ליגת האלופות - מחזור שני: הפרמיירה של הצ'מפיונס בברנבאו העונה - נגד לייפציג (רביעי, 22:00)

אז הקבוצה מחכה לסיום, ואתה הכוכב שלי| הנשק ההתקפי הכי טוב שלנו בתקופה האחרונה: רגל שמאל של פדה ואלוורדה, שער ראשון שלו בליגת האלופות ובמשחק ה-30 שלו במפעל. שימו לב שיש לו כבר שלושה שערים העונה - כמו בעונת השיא שלו ב-2021. מרגש, צרחתי בבית כמו מטורף כאילו אני אוהד מכבי חיפה שמובילה עדיין על פריז סן ז’רמן בסמי עופר. כמה חיכיתי לך פדה, לגרסה הזו, למי שטורף את המגרש ומעז.

מסרב לקבל את הגישה המחורבנת של הקבוצה שלנו שבלא מעט דקות נראית פשוט חסרת אונים. לא היה שום שינוי במחצית השנייה הפעם. על המחצית הראשונה האיומה כבר דיברנו. לא היה שינוי עד לדקות האחרונות. הקבוצה יותר מדי רדומה, הרי היה עדיף לפתוח חזק ולשמור כוחות לקראת הדרבי. לא קונה את זה שהכל מתוכנן. קרלו אמר להם להתחיל לרוץ רק בשלב מאוחר? ואם בפעם הבאה נספוג ונפסיד?

אכזבה גדולה מצמד הברזילאים שלנו (גם בקבלת ההחלטות בהתקפות המתפרצות), אם כי ויניסיוס היה היותר גרוע ומרושל ומעצבן על כר הדשא. רודריגו עם כמה דריבלים טובים אבל לא ערב שירצה לזכור. ונאצ’ו כמו מלך כמו תמיד כשצריך אותו.

אני גם שמח מאוד על השער של מרקו אסנסיו, כל כך הגיע לו, הוא לא ממש נראה שמח. אנחנו נצטרך אותו בהמשך העונה. זה שער שכל כך דומה לשער שכבש נגד ולנסיה ב-2019/20, גם אז מיד אחרי שעלה מהספסל, שער דומה, במשחק הקאמבק שלו אחרי פציעה ארורה. מריאנו נכנס זה שיא השיאים. ושוב אני אומר לא בושה להוציא את ויני ביום כזה מפוזר שלו, זה יעשה לו טוב לא רק בפן הפיזי אלא גם מנטאלית, הוא מבין שהמקום שלו מובטח.

תמונה

תמונת המשחק: ואלוורדה חוגג בפרצוף של ראום המגן של לייפציג שחגג מולו תיקול מוצלח במחצית הראשונה,אחרי כמה דקות גם בעט לו ברגל לקינוח:joy::joy::joy:

כרגיל במשחקים האלה באנו גם היום לנוח על המגרש,דקה 70 העלנו הילוך וגמרנו את המשחק,הלאה לדרבי!

דרך אגב,שוב עונה שנייה של אנצלוטי,שוב רצף נצחונות,אני מתחיל לדאוג.

אני מת לדעת האם ריאל לא יכולה לסיים משחקים לפני דקה 70, או לא רוצה.

צ’ואמני מעולה.

כמה זה הגיע לפדה!!
עוד לפני השער רציתי לכתוב על היכולת שלו הערב. לא יודע מגן ימני לא מגן ימני, הוא פשוט היה בכל מקום על המגרש הערב - איפה שהיה צריך אותו, ואיפה שאנצ’לוטי תיפקד אותו. ובניגוד לברזילאים המוכשרים שלנו, כל מסירה שלו בול בפוני. כל פעם בדיוק בעוצמה הנכונה, והחלטה נכונה של כדור לשטח או לרגל. גם אם זה במשחק עומד, גם אם כדור רוחב ברחבה, וגם אם בהתקפת מעבר. תענוג.

אה, ושמישהו יבדוק אם הוא באמת ימני בכלל. רציתי לכתוב שהוא משכיח את השמאלית של אסנסיו, אבל אז הגיע אסנסיו עצמו והזכיר מה הוא יודע לעשות. השער שלו היה סופר-מורכב לביצוע. קרוס הביא לו כדור קופצני וקצר, ובכל זאת הוא הצליח להגיע אליו תוך כדי ריצה, בדיוק בתזמון הנכון, ולסובב אותו לרחוק. למרות שלייפציג יצאו קצת נאיבים במהלך הזה - משאירים לבד על שפת הרחבה את השחקן עם הרגל הכי מסוכנת אצלנו.

ודבר אחרון. באמת שאני לא מבין למה אני מתעקש להמשיך לצפות ב-90 דקות של המשחקים שלנו. אני מבקש ממי שמעלה את הסיקורים למשחקים - שימו בבקשה 75+ דקות על השעה ה"רשמית".

לא יודע מה היה יותר גרוע היום, המשחק שלנו או מצב הדשא בברנבאו שנראה כמו מגרש ליגה א’ בחורף.

ההרכב היום נראה נכון אבל זה לא עבד, מקווה שאנצ’לוטי ימשיך להשתמש בהרכב הזה.

לא מבין למה הזאר שנכנס במשחק הקודם בישל וכבש ופתח במשחק הליגה והיום לא רואה אפילו דקה, אסנסיו שהיה בקצה הספסל פתאום נכנס להציל את המצב, אין המשכיות, שחקנים מחוץ להרכב לא מקבלים מספיק זמן לרוץ כדי לצבור ביטחון ולהיכנס לעניינים. טעות או כמה דקות לא טובבות והם חוזרים לפריזר.

הפעם פשוט לא שיחקנו טוב. עם כל הכבוד לרעיון של להתיש את היריבות, ועם כל הכבוד להעלאת הקצב בדקות הקבועות שלנו, הפעם פשוט לא שיחקנו טוב. השחקנים הקדמיים שלנו היו רחוקים מדיי ומפוזרים מדיי, שחקני הקישור היו כמעט בפלנטה אחרת מרוב אי הסינכרון, קרבחאל זוועה בהגנה.

מצד שני, אנחנו בלי בנזמה, ויני במשחק רע יחסית, משחקים גרוע, ועדיין מנצחים 2-0. אם לומר את האמת, בהתחשב בנסיבות, אין לנו מה להתלונן.
מבין את הטענות על דרך המשחק שלנו אבל הדרך הזאת הביאה לנו דאבל שנה שעברה, אז מי אנחנו שנתלונן…

עם זאת ובניגוד לאיך שקרלו נוהג, יש יותר רוטציות העונה. לי זה מרגיש שקרלו עדיין לא סגור עם מי הוא יכול לעבוד.

אני די מרוצה. בהתחשב בזה שלא באמת התחזקנו - מחפשים ומוצאים פתרונות עם מה שיש. הכיוון של משחק פיזי טוב לנו. גולים בהתקפות מעבר ומצד שני אפשר ללחוץ כי יש מי שיורד להגנה.

קבוצה מגניבה יש לנו. אפשר להביא אליפות וזו תיהיה אחלה הצלחת מאניבול לחובבי הז׳אנר aka אגף שמאי הפורום.

לי כבר קצת נמאס לנסות לנתח את ההרכבים של אנצ’לוטי בכלים מקצועיים. בחיי. הוא טוחן את שחקני ההתקפה שלנו וזה עובד לו, הוא מעלה בדיוק את ההרכב שרצינו (כולל אלאבה בשמאל!) וזה לא עובד, הוא מעלה את אסנסיו הכועס ומקפיא את הזאר שכבש ובישל - וזה עובד לו, הוא מעלה את רודריגו חלוץ כמו שרצינו וזה לא עובד. אני לא אתפלא אם הוא מעלה משחק הבא את מריאנו בהרכב והוא כובש לו.

לא יודע בשביל מה אנחנו מנסים לנהל פה דיונים רציניים. ההסברים לזה מגיעים מתחום המאגיה בכלל.

איך אני אוהב את פדה, מצליח להוציא ממני אמוציות גם במשחק שאני רואה בחצי עין כי הפוקוס היה בחיפה אין מה לעשות.

כשויני פתח בדהירה באגף ישר אמרתי יאללה איתו הולך עם הראש בקיר שוב וזה לא יוביל לשום מקום אבל זה ויניסיוס מודל 2022 לא 2020. הוא החליט שהוא מייצר משהו וזה עבד לו, יש לו יכולת להוציא הגנה משיווי משקל ששמורה לטובים ביותר.

-מריאנו לא צריך להיות ביציע אפילו.
-אסנסיו מזכיר לנו שוב שיכולת הבעיטה שלו היא טופ 5 בעולם, לצערנו מעבר לזה אין לו הרבה מה למכור.
-הזארד מיובש, לא מבין את קרלו. לא יכול להיות שמאמן ברמות האלה מקבל החלטות בגחמות כאלה, שחקן צריך עקביות.
-נאצ׳ו זה נכס צאן ברזל, יכול לפתוח בהרבה קבוצות צמרת בעולם.

היכולת הזאת לא תספיק לאורך עוד הרבה זמן, אבל כרגע נהנה מלהיות הקבוצה המושלמת היחידה באירופה.

האמת שככה זה נראה, הכל הפוך, כל מה שצריך לעבוד לא עובד ומה שאמור לא לעבוד מביא צ’מפיונס, אבל עד מריאנו ! לא משנה מאגיה או לא מאגיה מריאנו לא יביא שום תועלת בשום מצב.