מחזור 21: מתארחים בוויאדוליד (ראשון, 22:00) בתקווה לסיים את המחזור בפסגת הטבלה

לקראת ויאדוליד

העונה הזו נפתחה עם 1:3 גדול של ריאל מדריד בבלאידוס שנטע תקווה כלשהי. ואז במחזור השני הגיעה ויאדוליד הקטנה לסנטיאגו ברנבאו והכינה אותנו לעתיד לבוא - הקושי העצום הזה בלדחוף את החפץ הגול לרשת - לתת גול מה שנקרא. ריאל איימה על השער אינספור פעמים אבל לא באמת יצרה מצבים מסוכנים. בנזמה עוד כבש שער גדול בדקה ה-80 אך ריאל לא הצליחה להחזיק מעמד, ספגה ונאלצה להסתפק ב-1:1. מאז היו עוד החלקות בברנבאו. בסיבוב השני אסור שזה יקרה, ומחר ריאל תצטרך להתחיל ‘לגבות את החוב’ מכל הקטנות שלקחו ממנה יותר מדי נקודות.

סטטוס ריאל:

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי מנוחה קלה באמצע השבוע או אם תרצו ה-1:3 המשמים (כמו צבע החולצה) בסלמנקה במסגרת גביע המלך, אבל אין תלונות. בהרכב חזק יותר מהרכב שני (בנזמה, למשל, שיחק כנראה כדי שיחזיר את החדות של לפני הפציעה) - פדיחה נחסכה מאיתנו, 90 דקות שלא גילו שום דבר שלא ידענו ומבחינת זידאן - גם לא מהוות מדד לכלום, כך שקשה להאמין שברהים דיאס על אף הצמד שלו (מצרך נדיר בקבוצה שלנו) יכול להיות אופטימי לגבי ההמשך. במקרה הטוב הוא ייכלל ברשימת המוזמנים. מי שלא יהיה שם הוא גארת’ בייל שהצליח לעשות שני דברים נפלאים - לקטוע את בצורת חמשת החודשים שלו וגם להיפצע איכשהו בפעם המי יודע כמה. המאמן התייחס לוולשי: “כששחקן זמין - הוא ישחק ויהיה טוב. הוא ספג פגיעה בקרסול והוא לא זמין, הוא כמובן הראשון שמאוכזב מזה, הוא רוצה תמיד לשחק. אני מקווה שביום שני הוא יחזור להתאמן איתנו. כמובן שאני מעדיף שיהיה לי כאב ראש אחר כאשר כולם זמינים”.

המשחק בראשון הוא סופר חשוב עבור ריאל, עוד קרב בדרך לאליפות, ואולי עם קצת מזל תהיה לה אפשרות לעקוף את ברצלונה שתצא למשחק חוץ קשה במאסטייה. עם כל הכבוד ליריבה שלנו בשמינית גמר גביע - סראגוסה - המשחק יהיה ההכנה האחרונה האמיתית לקראת הדרבי נגד אתלטיקו מדריד בברנבאו, וחודש פברואר שממשמש ובא מביא איתו אתגרים גדולים, הקרב האמיתי על התארים מתחיל. מאז ההפסד המשמים במאיורקה, קבוצה פחות או יותר באותו סדר גודל של היריבה - ריאל לא הפסידה ב-11 משחקי ליגה, אך היו לה ארבע תוצאות תיקו ושתיים מהן מיותרות. כמובן שאסור לשכוח שאותה היריבה חזרה מהברנבאו עם נקודה בתחילת העונה. מה שמדאיג את המועדון הוא הבצורת הקלה של קארים בנזמה שמאז שער השוויון נגד ולנסיה לא כבש כבר 364 דקות. במצבנו העונה זה קריטי.

כדי שזה לא יקרה, ריאל צריכה לפתוח חזק ולא לעייף כמו בניצחונות על סביליה או חטאפה. היא תצטרך עוד גיבור כמו קאסמירו במחזור האחרון למרות שקארים ורודריגו ירכיבו את ההתקפה. זידאן כבר הזהיר: “ויאדוליד קבוצה מסובכת שהפסידה רק פעם אחת בביתה”, והוסיף שהוא מרוצה מכך שכולם משחקים וכולם מרגישים חשובים. אין ממש חדש תחת השמש, הזאר ואסנסיו בוודאי - רק מתאמנים עם כדור. זידאן התייחס לויניסיוס: “האם חזר לו הביטחון? כן, אבל נעבוד איתו לאט לאט, הוא צריך להיות שאפתני. הוא בן 19 ועליו להישאר גם רגוע. כשהוא לא משחק זה מסיבה מסוימת - יש שחקנים רבים טובים. ברור שיהיו לו עוד דקות”. ובחזרה לרודריגו, אגב הוא כבש שער בודד בחודשיים וחצי, הבעיה היא שהחברים שלו לא ממש טובים יותר.

כמובן שההרכב יהיה שונה מזה ששיחק בגביע, עם קרוס ומודריץ’ שיחזרו לאחר שקיבלו מנוחה וכך גם טיבו קורטואה, וגם איסקו אולי. השאלה היא לגבי עמדת המגן השמאלי. מרסלו יוכל לרשום את הופעתו ה-500 במדי ריאל מדריד, אירוע מרגש, אם ישחק במקומו של פרלאן מנדי ואנחנו עדיין מאמינים בו בפן ההתקפי. הקפטן סרחיו ראמוס התאמן כרגיל ועשוי לחזור להרכב במקומו של אדר מיליטאו. דני קרבחאל ייעדר בשל חמישה כרטיסים צהובים ונאצ’ו צפוי להחליפו.

קשה להאמין שהצמד של ברהים יביא לשינוי

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| נאצ’ו, רפאל ואראן, אדר מיליטאו (סרחיו ראמוס), פרלאן מנדי| קאסמירו, טוני קרוס, לוקה מודריץ’, פדה ואלוורדה| רודריגו וקארים בנזמה

מה המצב ויאדוליד?

ויאדוליד מגיעה למשחק בכושר קטסטרופלי ומצב רוח בקאנטים. אל הרצף העלוב במשחקי הליגה שדרדר את הקבוצה לתחתית הצטרפה הדחה מביכה מהגביע באמצע השבוע כשהקבוצה של סרחיו גונזאלס (בהרכב משני) נכנעה 2:1 לטנריפה מתחתית הסגונדה. ויאדוליד כבר נהנתה ממזל רב כשצלחה את הסיבוב הקודם רק בדו קרב פנדלים, אך הפעם זה נגמר. האורחת כבר הובילה משער של סנדרו אך ספגה פעמיים, שילמה שכר לימוד כשהבלם הטירון דייגו אלנדה ביצע פנדל, ונפרדה מהקופה דל ריי. “ההרתסקות של ויאדוליד נמשכת. היא חייבת לצאת מהבור וההזדמנות הראשונה שלה לעשות זאת היא נגד ריאל מדריד. זה נראה מסובך מאוד וכמעט בלתי אפשרי”, נכתב במארקה. המאמן סרחיו כעס: “כל אחד צריך לבדוק האם המצפון שלו נקי, הרסנו הכל”, אמר. בשנה שעברה, אגב, הייתה לה רק נקודה אחת יותר.

כאמור, זה הדבר האחרון שויאדוליד הייתה צריכה. הקבוצה לא ניצחה מאז המחזור ה-12, כשהביסה 0:3 את מאיורקה בביתה עם שערים של חואקין, אנס אונאל המושאל מויאריאל וסנדרו רמירס, ומאז רשמה חמש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. המטרה היא אותה המטרה, כמו בעונה שעברה אז חזרה לליגה הבכירה - לשרוד ולא מעבר. בפעם הקודמת שירדה ליגה (2013/14) לקח לה ארבע שנים לחזור. מה שכן, לא הכל שחור. ויאדוליד על אף הריצה הקשה רחוקה שש נקודות מהקו האדום.

אמנם יש לה רק שני ניצחונות בית אך לרוב היא מסיימת בתיקו, כאשר רק סביליה חזרה מהחוסה זוריה עם כל הקופה. לפני פגרת הנבחרות היא אירחה את ולנסיה ושיחקה נפלא, הוליכה משער של סרג’י גווארדיולה אך ספגה שער אכזרי ברגע האחרון והודחה. אונאל הוא היחיד ששומר על מספרים סבירים כשכבש חמישה שערים בינתיים (שלושה בליגה ושניים בגביע). בקיץ הנוכחי היא רצתה וממש התחננה אפילו לצרף את ויניסיוס, שחקן שלא היה נותן לה מספרים אבל בהחלט מוסיף קצת קסם לקבוצה אפורה בסה"כ. היא מציגה את אחת ההתקפות החלשות בליגה, זו שכבשה רק 17 שערים. אלה שמתחת לקו האדום מציגות מספרים גרועים יותר. בחלון ההעברות בחורף התבצעו שינויים קלים כאשר השוער אנדרי לונין שמושאל מריאל ולא קיבל הזדמנויות - עזב לאייבר. במקומו הגיע חוסה אנטוניו קארו, שוער וותיק מהליגות הנמוכות. ראול גארסיה קרנרו, מגן שמאלי מחטאפה - הצטרף גם הוא. סאנדרו ופלאנו ימשיכו להמתין על הספסל.

למרות המצב הקשה, בויאדוליד לא מרימים ידיים. לא על המשך העונה ולא על המשחק הקרוב. “זו הייתה אכזבה גדולה ועלינו ללמוד ממנה, זו הזדמנות לצמוח, לזכור שאם נתבלבל - כל קבוצה יכולה לנצח אותנו. אם ריאל מדריד צריכה להפסיד משחק סוף סוף אז זה צריך לקרות בזורייה”, אמר המאמן סרג’יו לקראת המשחק. “זה מזל גדול לפגוש את ריאל אחרי הגביע. המוטיבצייה בשמיים, אנשים ינסו לשכוח את מה שקרה כמה שיותר מהר. אני מקווה שנהיה ברמה טובה. אנחנו מסתכלים על הטבלה יום אחר יום. את הסטטיסטיקה אני משאיר לעיתונאים. אנחנו כן ברגע מדאיג. כשננצח פעם אחת כל הסטיגמות ישברו”. כשנשאל אייך ינצח את ריאל, ענה: “נצטרך קצת מזל, זה ברור”.

ויאדוליד - הרכב משוער: ג’ורדי מאסיפ| אנטוניטו, חואקין, קיקו אוליבאס, מוחמד סאליסו, ראול גארסיה קרנרו| פדה סאן אמטריו, רובן אלקארס, מיצ’ל| אנאס אונטל וסרג’י גווארדיולה

היסטוריה ומפגשי עבר:

משחק הפרידה של סנטיאגו סולארי מריאל מדריד היה ניצחון 1:4 על ויאדוליד בחוץ. מהניצחונות העצובים ביותר מה שנקרא. היריבה עוד הובילה אבל ריאל הגיבה כמו שצריך - ואראן, צמד של קארים ושער נפלא של מודריץ’. לא מעניין יותר מדי. משחק חשוב הרבה יותר היה בעונת הדסימה, בשיא מאבק האליפות. ריאל עלתה ליתרון עם כדור חופשי יפה של ראמוס למשקוף ופנימה אך ספגה שער בדקה ה-87 ואמרה שלום לכתר. אנחנו עוד זוכרים את אלונסו זועם בסיום. רונאלדו, אגב, נפצע בדקה התשיעית והוחלף. ב-2012-13 זה נגמר בניצחון 2:3 עם צמד של אוזיל, ב-2009-10 כריסטיאנו והיגואין כבשו צמדים (2:4). ההפסד האחרון שלנו בויאדוליד היה בעונתו השנייה של שוסטר, 1:0 בתצוגת נפל נוספת במחזור ה-11.

כך היה משחק הפרידה מריאל. סולארי

אותו שוסטר, אגב, סחט 1:1 מאוחר במחזור הרביעי בעונת הבכורה שלו, כשסביולה המחליף כבש מנבדל ברור בדקה ה-87. כפי שאתם מבינים, המשחקים די שוויוניים ולריאל מדריד יש יתרון קל. אחד המשחקים הזכורים ביותר היה בעונת 2003-04. ריאל פיגרה 2:0 בהפסקה מול אוסקר גונזאלס המצוין במשחק בו סולארי שיחק כמגן שמאלי ואלברו מחייה כיכב (לא באמת). רונאלדו צימק, פיגו השווה בפנדל והפנומן קבע 2:3 ענק בדקה ה-86, קצת אחרי שהוא וזידאן עשו מהלך נפלא בסיומו הצרפתי נכנס לרחבה עם ‘רולטה’, עקף את השוער אבל בעט נורא ואיום מעל השער. ב-2001-02 ריאל בנוהל משחקי החוץ שלה - הפסידה. המאזן עד היום ב-43 משחקי הליגה בהם ויאדוליד אירחה - 18 נצ’ לריאל (42%), 14 תוצאות תיקו (33%) ו-11 נצ’ לויאדוליד (26%), יחס שערים 56:73 לריאל מדריד.

מי שחתום על ניצחון השיא שלנו בויאדוליד היה חורחה ואלדאנו שרשם 0:5 גדול בעונת האליפות ב-1995. לא פחות מחמישה כובשים שונים, בין היתר ראול וזאמורנו ואפילו לואיס אנריקה הבוגד. קשה להאמין אבל ריאל לא הצליחה לרשום רקורד טוב יותר משני ניצחונות חוץ רצופים על ויאדוליד, שדווקא רשמה שלושה ברציפות בתחילת שנות ה-50 ובין 1959 ועד 1962. ב-2002-03 זה נגמר בתיקו 1:1 כשראול כבש שער נפלא בצ’יפ אחרי מסירה של זיזו אבל ניקו אוליביירה השווה בפנדל. אנחנו נתנחם בזה שריאל הפסידה ארבעה משחקים ב-50 השנה האחרונות. ב-1998-99 ו-1999-00 זה נגמר ב-0:1 מה-זה צנוע. גם זה שווה שלוש נקודות. בסה"כ משחקי הליגה - 14:55 לריאל מדריד בניצחונות.

חאמס בפנים, ויניסיוס בחוץ:

https://twitter.com/realmadrid/status/1221119249437032453?s=21

הזאר לא חזר כבר לאימונים מלאים? ההרגשה שלי היא שבמועדון מנסים לטשטש את משך ההיעדרות שלו. זה התחיל ב’פציעה לא קשה’ ועשרה ימים בחוץ, המשיך לזה שהוא יחזור אחרי הפגרה, יחזור אחרי משחקי הסופרקאפ, עכשיו הוא חזר לאימונים ועדיין אין תאריך לחזרה שלו. אני מבין שלא רוצים להוריד לאוהדים את המוראל אבל עדיין, כמה אפשר.

בכל אופן זה רק משחק מול ויאדוליד ולא באמת צריך אותו. מצד שני למרות שתמצית הרוע פוטר מברצלונה, ברצלונה לא הצליחה להשלים 1000 מסירות ולכן איבדה באורח פלא נקודות. כמובן שאנחנו נבעט בדלי הכי חזק שאפשר.

אדן הזאר מתאמן עם כדור, ב-AS אמרו שיש אופטימיות קלה לאפשרות שיישחק כמה דקות בדרבי כמחליף, לפי איך שאנחנו מכירים את זינדין זידאן - זה לא יקרה, לטעמי יקבל כמה דקות לפני הגומלין נגד מנצ’סטר סיטי ולא קודם לכן (התחזיות הקודרות של ה-AS ממזמן). ככה אמר המאמן במסיבת העיתונאים: “הוא רק התחיל לגעת בכדור ומתאמן כמעט בלי כאבים, יתאמן ביום שני. אנחנו מקווים שישוב בקרוב אבל מוקדם ונועז מדי להעריך מתי יחזור”.

אם כבר לגבי הסגל, קרבחאל מושעה למקרה ומישהו שכח, וברהים דיאס כובש הצמד ממשחק הגביע כלל לא נכלל

זה לא יהיה קל, ויאדוליד עשתה חיים קשים בברנבאו ואין לנו ממש כלים התקפיים. זידאן זימן 1000 קשרים ורק שני קיצוניים- רודריגו ולוקאס. לדעתי נראה 4 3 3 עם לוקאס ואיסקו באגפים. יכל לפרגן לברהים על חשבון אחד הקשרים.

האם ישנו סיכוי שאנחנו לא מאבדים נקודות מחר?
חשבתי שכן, אבל אז ראיתי שבארסה הפסידה.

יש לי הרגשה שזיזו מכין לנו מחר אגף ימין מהגיהנום שכולל את נאצ׳ו ולוקאס ואסקז,דבר שמאוד יקרב את הרגל שלנו לדלי.

חברים כבר נסחט כל המיץ של הניחוס ההפוך הזה, כל פעם אותן הודעות דלי אחרי איבוד נקודות של בארסה - והיו הרבה כאלו. אנחנו חיים כבר נצח על הבקעות של בלמים וקשרים, נאצ’ו ייתן גול וננצח.

ניחוס הפוך על הפוך… אהבתי.

image

אחרי הבשורות הטובות מהמאסטייה, ריאל תוכל להעפיל לפסגה לראשונה מזה מאה ימים (ההפסד 1:0 במאיורקה) אם תנצח את ויאדוליד. היא השיגה 25 נק’ מ-33 האחרונות בליגה. המאמן זידאן רוצה להמשיך להגדיל את הרצף השני הכי טוב שלו בעונה אחת - 12 משחקים, כאשר השיא היה בעונת הדאבל 2016/17 כשריאל רשמה הפסד בכורה בפיחואן במחזור ה-18 (מחזור אחד נדחה).

בתקשורת הזכירו שריאל חוזרת לחוסה זורייה עשרה חודשים לאחר פיטורי סולארי ובעיקר “פשיטת הרגל הספורטיבית” - זה היה המשחק הראשון אחרי ההפשלה מול אייקס וההדחה ברבע גמר הצ’מפיונס. לפי ההרכב המשוער במארקה, זיזו ישחזר את הסופר-קופה ויעלה עם חמישה קשרים מתחת לבנזמה. ב-AS מנגד מניחים שרודריגו ישחק. בפריויו למשחק נכתב: “ריאל רוצה להחזיר את הפסגה שאבדה במחזור התשיעי”. הזכירו שריאל לא הפסידה בוויאדוליד 12 שנה והיריבה במשבר עצום, אך היא לקחה נקודה בברנבאו. עוד אזכורים לבצורת בת 40 הימים של בנזמה שלא כבש מאז המאסטייה.

בנוסף, אף שחקן התקפה של ריאל מדריד לא כבש בליגה מאז השער ההוא של בנזמה. ריאל נהנתה משערים של שחקני הקישור שלו כמו הצמד של קאסמירו נגד סביליה.

אזכורים לנאצ’ו שמשתלט מחדש על המקום בהרכב לאור היעדרותו של קרבחאל המושעה וכשאודריוסולה כבר במינכן.

במארקה נכתב הבוקר: זידאן חוזר למגרש בו סבל כשחקן . הפסד 2:1 בעונת 2001/02 כששער של מוריינטס לא הספיק. ב-2002/03 הצרפתי שלח מסירת עומק נפלאה לראול שכבש, אך המשחק הסתיים רק בתיקו 1:1. כעבור שנה ריאל פיגרה 2:0 והפכה ל-2:3 ענק כשהצרפתי רשם החמצה גדולה אחרי מהלך ענק עם רונאלדו. אגב, ריאל גם הודחה מהגביע מול ויאדוליד ב-2004/05. אחרי תיקו מאופס במשחק החוץ, הקבוצה הקטנה כפתה 1:1 בברנבאו ועלתה בזכות שערי חוץ.

כמה פעמים יכולנו להעפיל למקום הראשון ובעטנו בדלי? קשה לספור מעבר למאסטייה שהסתפקנו בתיקו הירואי כביכול, והקלאסיקו, עוד יש לי סיוטים מתוצאות התיקו נגד בטיס ובילבאו בברנבאו וגם מהמחזור השני מול אותה ויאדוליד, והגיע הזמן לגבות את החוב. יש לנו הזדמנות גדולה הערב ואנחנו אמנם כולה מחזור 21 אבל לא מזלזל בזה.

מקווה לראות קבוצה מתנפלת (ואלוורדה סטייל). חשוב לנצח ולא חשוב איך. מצב נייח של ראמוס, דחיקה של בנזמה, לא יודע כבר. התוצאות שלנו נגד קבוצות הצמרת הן טובות ודווקא בקטנות אנחנו נופלים, וחבל. אני לא סופר משחקים בלי הפסד, אני סופר ניצחונות. ההיעדרות של קרבחאל על הנייר פוגעת בהתקפה אבל בפועל קרבחאל פחות טוב לאחרונה ונאצ’ו - אני סומך עליו.

המספרים של שחקני ההתקפה שלנו עלובים, מאז ה-0:5 על לגאנס אף שחקן התקפה שהוא לא בנזמה לא הבקיע, עצוב. ועדיין לא הייתי ממהר ללכת עם חמישה קשרים, זה בדיוק סוג משחק בו רודריגו יכול להשתפשף ואולי אפילו משהו נועז יותר - למה לא יוביץ’ מקדימה (במעט שהוא עושה רואים למה הקבוצה רצתה אותו לדעתי) ובנזמה קצת מאחוריו כשחקן יוצר? לרוב כשקארים הולך אחורה אין מי שיהיה ברחבה. גם להחלטה האם מרסלו (הופעה מספר 500?) משחק או לא יש משמעות לדעתי. על חאמס אני כבר לא כותב, אין לו את קצב המשחק והוא יהיה קישוט בסגל. אני יודע שהמספרים של שחקני הקישור שלנו יתאזנו מתישהו אבל כן מעניין לראות את קאסמירו כמצטרף או את ואלוורדה ולא את קרוס או מודריץ’.

אנקדוטה של היסטוריה: הניצחון 1:4 על ויאדוליד בשנה שעברה היה אולי העצוב ביותר, משחק אחד יותר מדי לסנטיאגו סולארי| וממליץ לכם ללחוץ על הסרטון מעונת 2003/04, רונאלדו וזידאן במגרש הזה. וואו, איזו נוסטלגיה. האללה מדריד!

אני מאוד מקווה שמה שאתם שואלים פה, גם סרחיו גונזאלס שואל. מי ישחק באגפים ואיך אני מכין את הקבוצה. ואז בא זידאן, וכמו שעשה לטוכל, לוואלוורדה, ובשני משחקי הסופרקאפ, ומעלה מערך שונה לגמרי שתופס את הקבוצה היריבה עם המכנסיים למטה. אבל כבר התחיל המשחק ומאוחר מדי. אמנם את שני המשחקים הראשונים לא ניצחנו אבל הראנו עליונות ברורה בשניהם.

היום, אולי, נראה שני חלוצים. כנראה יהלום. בייל בחוץ, הזאר וכמובן אסנסיו עדיין לא חזרו, אין סיבה להוציא את ברהים וויני. מנגד חאמס כן בסגל, אולי כמחליף לאיסקו שישחק כשחקן חופשי למעלה.

יכול להיות משחק קשה הערב, אבל אפשר לסמוך על זידאן שהוא יודע מה הוא עושה.

תמונה

קשה לי להתווכח עם זידאן אחרי שהשתיק אותי כל כל הרבה פעמים,אבל אין לי מושג באמת מה ההיגיון בלעלות עם איסקו בהרכב על חשבון ואלוורדה.
הקשר הכי גמור בסגל,שחקן שנראה כאילו פרש ולא תורם כלום כבר שנתיים,מול קשר צעיר שבמקרה הוא אחד משני השחקנים הכי טובים שלנו העונה בקבוצה,משחק על מקום ראשון,במי זידאן יבחר?
כמובן שבגוויה המהלכת,מרתיח.

על פניו, מסכים - אבל יכול להיות שזידאן מחלק כוחות: וואלוורדה שיחק 90 דקות בגביע ורודריגו בכלל לא היה בסגל, ולפנינו שבוע של משחק לא קל בגביע ודרבי. מה שאני לא מבין זה את השימוש במנדי במקום מרסלו במשחק כזה, כאילו מדובר בקאמפ נואו. זידאן כבר התרגל ל4-5 קשרים יחד עם מנדי מכורח המציאות, אבל מרסלו הכרחי במצב ההתקפה שלנו.

לפחות הפעם יש לנו אותם בספסל, האלה מדריד!

הרכב מבאס. נחכה לראות איך כל זה יסתדר על הדשא. כנראה שלישיית קישור רגילה, איסקו בשמאל ורודריגו בימין.

יש לנו אפשרות להכניס את פדה על חשבון לוקה כדי שיתפוס חצי אגף ימין חצי קשר אמצע ולשחק במערך לא סימטרי. איסקו כקשר חופשי ורודריגו בשמאל. שיחקנו כך מול פריז והיה אחלה. פדה שיחק כך גם בסופר קופה.

איסקו אף פעם לא באמת בשמאל, זה אותו היהלום הישן והאפור. באים לתסכל את היריבה ולעקוץ עם התחת.

אז האשמה עליו שהוא העדיף ״לשחוק״ את ואלוורדה במשחק גביע נגד קבוצת ליגה שלישית במקום שיהיה טרי למשחק פי 10 יותר חשוב על מקום ראשון בליגה.

איסקו בפועל ירדוף כמו כלבלב אחרי הכדור וירצה אותו קרוב קרוב לרגל. הוא אף פעם לא איפה שהוא אמור להיות. נראה לפי איפה שרודריגו ישחק. אם הוא יהיה בימין כנראה שאיסקו היה אמור להיות בשמאל. אם הוא ישחק בשמאל, שזה האגף הטבעי שלו, אז כנראה שעל הניר איסקו צריך לשחק חופשי וזה יהיה מערך לא סימטרי. במקרה כזה לא ברור לי למה פדה לא הועדף על מודריץ’, ולא שחסרות סיבות להעדיף את האורגוואי על חשבון מודריץ’.

כל הטענה של חילוק הדקות לא מחזיקה מים כשקאסמירו משלים 90 דקות גם נגד קבוצה מהליגה של קסטיליה.
הרכב רע, ולא בדיוק בפעם הראשונה. נקווה לטוב אבל קשה להיות אופטימי

לא מבין את הטענות, ההרכב הזה שעולה יביא 3 נקודות אפורות עם איזה 2-0 או 3-1 בלי הרבה דפיקות לב, היריבה לא תצליח להגיע למספיק הזדמנויות.
מחר מתעוררים במקום הראשון עם 3 נקודות יתרון, כדורגל נראה אחרי שהזאר יחזור או בכלל בעונה הבאה.