי שרואה כדורגל ישראלי רגיל לשערוריות האלה. זה קורה כל שבוע. אבל זה פאקינג ליגת האלופות.

הגול שלנו בדרבי נפסל עקב מעורבות של רודיגר, ושער כזה של אתלטיקו מאושר?
סאול מעורב ישירות במהלך הזה, איך לעזאזל השער הזה אושר?

זה ההסבר שמצאתי

https://twitter.com/yaad_ilani/status/1709616118548287916

“עצם ההימצאות בעמדת נבדל אינה מהווה עבירה.
אין דבר כזה “אם השחקן לא היה שם אז המגן לא היה עושה גליץ’”.
האם השחקן שהיה בעמדת נבדל הפריע באופן ישיר למגן? חסם לו את שדה הראייה, הלך איתו ביחד לכדור, וכד’ כפי שמופיע בתמונה בציוץ העוקב?
ההחלטה של ה- VAR לאשר את השער נכונה”

למה לעזאזל משדרים את הכוכב האדום נגד יאנג בויז כשיש משחקים כמו מילאן דורטמונד או ניוקאסל פסז?!

כי ערוץ הספורט מזלזל בקהל שלו, בגלל שיש ברק בכר וגלזר אז כל משחק שלהם חייב שידור.
ועל הדרך שולחים את יהונתן כהן להיות שדרן קווים לכל משחק של נציג ישראל (פרץ או גלוך) וביום שישי מחזירים אותו לשדר עכו נגד מוסמוס

שיקחו להם כבר את הזכויות

תיאוריה חלופית (שאני לא יודע לאמת מי מביניהן היא הנכונה):
למרות שאתם צודקים לגמרי ואנחנו כאן בפורום יודעים טוב יותר מזה - את האוהד הישראלי הממוצע אכן מעניין יותר משחק בינוני של בכר מאשר משחק איכותי כמו פסז’-ניוקאסל, וערוץ הספורט העלוב שלנו הוא בדיוק ערוץ הספורט שמגיע לקהל הישראלי.

נ.ב. ותוך כדי שאני כותב את זה, מקבלים פושים על שערים מהמשחק של פסז’-ניוקאסל. סעמק.

זה לא זלזול בקהל, להפך, זה התחשבות בו. ערוץ הספורט מעריך שיש לזה רייטינג יותר גבוה, אחרת היו לו את כל הסיבות שבעולם לשדר את המשחקים האחרים.

מסכנים אגורטה וזאיר-אמרי, לוצ’ו גמר אותם
הרכב של 4-2-4 השאיר אותם לבד בקישור

טוב. ראיתי את ניוקאסל -פסז ומה אני אגיד, לראות את אלן שירר הגדול בקהל בסיינט ג’יימס עם דמעות בעיניים בסוף המשחק רק ממחיש את ההבדלים בין מועדון פלסטיק למועדון עם נשמה.

20 שנה לא ניוקאסל לא היו במפעל ובמקום לשחק בהתגוננות כמו קבוצה קטנה היא כתשה את פסז’ עד דק ביכולת משכנעת מאד. ממש לא מקרי שהגיעו לצ’מפיונס. אני מת שדורטמונד ומילאן יעשו את המוות וידיחו את הצרפתים רק כדי לראות את הפרצוף של הצב.

“יכולת לבחור בין בצע כסף ותארים קלים, לבין מלחמה על תארים.
בחרת בחרפה - והפסדת גם את הכסף והתארים הקלים”.
וינסטון צ’רצ’יל

(ציטוט מדוייק כמעט לגמרי)

פסז’ בסוף יזכו באליפות קלילה כמצופה, ובצ’מפיונס יודחו בשמינית או ברבע כמצופה ואמבפה יחתום על הארכת חוזה כמצופה.