ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

כתבתי הכי קשה, לא הכי טובה, ממש לא כדורגל ברמה גבוה.

קצב רצחני ובגלל הפורמט חצי מהקבוצות נלחמות נגד הירידה וחצי על העליה, ולפעמים אותה קבוצה נלחמת נגד ירידה וגם על עלייה באותו הזמן, לכן אין משחקים קלים אין קבוצות שמסיימות את העונה מוקדם.

כן הבנתי את זה, ועדיין. אלה דברים שיש גם בליגות אחרות. כמות המשחקים לא כזאת חריגה בהתחשב בכך שיש קבוצות בליגות גבוהות שמשחקות גם בגביע ובאירופה, אז עומס המשחקים נשאר זהה.

דווקא בגלל שיש הרבה קבוצות, רב קבוצות הבטן יכולות להתרחק מהתחתית או מהצמרת די בקלות. התחרות על העלייה הישירה די פריבילגית לאותן קבוצות.

עומס המשחקים של הקבוצות המובילות בליגות הבכירות דומות לעומס המשחקים בליגה האנגלית השנייה נכון, אבל בליגה הזאת לכל הקבוצות יש עומס משחקים, לא רק לטופ 6 קבוצות בליגות הבכירות או טופ 3-4 בליגות הפחות בכירות, ומאחר שלקבוצות בצ’מפיונשיפ אין את הסגלים הרחבים של הקבוצות הבכירות העומס עוד יותר גבוה.

תבדוק את הטבלה של הליגה ותגלה שאין בטן, החצי העליון יכול לעלות מאחר וקבוצות שמסיימות 2 עד 6 נכנסות לפלייאוף והחצי השני עוד יכול לרדת לליגה השנייה, והמצב יכול להתהפך, כמה משחקים חלשים וממועמדת לפלייאוף קבוצה הופכת לנלחמת נגד ירידה, ומאחר ויש הרבה משחקים תקופה גרועה יכולה להיות קריטית, לכן כל משחק מלחמה.

לא דובר של הליגה ולא הכי מעניין אותי כל כך לדון על הליגה הזאת, לא ממש עוקב רואה משחקים מהליגה לפעמים כאין משהו אחר לראות ואני די נהנה מהקצב והמלחמה ללא פשרות.

אני עוקב אחרי הטבלאות והמשחקים. אבל הרבה קבוצות מועמדות לעלייה לפלייאוף יש גם בליגות משנה אחרות שיש בהן פלייאוף, בגלל זה אני אומר שהיתרון העיקרי שיש לליגה הזאת מבחינת עניין זה שהיא נגזרת של הפרמיירליג.

ברור שיש קשר לפרמיירליג, בגלל זה גם הקבוצות שם משקיעות יחסית סכומים גדולים כדי לעלות ולקבל את הכסף הגדול של הליגה הראשונה.

הבנתי, יצאה לי בדיחה לא מוצלחת הפעם.
התכוונתי לצחוק על שעת המשחק שמישהו החליט שזה יתנגש עם ליגת האלופות.
לא ציפיתי שייפתח פה דיון על טיב הליגה הזאת.

לידיעת @dmitrys @ titi_camara

2-2 QPR והקבוצה השניה שאין לי כח לגלגל למעלה

אם הייתי צופה היה יכול להיות משחק מעניין

אני בטוח שזה היה הרבה יותר מעניין מהמשחק של ריאל מדריד

למה, המשחק של ריאל היה מעניין . המון מצבים ומשחק מהיר.
לא היה חסר הרבה כדי שתהיה הארכה לפחות.
לייפציג שיחקו טוב וזה הפתיע אותי בהתחשב שהם מקום 5 בגרמניה.

יש לי הרגשה שמהלילה בחצות ברצלונה תוכל להתרכז לגמרי במאבקים שלה להבטחת המקום השני בליגה.

מהמר על 3-1 נאפולי

נאפולי קבוצה חלשה מאוד העונה (בטח ביחס לעונה שעברה) וברצלונה ברצף טוב, לא רואה אותם מפסידים היום

רוב הסיכויים שאני טועה, אבל אני עדיין מהמר על נאפולי

טיטי תמשיך כך . שברת את @Aragones

תשמע, ידעתי שנאפולי חלשים אבל ההגנה שלהם זה ממש בית זונות, רמה של ליגה ארצית שלנו.

קו הגנה גבוה אבל לא מסודר, מישהו תמיד שובר קו נבדל וכל כדור מאחורי קו ההגנה זה חצי גול

4/4

תבקש סליחה יא גבר חסר אמונה!

אמן אמן

עריכה: לא ייאמן, שנייה אחרי שכתבתי שברסה כבר עברה (ה 4/4 למעלה) , נאפולי הבקיעה. משהו לא בסדר איתי.

אתה תבוא כל יום אתה :grin:

מכירים את התיאוריה לפיה מלחמות ישראל-חזבאללה זה סתם פרוקסי של מלחמת המעצמות האמיתית - ארה"ב-רוסיה?

אז עזבו אתכם מברצלונה-נאפולי.
זה סתם פרוקסי של המאבק האמיתי פה - מלחמת הנאחסים של טיטי-רביע.

חכה שאני אתן הימור. היקום תמיד אוהב להזכיר לי שאני אידיוט…

נאפולי מביכה, כל שחקן עושה משהו אחר. ברצלונה ממש טובה. אין קישור אחורי אבל ההגנה מתואמת בצורה טובה. המוטיבציה של בארסה עושה את ההבדל.

אם לא הצלה הירואית של טר שטגן יורדים למחצית בשיוויון, נאפולי ממש קטסטרופה.

במפגש הבא של אוהדי ריאל טיטי לא יצא ממנו בחיים.