ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

הגרלת שלב הבתים לעונת 22/23 -

בית ד’ זה בית נוראי, גם ב’ לא מרגש מידי.

כרגיל, ההגרלה מסדרת מפגשי אקסים - הלאנד נגד דורטמונד, לבנדובסקי נגד באיירן.

שאלו כבר בתרד של ריאל אבל לא ראיתי שענו.

מישהו יודע להסביר למה שאחטר שובצה ישירות לבית של ריאל ולא יכלה לשחק בבית של באיירן ובארסה?

ההסבר ההגיוני היחיד שאני יכול לחשוב עליו שהם מתוכננים לשחק בשעה המוקדמת של יום המשחקים וכבר יש בצד של ברצלונה עוד קבוצה שאמורה לשחק בשעה המוקדמת, לא מוצא הסבר הגיוני אחר.

לא אני חושב שאינטר ושחטאר נשארו אחרונות בדרג ג מה שלא הותיר אפשרות אחרת מלבד לשבץ את אינטר בבית של באיירן וברסה כי ביום המשחקים של ריאל כבר משחקות יובה ומילאן שנבחרו כמובן לפני כן

אכן יותר הגיוני, יכול להיות שאינטר הייתה קבוצה “אדומה” ומילאן קבוצה “כחולה” ולכן המחשב מיד שיבץ את שחטאר בצד הכחול.

וברוך הבא לפורום :+1:t2:

יאללה הימורי עולות:

בית א’: ליברפול ראשונה, אייאקס,שנייה
בית ב’: פורטו, אתלטיקו
בית ג’: באיירן, ברצלונה
בית ד’: טוטנהאם, מארסיי
בית ה’: צ’לסי, מילאן
בית ו’: ריאל, לייפציג
בית ז’: מנצ’סטר סיטי, דורטמונד
בית ח’: פאריס, מכבי חיפה…סתם בנפיקה

ליברפול אייאקס
אתלטיקו ברוז’
ברצלונה באיירן
טוטנהאם מארסיי
צ’לסי מילאן
ריאל לייפציג
סיטי דורטמונד
פריז יובה

זה מה שמרגיז בכל הסיפור הזה. עם כל הדירוגים המופרכים של הקבוצות, ואחרי כל הדרמות המלאכותיות של ההגרלות, בסופו של דבר די ברור מי 2 הקבוצות שיעלו מכל בית, והסיכוי לסנסציה אמיתית הוא נמוך מאוד (למעשה די דומה לסיכוי שהיה גם בלי כל הטרחנות הזאת בדירוגים). הבתים הפתוחים באמת הם אלה שגם ככה לאף-אחד אין עניין בהם, והם ברמה ממוצעת של ליגה אירופית.
כל זה אלא אם הם יחליטו על בתים באמת הזויים, סטייל ריאל-ליברפול-באיירן-פריז בבית אחד - מה שבאמת יפתח את הבתים האלה, אבל מצד שני ישאיר אפילו יותר בתים ברמת ליגת קונפרנס (ששש לא לתת להם רעיונות).

עד מתי נחכה לסופרליג :confused:

ליברפול, אייאקס
אתלטיקו, לברקוזן
באיירן, אינטר
טוטנהאם, פרנקפורט
מילאן, צלסי
ריאל, לייפציג
סיטי, דורטמונד
פריז, בנפיקה

RIP Liverpool

לא צריך להיסחף, יש עוד מספיק זמן לתקן וגומס כנראה לא לרמות האלה. מביך הגולים עליו.

מישהו צריך להגיד לליברפול שזה לא שלב נוקאוט וברצלונה לא היריב פה :slight_smile:

אה, וטל פרידמן מזעזע בעיני.
מילא זה שהוא לא זורם והשידור לא שוטף, זה עוד ניתן לו ימי חסד, אבל חוסר ההבנה שלו בכדורגל הפתיע אותי לרעה. לא רואה איך השידוך הזה ממשיך הרבה זמן.

ביורו באוקראינה שלום מיכאלשווילי הנחה את האולפן (נראה לי בצ׳רלטון) והיה טוב ממנו בפער.

מניח שדיברת על ג’ו גומס ולא על מילנר, כי גומז באמת היה קטסטרופה. בדוק שם ווינר על נאפולי, LOL.
גם בלי קשר למשחק הזה ולקטסטרופה שהם בהגנה, לברפול לא משכנעת העונה.

ואגב האנגיסה הזה פשוט שחקן חיה. האח האבוד של קמאווינגה. כמה אינטנסיביות ופיזיות. פשוט שחקן וורלד קלאס.

אכן גומס. טל פרידמן הדביק אותי…

תוקן.

לא ראיתי את השידור היום שלו, אבל בגדול גם מודי בראון לא היה המומחה הכי גדול בכדורגל אבל הוא ידע לעטוף את זה בהגשה שלו את השידור.

תן לו זמן.

יש הבדל בין לא מומחה לבין תלוש לגמרי.
אבל אין לי בעיה לתת לו עוד זמן (במיוחד שממש שואלים אותי)

ובנתיים, בקאמפ נואו עדיין לא התחילו מחצית ונאפולי כבר מספיקה לשים את הרביעי.

אתמול צ’לסי הפסידה לדינמו זאברג, היום ליברפול מקבלת בראש מנאפולי[ללא קשר שהם לא ניצחו שם ב3 המשחקים האחרונים], טוטנהאם 0-0 עם מארסיי עד כה. לא יומיים טובים של אלופות לאנגליות בינתיים.

למרות ההשפלה והמשחק המגעיל של הקבוצה שלי אני עדיין לא מצליח להחליט מה היה יותר כואב היום, השידור של שפיגלר או הפרשנות של המאמן הלאומי לשעבר, מעדיף להפסיד 8-0 ולא לשמוע את שני אלה משדרים עוד משחק !

וקלופ עדיף כמה שיותר מהר שיחזור לאמן על אמת ולהפסיק לעשות צחוקים עם הרכבים הכוללים את מילנר, פירמינו וגומז

טיטי לצערי צריך להשלים עם זה: ליברפול כבר לא תהיה מה שהורגלנו לראות בכמה עונות האחרונות. תסמין קלאסי של הקבוצות של קלופ. וכמה חבל שעד שהם זכו באליפות זה היה בלי קהל בקורונה - כמה נאחס.