מחזור 22: שומטים יתרון בדרך ל2-2 בוילה פארק (ברונו2X)

אחרי הניצחון הלא משכנע בעליל בגביע נגד אסטון וילה באולד טראפורד ביום שני חניכיו של ג’רארד מקבלים הזדמנות נהדרת לנקום כאשר הם מארחים אותנו בליגה.
אחרי שעשו הכל נכון חוץ מלשים את הכדור ברשת ואנחנו עשינו כמעט הכל לא נכון חוץ מגול אחד שהספיק הפעם נצטרך איכשהו לשחזר את התוצאה בלי תמיכה של הקהל הביתי, בלי מקטומיניי כובש השער שמושעה בגלל צבירת צהובים ובלי רונאלדו הפצוע.

הרכב:
דה חאה
טלס-וראן-לינדלוף-דאלוט
מאטיץ’-פרד
אלנגה-ברונו-גרינווד
קבאני

לייק 1

פתחנו טוב בלי קשר לשער, עם משחק מהיר והנעת כדור מהנה. ברבע השעה האחרונה חזרנו לסורנו ווילה שולטת במשחק. אין לנו יותר מדי משני משחק בספסל, אז נקווה לשרוד.

אם להיות אופטימיים בכח אז מספר הדקות שבהן יונייטד משחקת כדורגל מתוך ה90 עלה מ10 בגביע ל30 היום, אבל אחרי דקה 30 הקישור כצפוי פשוט קרס, וילה שלטו כמעט לחלוטין והתיקו יש להודות בהחלט מוצדק.
דאלוט חור הגנתי עצום וגם לא תורם במיוחד להתקפה אז לא ברור מה הוא עושה על המגרש, קבאני היה בבחינת נוכח-נפקד, על מאטיץ’ ופרד אין מה להכביר מילים וכשמי שנשלחים להציל את המולדת אלה ואן דר ביק ולינגארד אז אפשר להבין איך השאלה היא האם העונה תסתיים במקום 6 או 7.
חוץ מדה חאה שעד עכשיו שחקן העונה בלי תחרות בכלל, היה נחמד לראות את ברונו קצת חוזר לעצמו, גרינווד גם השתפר וגם טלס שיחק לא רע בכלל. אך כאמור, פשוט לא מספיק.
התקוות לחזור לעניינים עם רצף המשחקים הקלים שהגיע אחרי פיטורי סולשיאר הולכות ומתבדות.

לייק 1

הכתובת הייתה על הקיר, וראגניק לא עשה שום דבר כדי למנוע את המפלה. דה חאה כרגיל שמר אותנו במשחק עם כמה הצלות, אבל אז ההגנה, כרגיל, החזירה את היריב למשחק עם כמה מתנות. בישול של פרד בגול הראשון, וסגירה אופטית של כולם, חוץ מלינדלוף שבכלל הלך לים, בגול השני. אחרי הגול שלנו היה חייב להיערך חילוף. זה לא שכבשנו תוך הפעלת מכבש התקפי. היה לחץ טוב למהלך אחד, טעות של וילה, ושער בניגוד למהלך המשחק. קשר נוסף היה חובה כי וילה רמסה אותנו במרכז השדה.

הליגה כבר לא מעניינת, אבל חייבים להשתפר קצת כדי לשמור סיכוי במפעלים האחרים. בגביע הכל יכול לקרות, ובליגת האלופות צריך להתקדם לפחות עוד שלב אחד. עם היכולת הזו לא נגיע לשום מקום.

וכמובן ששוב רונאלדו לא משחק ואנחנו נראים די גרוע. המחליף שלו בחוד לא עושה שום דבר משחק שני ברציפות. כל המלעיזים יגידו ששני משחקים הם לא אינדיקציה. גם 14 גולים הם לא אינדיקציה. למעשה, שום דבר הוא לא אינדיקציה חוץ מתחושת בטן.

לייק 1