מחזור 22:: 1-0 יוקרתי על טוטנהאם בוומבלי (ראשפורד)

הרכב:
דה חאה
שואו-ג’ונס-לינדלוף-יאנג
מאטיץ’-פוגבה-הררה
מרסיאל-ראשפורד-לינגארד

אין הפתעות. עבד נהדר עד עכשיו נקווה שגם היום.

לייק 1

תודה. המשחק בהחלט ראוי לפריוויו אבל יש לי עומס די רציני ולא הספקתי.

הקצת הפתעה היחידה היא שלוקאקו ממשיך על הספסל. זה לא מובן מאליו, כי למרות שראשפורד על הגל - גם לוקאקו.
אלכסיס שוב פצוע. באסה.
אנחנו תלויים בעיקר בהגנה שלנו. בהתקפה מאמין שנגיע למצבים, בתקווה שראשפורד לא יחמיץ, אבל גם טוטנהאם תגיע, וסביר להניח שליותר.

סולשאר הבין את מה שמוריניו לא הבין 3 שנים - אנחנו צריכים ללחוץ בכל המגרש לאורך רוב דקות המשחק. האינטנסיביות היא מה שתכריע לנו משחקים, אני יכול להגיד זב5 שנים האחרונות היינו בושה וחרפה בכל מה שקשור למאמץ במגרש. עם סולשאר זה נראה אחרת לגמרי.

לא יודע מה יקרה, דבר אחד אני כן יודע - יונייטד עולה לשחק כדורגל, יונייטד אני מאמין תתן את הכל וגם אם נפסיד, זה לא יהיה הפסד מבאס כזה שאתה מרגיש שהשחקנים באו להחתים כרטיס.

כקבוצה , טוטנהאם מאומנת יותר והיא תוצאה של כמה עונות ריצה ביחד. עם זאת אני מאמין שנצליח לנצח את המשחק הזה.

אללה יונייטד!

הרכב מעולה, בדיוק מה שלא היינו מצפים בתקופת מוריניו.
ההגנה תידרש למבחן מאוד קשה היום- הררה יצטרך לחסל את אריקסן, אין לנו מגן שיכול לעצור את סון עם המהירות המסחררת שלו והארי קיין עושה גולים מכלום.
מצפה לניצחון טקטי שיוכיח שסולשיאר לא פראייר גם כשצריך יותר מהתקפה קטלנית.

משחק שקול עם יתרון קל לספרס.
השער של ראשפורד פשוט אדיר- סיומת פנומנלית מזווית קשה מאוד, בישול נהדר של פוגבה שהיה רק סביר במחצית הראשונה.
חייבים לכבוש את השני, ההגנה הזו לא תחזיק מעמד עוד הרבה.

אני חושב שאנחנו עושים טעות שאנחנו לא מנסים להחזיק בכדור יותר. אנחנו צריכים לשלוט בקצב של המשחק טוטנהאם למרות משחק באמצע השבוע נראית כמו קבוצה על ספידים, אנחנו לא בכושר הזה ובגלל זה אנחנו צריכים לשלוט בקצב.

פאקינג הל דויד דה חאה

לייק 1

נגמרו המילים לגבי האיש, השוער הטוב בעולם.
כמו שנכתב מעליי לא אהבתי את הבלגן שנוצר במחצית השנייה, שיחקנו לידיים של טוטנהאם ונתנו להם הרבה יותר מדי התקפות עם איבודי כדור טיפשיים.
למרות זאת, משחק לחימה גדול של כל השחקנים במיוחד לינדלוף שנתן הופעה אדירה במשחק סופר קשה. הררה כרגיל עושה כל מה שניתן לבקש מקשר אמצע, פשוט תענוג.
לא מאמין שנצליח לסיים בטופ 4 אבל אולה מוכיח שיש על מה לחשוב בסוף העונה.

2 לייקים

החוזה של הררה מסתיים בסוף העונה הבאה, לחדש דחוף.
כנ"ל דה חאה, אין שום סיבה שלא יהיה השוער העשיר בעולם, מצדיק כל אגורה.
עצוב שהם המודל לחיקוי שלנו, אבל חייבים לעשות ואן דייק. לינדלוף נראה בינתיים טוב מאוד, אבל ג’ונס במשחק נוראי צריך לצחצח לדה חאה נעליים עד סוף העונה. חייבים בלם שיהיה בעל הבית בהגנה. לדעתי אלדרווילד בהחלט שווה את ה25 מיליון בקיץ, רוצים לשים 100 מיליון על קוליבאלי? שאו ברכה.
פוגבה היה מעולה עד הדקה ה60 ודי נעלם אחרי, דבר שהוא עושה הרבה פחות מפעם אבל עדיין זה קורה לו.
יש לנו עכשיו 2 משחקי בית מול ברייטון וברנלי, הרצף צריך להיות 7.
מחזור הבא ארסנל מארחת את צ’לסי, ניצחון של אמרי ואנחנו 3 נק’ מטופ 4.

לייק 1

צריכים להשקיע כסף בהגנה, לא ייתכן שחרסינות בדמות ג’ונס וסמולינג הם חלק מהקבוצה. לינדלוף פנטסטי וזה חוסך לנו עוד רכש.

המשחק אתמול מאוד הזכיר לי את המשחק שלנו מול ארסנל באמירויות מול ארסנל בשנה שעברה. גם שם עקצנו במתפרצות, וגם אז דה חאה בא עם צ’יטים.

המחצית הראשונה מול טוטנהאם הייתה טובה מאוד מבחינת הכדורגל שהצגנו. הגענו למצבים טובים מלבד השער והגנו יחסית בסדר. המחצית השניה הייתה שוב יונייטד של מוריניו - נלחצת אחורה, מעיפה כדורים בלי יכולת להתמסר ולהרגיע את המשחק, ומסתמכת על אלוהי הדה חאה. נכון שהייתה מלחמה, אבל מלחמה הייתה גם מול הסקאוזרים באנפילד, רק שלהם הקורה עזרה ולטוטנהאם שום דבר לא עזר. אין כאן שיפור ביכולת מול הטופ 6, יש שיפור בתוצאה. ובהתחשב בכך שכבר גנבנו משחקים בצורה הזו תחת מוריניו (סיטי, ארסנל, כמעט צ’לסי) - הדרך לטופ עוד ארוכה, ופריז מפחידה בדיוק כפי שהייתה.

לייק 1

אני נאלץ להסכים איתך לצערי.
אבל להבדיל מתקופת מוריניו שהיה ברור שזאת הדרך שלו, כאן הרגשתי שבמחצית השניה השחקנים פשוט היו גמורים ולא הצליחו לעמוד באינטנסיביות של טוטנהאם. אני לא יודע מה המאמנים הקודמים עשו אבל הם הפכו את הריאות של השחקנים שלנו לריאות של מעשנים.

בנוסף אני חושב שהסגל של טוטנהאם הוא אנדרייטד רציני. כל כך הרבה מחמאות עפות על פוציטינו אבל אם מנתחים את הסגל של טוטנהאם הם קבוצה איכותית יותר.

קיין אריקסן סון עלי טובי ורטוחן טריפייר לוריס וכנראה ששכחתי עוד מישהו, הם שחקנים ברמה מאוד מאוד גבוה. אין לנו איכות כזאת, וכשמוסיפים על זה כושר אין סופי + דרך של כמה עונות, מה שראינו ממש לא מפתיע.

לצורך העניין אני ממש לא חושב שיהיה לנו קשה יותר נגד סיטי/ליברפול.

הסגל שלנו הוא סגל בינוני. יש לנו את מרסיאל שמתעורר פעם בחצי שעה למשך שתי דקות, פוגבה שעדיין נוטה לעשות שטויות (ולדעתי הוא פחות איכותי מאריקסן) ראשפורד שהוא גם לא חד מספיק ובטוח לא עומד עם קיין. ההגנה מה אפשר להגיד עליה ? מביכה . מלבד לינדלוף שגם הוא סימן שאלה.
יש לנו את דה חאה שללא ספק השוער הטוב בעולם, ובהתאם רואים אל העליונות שלנו בעמדה הזאת. בכל השאר אנחנו פשוט לא מספיק טובים.

אני חושב שאתה ממעיט טיפה באיכות של הסגל שלנו ושהאמת נמצאת באמצע. אני חושב שהחלק הקדמי שלנו לא נופל משל טוטנהאם למעט קיין שכרגע טוב יותר מ-2 החלוצים שלנו, לפי דעתי זה עניין של המאמן הנכון שיתאים את השיטה ויתן להם לפרוח כמו שאנחנו רואים בינתיים גם אם מול קבוצות ברמה נמוכה יותר.
בעניין ההגנה, אני מסכים איתך שדרוש חיזוק רציני ( בדגש על בלם ) ובטח שיש לטוטנהאם יתרון עם הגנה שמכירה את עצמה ולא מתחלפת כל שני וחמישי.
מבחינת קישור, המצב די זהה בין 2 הקבוצות ( מבחינתי אריקסן טוב מפוגבה לא בשל האיכות אלא בעקבות העקביות בהופעות ).

לייק 1

יונייטד של מוריניו היתה בין האחרונות באופן קבוע בספרינטים למשחק ובמרחק שהשחקנים רצו במשחק, אצל סולשיאר השחקנים רצים הרבה יותר ומצד אחד רואים תוצאות, אבל מצד שני זה לא פשוט בכלל להעלות ככה קצב פתאום אחרי שנתיים. על מאמן הכושר מוטלת פה משימה לא פשוטה בכלל והלוואי שיעמוד בה כי אחרת אנחנו נראה לדעתי מכת פציעות חריפה בעוד כמה שבועות. קבוצות של קלופ למשל שבנויות על ריצות אינטנסיביות מאוד קרסו במרס הרבה מאוד פעמים בגלל הקושי הפיזי הזה, ולא סתם לקח לו זמן עד שבנה את ליברפול הנוכחית. מקווה שזה לא יקרה לנו.

לייק 1