מחזור 22: מנצחים בבית 2:0 את קאדיס (רוברטו, לבנדובסקי)

חברים כל פעם שמישהו כובש נגד קאדיס או קבוצה ברמה הזו פתאום יש גל של אופוריה והנה טעינו. ואיפה כשלנו, אני מצטער , היה לו מספיק הזדמנויות ובכמעט בכל משחק השנה (נגד יריבה יותר מבינונית) הוא הסריח. בשביל להוכיח שצאבי טועה או שאנחנו ברובנו פה טעינו לגביו, אני יצטרך לראות ממנו קבלות גם נגד קבוצות יותר טובות.

אני עדין זוכר לו את ההחטאה כמעט מול שער ריק מול ולנסיה…

לא שונא אותו ומאחל לו בהצלחה ואני מקווה שכולכם תצחקו עלי בסוף השנה שהוא יקרא רשתות אבל זה טיפה מוגזם שאחרי כל פעם שהוא יפגוש שער מול איזה קאדיס היה פה איזה גל של חזרה בתשובה לגביו. מצטער על הבוטות שלי.

אני מסכים, פראן נדחק לקצה הספסל בצדק כי היה גרוע.
קאדיז ופרופורציות, כן, אבל פאטי מסריח גם מול קאדיז. וגם לבנדובסקי היה רע עד הגול.
נראה שפאטי איבד מהזריזות שלו. לא מסוגל להסצובב מהר, לא מסוגל לשנות כיוון פתאום.
גאבי אדיר.

אמרת בעצמך- אחרי המון דקות אשתקד.

זה העניין - זה לא קשור (רק) למהלך שלו בגול הראשון. הוא במחצית ראשונה מצויינת, בטח ביחס אליו, בטח ביחס למקביל שלו בצד שמאל.

הוא לא שחקן על, והוא לא הצדיק את הסכום ששולם עליו. אבל אנשים שמחים שסוף סוף הולך לו, גם אם זה רק מול קאדיס. כל גול, כל דריבל, כל מהלך - חשוב. בטח לקראת רצף המשחקים המתקרב.

בסופו של יום כולנו אוהדי ברצלונה. מעדיף שפראן טורס יהפוך להתגלות השניה של מסי ושכל הפורום ילגלג עליי לנצח מאשר שהוא ימשיך להיות פח אשפה ואוכל לכתוב #צדקתי.

לאט לאט. יש לו הרבה עבודה כדי להוכיח לי שהוא שחקן שראוי לפתוח בהרכב של ברצלונה או אפילו להיכנס בדקה 60 ולהיות מועיל נגד קבוצה שהיא לא קאדיז.

הלוואי וכך יהיה

שנה שעברה הוא לא היה רע בדקות שקיבל. השנה הוא קיבל מעט מאוד דקות ולא הצליח לצבור מומנטום. ממש מפתיע שזה קורה לילד בן 23.

עובדה משעשעת שגיליתי הרגע - הוא נולד ב29 לפברואר. אולי בגלל זה הוא מסוגל לתת גול רק פעם ב4 שנים :slight_smile:

אני ואתה כנראה מגדירים לא רע מאוד אחרת. חח

שנה שעברה היו לו משחקים לא רעים. השנה שהוא קיבל דקות הוא היה רע.

אני לא שונא אותו. אבל אני שומר על הסקפטיות שלי איתו. לא צריך לצאת מפורפרציות בגלל מהלך אחד טוב של כדורגל.

בדיוק רציתי לכתוב שצ’אבי שוב חוסך בחילופים, והנה קסיה נכנס במקום פרנקי.
אני רוצה שגם לבנדובסקי ינוח, 2-0 זה מספיק.

מה אתה מופתע זה בדיוק בדקה הרגילה שלו.

קסייה מקבל את הצהוב הרביעי, וגם הוא נכנס לרשימת השחקנים שצריכים להחליט על מי לבזבז את המשחק בחוץ.

טר שטגן בעונה של השוער הטוב בהיסטוריה, נראה שכל פילוסופית ההגנה של ברצלונה העונה זה “סמוך על שטגן”.

אז גם הפעם אין דקות רציניות לפבלו? זה כבר מגוחך

פבלו טורה זה הריקי פוץ’ של העונה הנוכחית. דקות הוא לא יראה לפני משחקי גארבג’, אם וכאשר יהיו כאלו. צ’אבי לא סופר אותו.

השאלה שצריכה להישאל, היא - אז למה לא השאלה/בארסה אתלטיק? מה הקטע בלייבש אותו?

משחק שאנן מידי של ברצלונה, בעיקר במחצית השנייה. מקווה שזה משהו שנובע מתוך מנוחה ורצון להירגע ביתרון 2 שערים, ולא להסתכן לקראת יונייטד, ולא מדברים אחרים. השאלה אם יידעו לעשות את הסוויץ’ לקראת הגומלין, כי אפילו מול קאדיס, ברצלונה הזדקקה לעוד הופעה טר שטגנית, כדי לחזור עם 3 הנקודות.

באלדה שנה שעברה היה באותו מצב בדיוק.
לא האמנתי שהוא יקבל דקות השנה, אבל הנה אנחנו.
למרות שאני לא מבין את הייבוש הטוטאלי הזה, אני לא חושב עדיין שלצ’אבי יש משהו נגד טורה .

כן, אבל באלדה שיחק רק במילואים 15 משחקים בשנה שעברה (היה גם פצוע לא מעט, לא?), בניגוד לטורה ששותף ב-2 בלבד. עד עכשיו לפחות.
אז לא בקבוצה הראשונה, סבבה, אבל למה לא בשישי בצהריים נגד סקציה אקסטרמדורה?

טורה היה כישרון גדול בראסינג ולמיטב הבנתי הוא בחר בברצלונה על פני האלטרנטיבית בגלל הבטחה להיות חלק מהקבוצה הראשונה. יכול להיות שבחוזה גם כתוב שיכול לשחק x משחקים במילואים, או להיות חלק מהסגל הבוגר ל-x משחקים וכן הלאה. קשה לי להאמין שיש לצ׳אבי משהו נגדו, הוא פשוט צעיר וללא ניסיון והקשרים שלכם גם צעירים מוכשרים אבל בהשוואה אליו עם המון ניסיון.

יש משהו די פרדוקסלי בסיטואציה הזו, טורה עבר לברצלונה כי היא נותנת הזדמנויות לצעירים, אבל בגלל שהיא נתנה הזדמנויות לצעירים, אין לו מקום כדי לקבל הזדמנות. זהו כמובן לא מקרה ייחודי לברצלונה, זה קורה בערך בכל מקום בעולם.

כי מארקז לא רוצה שחקן שלא מתאמן אצלו?
כי אימונים בקבוצה הראשונה יותר קשים מהמשחקים בליגה הרביעית?
מה שאני רוצה להגיד, שכמעט 0 דקות אצל צ’אבי העונה לא אומר שהוא מחוק. המצב שלו שונה מריקי פוץ’ , ששנה אחרי שנה ואצל כמה מאמנים קיבל 0 דקות.

פה הנקודה: סבלנות. שחקן שמנסה לקצר תהליכים פשוט נכשל, כמו שראינו מהרבה מאוד שחקנים שהקריירה שלהם דעכה, כולל כאלה בברצלונה כמו אילאש למשל. ולפי הדיווחים בזה חוטא פבלו טורה.