מחזור 21:: משחק חוץ באמירויות בזמן שהאינטרפול, הCIA ושרלוק הולמס מחפשים את פול פוגבה

הרכב:
דה חאה
שואו-מגוויר-לינדלוף-ואן ביסאקה
מאטיץ’-פרד
ראשפורד-לינגארד-ג’יימס
מרסיאל

מקטומיניי פצוע, פוגבה מתחבא כנראה מתחת למיטה של זידאן עד שריאל כבר תשים את ה100 מיליון ותגמור עם זה, והקישור שלנו שוב נראה איטי ופגיע. מול ברנלי זה עוד החזיק מעמד, נקווה שארסנל ימשיכו במסעם לצ’מפיונשיפ ולא יתעוררו פתאום לגודל המעמד.
לינגארד יקוה לשחזר את ההופעות הטובות שלו באמירויות ולחזור להיות שחקן כדורגל, הוא יותר בנוי להתקפות מעבר מהירות מפריירה וזו כנראה תהיה בדיוק תכנית המשחק שלנו, כך שהבחירה מובנת בתכלס למרות הכושר הרע שלו (וזה לא שפריירה איזה אוצר).

במשחקים המקבילים הכל הסתדר לנו בול. צ’לסי עם תיקו, וולבס וטוטנהאם מפסידות ושפילד מחר באנפילד, האם נפספס את ההזדמנות הנהדרת להידבק לצמרת והתרחק מאמצע הטבלה? ואללה יש מצב, אבל נחזיק אצבעות.

מפסידים לארסנל ?? זה שפל מסוג אחר לגמרי. האמת בית ספר לכדורגל ארסנל חוגגת לנו על התחתנגיד תודה אם להפסקה נרד בפיגור 1-0.

זהו בשבילי. אני מסרב לבזבז זמן על האפסים האלה, המשחק הזה גמור. חבורה של סמרטוטים עם מאמן אפס.

מביך בדיוק כמו ה-2-0 באמירויות בשנה שעברה, שממנו רק הידרדרנו ולמעשה גמר לנו את העונה. בלי מקטומיניי ופוגבה, כשאנחנו עם פרד ומאטיץ’, שסולשיאר כינה את ההופעה שלהם אתמול “טובה מאוד” (מה הוא ראה, אין לי מושג), אין לנו סיכוי לכלום. מסכנים ראשפורד, ג’יימס ומרסיאל שמשחקים לפני קישור של אימפוטנטים בראשות ג’סי לינגארד ששנה שלמה לא בישל ולא כבש בליגה, אבל ממשיך לפתוח במשחקים הגדולים כי… אף אחד לא יודע למה.

כי סולשאר לא קשור לתחום האימון ? כי לצידו יושבים צוות של אוכלי חינם חסרי מושג ?
המועדון הזה נרקב מבפנים עוד בתקופת פרגי, הוא פשוט הצליח לשדר ולהכניס בשחקנים שלו עוצמות שלא באמת היו להם. ברגע שהוא עזב כל הריקבון והבלוף נחשפו. אני לא מצפה לשינוי , זה עידן חדש שבו יונייטד היא קבוצה שעל עניינה הוא לנסות להתברג לטופ 4 כדי להכניס כסף לאפסים שחטפו את המועדון, אחרת הרכש היה מכוון לאליפות.

דבר שכן הפתיע אותי זה לגלות שליונייטד אין אוהדים שהם הגרעין הקשה , מה שהם עושים למועדון עובר בשתיקה, חבורה של אוהדים עלובים.

ארסנל באו באטרף למשחק, רצו ונלחמו על כל כדור, ופגשו יריבה בהזמנה. הופעה פשוט איומה, בעיקר במחצית הראשונה. מאטיץ’ ופרד זה לא קישור לקבוצת טופ 4, בקושי בוטום 4. ומה שמדהים שזה הדבר הכי טוב שיש לנו להעמיד. ביזיון של התנהלות.
סולשיאר בא לא מוכן בכלל, עם תכנית אחת שפשוט לא עבדה ועם החילופים הקבועים שלא שינו כלום.
הקבוצה לא ראויה למקום רביעי ובלי קשר בינואר ועוד שלוש החתמות לפחות בקיץ גם את העונה הבאה אפשר לזרוק לפח כמו את זאת.

מתישהו נפנים שזה מה שהולך להיות. זה לא שהבנייה מחדש לא מצליחה לנו וקשה לנו להצליח להעמיד פה קבוצה, מה שאנחנו מביאים למגרש = ההשקעה של הבעלים. זה מה שהם מוכנים להשקיע, את המינימום הנדרש כדי להתברג פעם בכמה עונות לליגת אלופות.