הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

יש הרבה יותר מידי העפות כדור קדימה במשחק הזה. קצת מעצבן.

אנחנו לא מצליחים להחזיק בכדור וחלק גדול מהזמן גם לא ממש מנסים

וואלה דמבלה הוא השחקן הכי קיצוני ביכולת
יש משחקים שהוא נראה כמו אחד הטובים בעולם, ויש משחקים שלא הייתי פותח איתו במקום דין דוד מול ריינה

היה חייב להיות פנדל
החלטה מאוד מוזרה

3-4 הזדמנויות של גול בטוח, 2-3 מהן של לבנדובסקי, שלא נכנסו. כל זה מול 0 של באיירן.

זה לא אומר כלום לגביי המחצית השנייה, אבל מהחצי הראשון של ההתמודדות הראשונה מול באיירן העונה - אני מבסוט.

בוסקטס ראוי למחמאות, אבל גם אלונסו ובכלל ההגנה. קונדה מתחיל להצדיק את הסכום ששולם עליו.

אם לבנדובסקי כובש בחצי מההזדמנויות שלו, אנחנו ב-1.5-0.

שמע, הוא מתקרב. הוא ליטרלי ליד ברצלונה העונה.

עניין של שעות.

בשום משחק אחר רוברט לבנדובסקי לא יחמיץ ככה כל כך הרבה הזדמנויות ותמיד ייאחר ברגע. בבאיירן מינכן שמשחקת באש - כולם חלשים למעט אלפונסו דייוויס וג’ושוע קימיך שגם מוסיף אגרסיביות. לירוי סאנה הולך לאיבוד בדריבלים, סאדיו מאנה מאוד מנותק ותומאס מולר לא נוגע בכדור. עוסמאן דמבלה מרגיש בנוח בצד ימין אבל זה לא משחק טוב, הרבה איבודי כדורים, וראפינייה בכלל נעלם אחרי החלפת האגפים של צ’אבי אבל שניהם עושים המון הגנה. פדרי וגאבי - קלאסה, כל כך שקטים ולא מאבדים כדורים, משחקים בנונ-שאלנט כאילו היריבה היא קאדיס או חטאפה, וגם קונדה מאוד שקט, משחק מעולה של אלונסו. אין שום סיבה שג’ורדי אלבה ישחק במשחקים הגדולים יותר. מחצית שנותנת המון אופטימיות לברצלונה, נגלסמן צריך לתפוס את הראש.

זה כאילו אני רואה משחק של בארסה חיוורת מול ריאל מדריד ואנחנו על תקן ריאל מדריד. אפילו לבושים לבן מידיי.

לבה מסי מול כל העולם מול באיירן בריטוויט…

צד אחד מאוד מרוצה צד שני אנחנו עוד נבכה…

תכלס קונדה הכי עשה לי את זה. אם ישתפר בהתקפה מעבר לכדורים הארוכים יש מצב דפקנו גניבה אללה דני אלבס בזמנו. הלוואי

ברצלונה של השנים שעברו הייתה מתפרקת במצב הזה. עכשיו בואו נראה את זו.

עריכה: טוב. ראינו.

פראיירים

ליאור עדיין לא הפכתם לריאל מדריד…

חכה
צריך לראות אם יהיה מהפך…

פדרי ולבנדובסקי לבד שווים 5 שערים בטוחים. בפועל - 0.

אל תדאגו, הישועה הגיעה- פראן טורס נכנס כדי להציל את המצב :man_facepalming:

החלטה אומללה. לא מבין מה צ’אבי חושב לעצמו.
עברנו לשחק עם 10 שחקנים.

99f555570769edf981765bf71145b08f

באיירן מינכן היא האוורסט של ברצלונה. היא מחסום מנטלי, וגם איכותי, שברצלונה פשוט לא מצליחה לעבור, במיוחד על אדמת גרמניה. זה לא משנה מי המאמן, ולא משנה מי השחקנים - זה פשוט קיר בלתי נראה, שמתישהו יצטרך להישבר. אבל לא היום.

ברצלונה של המחצית הראשונה היא לא זו של השנייה, וכך גם באיירן, רק להיפך. ברצלונה מבינה שקאדיס, ואפילו סביליה וסוסיאדד, זה נחמד ויפה, אבל באיירן לא נופלת מהרגליים בדקה ה-60, אלא רק מכניסה את לאון “3 מטר אורך, רוחב ועומק” גורצקה ומגבירה. וכשפדרי וגאבי שרפו את כל הכוחות שלהם עד המחצית (פדרי היה נראה מותש לקראת סוף המשחק), זה משמעותי.

אני כן יוצא מאוכזב, שזה סוג של משהו טוב, כי עם פנדל שאולי היה ראוי ללהישרק, ועם 1-2 כדורים ברשת, מאלו שלבנדובסקי ופדרי היו חייבים חייבים לכבוש, הסיפור היה שונה לגמרי.

דווקא במשחק הזה גאבי בלט לטובה, בטח על חשבון פרנקי. הילד קטן קטן, אבל אגרסיבי, ולא רואה בעיניים. אם כבר ויתרנו על הנעת כדור, אז לפחות זה.

אלונסו פתח את הקדנציה שלו בברצלונה יחסית טוב, ובוסקטס ראוי למחמאות גם הוא. ראפינייה היה חושך, ודמבלה חווה נסיגה מנטלית. מקווה שזה רק חד פעמי. כל השאר - מחצית עסל, מחצית בסל.
צ’אבי עצמו גם היה מטוטלת - מחצית ראשונה שלא לגמרי הסתדרה לו על צד ימין, בעיקר כי החטאות, אבל במחצית השנייה הדברים התפרקו לו בידיים, ולא היה לו משהו שאפילו קרוב לתוכנית ב. את החילוף של פראן אני לא מבין בכלל, למשל, והרבה יותר היה לי הגיוני שפאטי הוא זה שייכנס במקום ראפינייה.

אז מצד אחד לא כל יום לבנדובסקי יחטיא ככה, וגם לא פדרי. מצד שני, אולי זה בדיוק מה שעדיין מבדיל בינינו לבין הרמה הכי גבוהה באמת - היכולת להתעלות במאני טיים, וטו פוט דה כדור אין דה רשת, גם מול קבוצות כאלו. ליאור טועה, מאוד טועה - אנחנו ממש ממש לא ריאל מדריד. ובתור אוהד ברצלונה קשה לי להוציא את המילים הבאות מהמקלדת - לפחות בתחום הזה כן הייתי רוצה להידמות לצד ההוא של הכביש.

דווקא אני לא שותף לתחושת המחסום שאתה מדבר.

אני ראיתי שליטה מוחלטת במחצית הראשונה ומשחק שיוויוני עם נטיות לשליטה של ברצלונה במחצית השניה.
החמצות שבהחלט לא יהיו כל יום (לא נכנס אפילו לפנדל) ומצד שני באיירן עם 3 בעיטות למסגרת ש2 מהם נכנסו.
היא לא היתה מאיימת מדי בשום שלב פשוט אצלם זה נכנס ואצלנו לא.
בסוף זה הפסד וחבל אבל יכולת מאוד מעודדת ורחוק מ׳ניצחון גרמני שלא יהיה מוטל בספק׳ שטיטי רשם, למעשה הפוך לגמרי.

זה בדיוק המחסום - אי היכולת לנצח, גם כשאתה כבר כן ראוי לזה. תשאל את אוהדי ריאל על קלאסיקואים, במיוחד בברנבאו.

אז אולי אנחנו חולקים בהגדרה של מחסום.
אני רואה את זה כמשהו שמשפיע על יכולת, לא ראיתי את זה במשחק של ברצלונה היום.
למרות שאולי יהיה מי שיטען שההחמצות של לבה ופדרי מגיעות בדיוק מהמחסום הזה.

בארסה משחקת כדורגל חסר מעוף והשראה. כדורגל שמסתמך על פעולות יחיד וטעויות יריב. לצ’אבי לא היה שום פיתרון. בארסה לא נראתה בשום שלב כמי שמסוגלת לחזור למשחק, בארסה לא שלטה בכדור, בארסה לא הכתיבה קצב למשחק. בארסה הייתה נחותה לאורך כל המשחק.

גאבי ופדרי, צמד הכלום והשום דבר שלנו לא באו לידי ביטוי. בוסקטס האומלל אוכל תפריט בלמים. למי אני אמסור היום? מי פנוי? עוד פעם קונדה ואלונסו? זה התפריט של הקשר הכי חכם בעולם? למסור אחורה לבלם או הצידה למגן.

ולהכניס את פראן? נו בחיי זה כבר מפגר ברמות קיצוניות. צ’אבי משדר חוסר אונים.

וואלה זה כבר לא היה גברים נגד ילדים
משתפרים לאט לאט

ברור שיש נקודות שיפור אבל אם משהו מהמצבים בחצי הראשון היה נכנס בסופו של דבר היינו מדברים אחרת.

אני חוש שצ’אבי בעיקר צריך לחשוב מערב שכזה מה קורה ש plan A לא עובד ומה plan B כי שם זה היה נראה קצת מבולבל

או את אוהדי ריאל מדריד באלופות. יכולה להיות חרבנא אבל עדיין לנצח. לנו אין את זה, אם אין לנו את האיכות לא ננצח בגניבה, לא יקרה בחיים.