מחזור 21:: ניצחון בשינים 2-0 (סמדו מסי)

זה מדהים כמה f.c.messi קבוצה שתלויה בשחקן אחד, שהמועדון קרוי על שמו, שהמאמן החליף את שמו האמצעי לליאונל ובכלל כל השחקנים שלנו מוכשרים ככל שיהיו (למעט דמבלה שזו סוגיה מרשימה) עושים הסבה משחקנים עצמאיים, לתומכי מסי. לא שאני מתלונן, סתם מתבאס שאין אף מאמן בעל שיעור קומה שיעזור למסי להפוך את בארסה לטובה יותר.

אגב
מילה טובה ללנגלה שהצליח להיכנס איכשהו לנעליים שהשאיר אומטיטי (לא בכושר השיא אומנם)

אגב 2
הפורום שלנו דועך כמו תפו"ד שנשכח אחרי ל"ג בעומר.

לייק 1

עכשיו עלית על זה? מה לעשות, בארסה מאניה זה סיפור הצלחה ואין הרבה אוהדים שנשארו אתנו.

אולי כדאי שתשתמשו בבארסה מניה בשביל לשווק את הפורום

עוד מהפורום הקודם עלתה הנק’ שהפייסבוק יהרוג את בפורום.
המנהלים טענו שהמדיה הכללית תשמש כתגבור לפורום ולא להפך.

אחרי כמה זמן שהמגמה נראתה ברורה לאיזה כיוון ההמון נוהר, שי יצא במשפט שזכור לי “הפורום זה כמו הטכניון, בפייסבוק זה כמו מכללת חמת גדר…”.

רק שהיום חמת גדר שכרה את המרצים של הטכניון ואין מה לעשות, נהיה קל ופרקטי יותר להשיג ידע רחב בצורה קלה ובלי מאמץ ולקבל ציון עובר מול כל אחד.

רביע - זה עמוק יותר.

אין היום אנשים המחפשים דיון מעמיק, להעמיק, לחשוב יותר, אלא הכל סיכומים של סאני/אסף לירן/וואטאבר. בארסה מאניה זה אתר אינפורמטיבי המחזיק כנפים מהרבה צהוב ורמה נמוכה - בטח בתגובות שם.

אבל זה מספיק לאנשים. כנראה שאנחנו מהיחידים שעדיין אוהבים להתדיין ולהתנצח כי היום זה בדיוק מה שיש לפורום להציע ובכל אופן לא באים חדשים.

וחוצמזה, לא אסף לירן, לא סאני ולא עוד רבים הזכורים החזיקו את הפורום. מי שהחזיק היו כותבים מוכשרים כדוגמת ליאור, אסף, קורווין, עידו (איזה קליפ מדהים על פויול), ועוד רבים וסופר איכותיים שבמשפט שניים ידעו להסביר מה ראינו ואיפה הבעיה. היום, הרמה כל כך נמוכה בשיח שזה באמת מדכא… חבל

2 לייקים

סאני פרש מבארסה מניה ולירן לא כותב שם.

מסכים לחלוטין עם רביע, זה לא קשור לרמה או איכות דן, אי אפשר להילחם ברשתות החברתיות, כתבתי את זה בזמנו בפורום הקודם, והנה קיבלנו עוד הוכחה לזה.רק חבל שהפורום של ריאל יותר שוקק מפה…

בגלל שאין לו ריאל מאניה… לו היה גם באגף הלבן היה מת.

בכלל תרבות הכתיבה דועכת. ועוד מעט מסי יעזוב ואז המוזיאון יהיה נטוש לחלוטין מחפצי אמנות שכיף להתפלמס עליהן.
בנתיים בוא נמשיך אנחנו לכתוב ולהתדיין.

זה לא בגלל שאתם מתחרים בליגה מול עצמכם כבר שנתיים, וברוטו כבר ארבע-חמש שנים?
העסק פחות קריטי כשאתם באובר קיל רציני.

לייק 1