ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

ברור, אבל ליתר ביטחון, להוסיף להם עוד 2 משחקים קשים לא יזיק, ואם המשחקים האלה יהיו נגד הסיטי אז בכלל :sweat_smile:

ארסנל מגיעים לפנדלים אני במקומם יורד מהמגרש ומאחל לפורטו מזל טוב ברבע.

מעניין אם אוהדי נאפולי חושבים שזה היה פנדל.
אני הייתי נותן צהוב לאוסימן על הצגה. דריכה אעלק

חבל, היה יכול להיות נחמד.

בדקתי וכן, הם בטוחים שהיה פנדל ושנשדדו, ובצדק -

https://twitter.com/x_x_oficial/status/1767675474853969958?t=-eshjI54UB6xdEERXhcOMA&s=19

אנחנו קבוצה טובה ואיכותית יותר מנאפולי וזה היה ברור לי גם לפני המשחקים ובטח אחריהם.

הרבע יהיה סיפור אחרי לגמרי, אנחנו אנדרדוג מובהק מול כל קבוצה שהיא לא דורטמונד/פסו או אתלטיקו אם תעפיל. גם לפריז ואינטר אפשר לתת פייט.

כל היתר חרבו דרבו.

אני גם חושב שהגיע פנדל. זה כמובן לא השפיע על המשחק, כי היינו כמה רמות מעליהם.

בנוגע לשלב הבא - סיטי ואינטר כרגע רמה מעל ליגת האלופות, שאר הקבוצות פתטיות כמונו פלוס מינוס.

ממש לא השפיע, היה עושה 2-2 אחרי שברצלונה הובילה 2-0

אני כמובן ושמח לנצל הזדמנות זו ולהזכיר לכולם מה קרה בפעם האחרונה שברצלונה עברה את נאפולי בשמינית גמר ליגת האלופות בניצחון ביתי 3-1 ו 4-2 בסיכום 2 המפגשים

ובאיירן בדיוק סיימו השבוע אימון בליגה מול מיינץ עם שמינייה.

אתה יודע שעכשיו נקבל את אינדובן נכון?

לפני ההגרלה אבקש מ @Aragones לרשום פה תגובה קצרה ואז זה או באיירן או סיטי :grin:
וליתר ביטחון אבקש גם מ @SantiagoBernabeu לרשום שהעונה אין מי שיעצור את ברצלונה באלופות.

רביע נפסל. נשאר חנן. :slight_smile:

אם לא היה מדובר בשיקול כספי כלכלי טהור היתי בשמחה נותן לנאפולי את התענוג לקבל רביעיה ברבע…

בהצלחה לנו לא לקבל את סיטי או באיירן.

אני אוהב איך אתה מנסה לשבור ניחוסים… כל הודעה שנייה שלך בקשר לברסה זה שאתם הולכים לקבל עוד שמנייה. נו באמת.
אם לא תקבלו את שיטי או ריאל אתם אולי בחצי כי כל השאר פייר גיים.

הלוואי שתקבלו אותנו/את באיירן ברבע, שתראה עד כמה המשפט הזה לא נכון.

וואללה, אני לוקח בחזרה את מה שאמרתי.
מהזווית הזאת זה בהחלט פנדל.

זה פשוט לא נתפס בעיני איך דבר כזה לא נשרק כשיש ואר במגרש… זה לא שיש כאן איזה ספק שכן הייתה נגיעה או לא, או שנגע ביד או בכתף או וואטאבר. זה פשוט לא לעשות את העבודה שלך בתור שופט.
הזיה.

אם היה איזשהו מדד לבחינת השיפור היחסי והנפילה היחסית בין שתי עונות עוקבות, נראה לי שנאפולי הייתה זוכה באירופה בקלות בשני המדדים הללו בשנתיים האחרונות (כמובן כולל ליגה מקומית וצ’מפיונס)

בעיני לא היה נתפס הטעם בתשלום לנגריירה אם לא היו מעלימים עין מאירועים כאלו.

יש זוויות אחרות שמראות עבירה מוקדמת של אוסימן לפני הדריכה של קוברסי.

בכל אופן גם הקטע של בארסה מאניה וגם הקטע שטיטי הביא מאוהדי נאפולי זה שוטים של כמה שניות שקשה מאוד לשפוט מהם (בלי לראות מה קרה בכל המהלך).