מחזור 22: מנצחים בבית 2:0 את קאדיס (רוברטו, לבנדובסקי)

הסגל של ברצלונה -

בוסקטס חוזר לסגל, ובתקווה שלא להרכב מיד.

פדרי מחליף אותו על מיטת הטיפולים, כשלידו - דמבלה.

אראוחו בחוץ עקב צבירת צהובים.

מעניין אם צאבי יחליט לשתף את פאבלו טורה במשחק. מה שמצחיק שבמשחק הזה הוא יעלה עם כריסטנסאן ובאלדה…

אני מקווה שפבלו טורה יראה דקות גם במשחק הזה וגם במשחקים הבאים כל עוד פדרי פצוע.
מקווה גם לראות את אריק סוף סוף. זה משחק רוטציות , צריך להכניס כמה שיותר שחקנים לכושר משחק. בראש ובראשונה אנסו, ואחריו פראן טורס. אני לא חושב שאפשר לסמוך שלבנדובסקי בגילו יסחוב כל משחק 90 דקות פעמיים בשבוע.
אני מצפה לרוטציות רחבות, וחילופים מאסיביים בדקה 60 אם לא נוביל.

דווקא פה יש לי הרגשה שנראה את ה 4-3-3 הדהוי עם קישור מוזר מאוד של פרנקי, קסייה וגאבי. בכנפיים נראה את פאטי משמאל, ואני עוד תוהה מה נראה בימין. האם ראפיניה יזכה למנוחה או שזה דווקא יהיה אילתור עם פראן.

לגבי פבלו טורה, וואלה לא יודע אם יזכה לדקות, אני מקווה שכן, בכל זאת אין לנו מישהו מהקישור שיכול להחליף את מה שפדרי נותן לנו.

ראפיניה, פראן, בוסקטס וגאבי (וגם דמבלה) עם 4 צהובים.

צהוב הלילה, והם ייעדרו מול אלמריה.

המשחקים הבאים בליגה (אחרי היום) -

אלמריה בחוץ
ולנסיה בבית
בילבאו בחוץ
ריאל מדריד בבית

שצ’אבי יחלק מצידי את הכרטיסים בין קאדיס ואלמריה. כל הכרטיסים של ה-4 האלו שלמעלה צריכים, לא - חייבים, להתאפס לקראת בילבאו והקלאסיקו.

יצא לך שם “פראן” בטעות.
הוא חייב להתאפס על עצמו קודם, אחר כך נשבור את הראש לגבי הצהובים.

דרך אגב, גם לצ’אבי יש 4 צהובים. אבל מסתבר שאם יצבור 5, לא יושעה, יש חוקים שונים למאמנים.

זה כי גם סעיף אי ההרחקה של צ’אבי כלול בתשלום לאיגוד השופטים.
אם חשבת שאנחנו קונים רק אליפות והחלטות שיפוט נגד ריאל, אתה חושב בקטן מידי.

ההרכב של צ’אבי -

מאטס
באלדה, אריק, כריסטנסן, קונדה
גאבי, פרנקי, רוברטו
פאטי, לבנדובסקי, פראן

או -

מאטס
אריק, כריסטנסן, קונדה
באלדה, גאבי, פרנקי, רוברטו
פאטי, לבנדובסקי, פראן

בכל מקרה, צ’אבי מרטץ את ראפיניה, אלבה, קסייה בוסקטס (שחזר מפציעה), ונותן עוד הזדמנות לצמד ה-FF (פאטי-פראן, פאקינג-פאק) לחזור לכשירות ולהעלות את הביטחון העצמי.
גם אריק רואה דקות, לראשונה מאז עונת 05/06.

בתקווה שכל החדשים יתאקלמו במהרה, ושכל הפולנים יחזור לכבוש, רגע לפני היונייטד.

ChatGPT הטעה אותך :slight_smile:

הוא כן בסכנת השעייה לפי ספורט

Claro, que Xavi no tendrá que velar únicamente por la impulsividad de sus jugadores. El técnico vallesano también ha visto hasta el momento cuatro tarjetas amarillas (Athletic Club y Espanyol en el Spotify Camp Nou, Osasuna en El Sadar y Girona, en Montilivi) se encuentra a una de ser amonestado con un partido de sanción.

גזען.

לצערי הייתה לי הרגשה. הפעם נראה את רוברטו מנסה לעזור לפרנקי וגאבי מאחורה. לא מין הנמנע שהקשר יפצע (סתם הרגשה).

200w (3)

פראן טורס נזכר לשחק כדורגל?
אומנם קאדיז, ועדיין

אני חושב על מי אומלל יותר אייל או יובל (rdt)

אייל אני צוחק :slight_smile:

דרך אגב רוברטו גם בישל זהו חוזה עד 2039

יש לנו כבר 3 קיצוניים טובים בימין ו 0 בשמאל.

לפראן יש כדורגל ברגליים. הוא לא גולר גדול, אבל זה על צ’אבי שהוא נמחק השנה לחלוטין. בטח במערך 4 הקשרים כשהוא יכול להיות בקשר הרביעי משחק בחוליית ההתקפה.

והנה גם לבנגולסקי סוף סוף נותן גול גדול. מקווה שיחזור לעצמו לקראת יונייטד.

אני ממש מבסוט.
אין לי משהו נגד פראן כשלעצמו, יש לי בעיה עם זה שהוא היה פח אשפה שלא עבר עציץ בדריבל, בעט מזעזע וקיבל החלטות רעות.

שימשיך ככה ויזכה בתמיכתי…קאדיז ופרופורציות, אבל מעודד. אולי הוא בכל זאת שחקן כדורגל

משהו בגישה של פראן שונה במשחק הערב. הוא בא במטרה לקחת את ההזדמנות בשתי ידיים והוא גם עושה את זה. קצת מטריד האמת.

לא מסכים. הוא קנה את המקום על הספסל ביושר בגין כדורגל איום ונורא. יאאלה, שיקנה בחזרה מקום במגרש בהזדמנויות שכן נותנים לו.

גאבי שיחק 616528568 דקות גם כשאף אחד פה לא הבין למה הוא בהרכב. פראן אחרי מלא דקות אשתקד קיבל מעט דקות השנה, ואצל שחקנים צעירים זה סופר משפיע.

אין לי שום בעיה עם רוברטו הנוכחי. 2783 ברוטציה, אחרי אספינוזה ופונטאס.

עשה נכון ב-2 הגולים - גם ידע איפה להתמקם בראשון (אחרי מהלך גדול של פראן), וגם למצוא את לבנדובסקי בשני.

אגב מיקום - בנוסף לפעולה האחרונה, שממש לא טובה, אצל באלדה, למגן הצעיר עדיין יש עוד הרבה מה לשפר מבחינת הבנת/קריאת המשחק, ויכולת המיקום. הוא הרבה פעמים מסתער על שטח, בלי לחשוב שנייה, והוא מפספס לא מעט סגירות וכדורים חוזרים שהוא יכל לקחת בקלות.

יופי פראן!