מחזור 22 : מנצחים 2-1 את פאלאס ( ברונו, ראשפורד )

הרג אותי מארינר עם ה-7 דקות תוספת זמן שלו.
קאסמירו עם אחת מהפעולות הכי מטומטמות שאני זוכר משחקן , בטח בעידן ה- var .
הופעה שהייתה צריכה להיות טיול בפארק אחרי השני שלנו אבל אנטוני איבד עשתונות וקאסמירו החליט שהוא חונק את יוז כדי להפריד .

אחרי האדום הכל התפרק לנו , רק אחרי החילוף הכפול ושינוי המערך של טן האח התייצבנו הגנתית .
משחקים יחסית סבירים שקאסמירו יפספס ( לידס פעמיים ולסטר ) אז טן האח יצטרך להכניס את סביצר לעניינים.
אישית אני חושב שצריך להזיז את מרטינז לעמדת ה-6 , הוא היחידי עם מספיק פיזיות להתמודד .

קאסמירו ענק ובינתיים שחקן העונה ללא ספק יחד עם ראשפורד אבל חייב להיענש על האדום המפגר הזה. קישור של סאביצר שרק עכשיו הגיע עם פרד ומגבלותיו הידועות נראה פגיע גם אם אלה רק לידס ולסטר.
משחק נגד קבוצה לא קלה שהלך בדיוק למקום הנכון עד לאדום המיותר. טן האח שיחק באש כמה דקות עם קישור של פרד וברונו עד שהתעשת והבין שחייבים להכניס שחקני הגנה. למרבה המזל חטפנו רק אחד בזמן הזה.
משחק ענק של מרטינז הציל לנו את התחת ולדעתי טן האח לא ימהר להעביר אותו לקישור ולהפסיד אותו בהגנה. נראה שהוא בונה על לינדלוף שם ואמן שהאקספרימנט יצליח.
3 נקודות סופר חשובות כשבמקביל ניוקאסל, ליברפול, צ’לסי וארסנל מאבדות נקודות וגם אחת מטוטנהאם וסיטי שמשחקות מחר.
הצד החיובי זה שקאסמירו יישחק קצת פחות ויגיע רענן למשחקים נגד ברצלונה באירופית אבל רק שלא נשלם על זה ביוקר בליגה.

מסכן הבן אדם. הוא רגיל כל הקריירה שמתעלמים לו מדברים כאלה, פתאום שולפים לו אדום.

גם איו חנק את פרד באותה תקרית ולא עשו לו כלום.
אם מרחיקים ,בצדק, אז בלי איפה ואיפה.

נראה לי שאם היו בודקים את האירוע לעומק ב- VAR היה לוקח להם 5 דקות סטייל ישראל אז החליטו לקחת שעיר לעזאזל ראשון ולסיים את הסיפור.