הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

HD english

דמבלה הוא השחקן הכי טוב הכי גרוע שראיתי אי פעם

אם היה לו עוד 2 נוריונים למוח הוא היה מושלם, טופ 5
הוא כל כך מוכשר וקבלת החלטות כל כך נוראית.

חרא של דקה לספוג אבל כדור חד לפינה אין מה לעשות עם זה

אינטר עם בונקר מגעיל. קבוצות תחתית בליגה הספרדית יוזמות יותר מול בארסה לעומת אינטר הזאת.
אני מאוד מקווה שהם יענשו. אולי לא מגיע לנו להוביל, אבל גם לאינטר בטל לא.
מעניין אם השופט ישרוק מתישהו לאווירה על לבנדובסקי. בינתיים מחזיקים אותו בשתי ידיים, מפילים על הרצפה וזה לא אווירה.
פדרו לחלוטין לא במשחק. אחד הגרועים שלו מאז שבא. גאבי גם לא במשחק.

מקווה שכריסטיאנסן לא נפצע חמור
הדבר האחרון שאנחנו צריכים

לאינטר היתה תכנית עבודה פשוטה מאד - לא לתת ללבנדובסקי סנטימטר. זה עובד נהדר ובמחצית הראשונה הם גם היו מסוכנים יותר.

לא מבין רוסית 2 - איך לא פנדל?

בושה איך זה לא פנדל לעזאזל ?

הזיית עולם
פנדל ברור

בושה. פשוט בושה.

אם הגול של פדרי נפסל על שפשוף האצבע של פאטי, זה היה צריך להיות פנדל ואדום. אין יותר פנדל מזה. אין.

אפשר לכתוב על המשחק הממש לא מרשים של ברצלונה, ועל העיוורון של צ’אבי בכמה מהדברים, או על הבונקר המגה מפואר של אינטר, אבל זה באמת לא רלוונטי.

זה כבר פנדל רביעי מובהק שברצלונה לא מקבלת השנה. ואנחנו רק באוקטובר.

הייתי מוכן לסלוח על ההתעלמות מהפנדל, אם השופט היה נותן יחס מקל לנגיעות יד. אבל הוא פסל לנו גול על הרבה פחות מזה. זה פשוט ביזיון שהVAR בחן את שני האירועים והחליט שרק המקרה הקל מבין השניים הוא נגיעת יד!

משחק על עונה שלמה ברביעי הבא
חייבים לנצח
לא מנצחים לא עולים מהבית.

ולא שיחקנו טוב היום
דמבלה עם הנטריון וחצי היה היחידי שפעל חיובי.
לבה לא קיבל הזדמנויות וראפיניה לא עשה שום מבצע חיובי.
גם מהקישור פדרי לא הצליח לתמוך והמגנים לא עלו מספיק.

משחק חלש מאוד שלנו

ברצלונה חייבת לנצח בקאמפ נואו את אינטר, וכמובן בחוץ את פלזן. יכול להיות שנהיה מוכרחים גם לנצח את באיירן בבית.
המצב שלנו גרוע, ואין זמן לנשום, כי כבר בשבוע הבא אינטר מגיעה לקאמפ. אי ניצחון שם, ואפשר להגיד את המילה “כישלון”.

ואחרי כל זה, ולפני כל הביקורות שצריכות להגיע כלפיי ברצלונה וצ’אבי היום (ויש לא מעט כאלו) - אני לא אופטימי. למה? כי כפי שזה נראה, גם אם נבקיע, השער ייפסל. גם אם יהיה פנדל לזכותנו, הוא לא יישרק. קונספירציות? אולי. אבל ב-2 המשחקים, מול באיירן ואינטר, נשדדנו באותו אופן. ברצף. לא אם יש מילה יותר מתאימה לזה.

לא לא. הגול שנפסל נפסל על פחות.

וואוו הזוי שלא נשרק פנדל,במיוחד שבדיוק על אותו הדבר פסלו את הגול של פדרי,אני מחכה להסבר הרשמי.

איזה הסבר רישמי יכול לספק אותך? “בדקה הזו הוחלט לבטל את חוק עבירת היד ולכן זה לא פנדל”?

לא יודע מה היה ביד השני שלא נשרק פנדל, לא ראיתי, אבל השער נפסל בצדק, לפי החוקה כל נגיעת יד של שחקן תוקף שיוצרת מצב הבקעה חייב להישרק, אם הכדור לא משפשף את האצבעות של פאטי הוא פוגע בבלם ולא מגיע לפדרי.

נו באמת…הכדור שינה כיוון ב-90 מעלות בנגיעת היד של דאמפריז. וזה לא הראש שנגע בו, ולא החזה. די…אין מה לדעת פה -

ככה גבירותי ורבותי נראת גנבה

לא אכפת לי שתקראו לי קונספריטור. אבל צריך להיות תמים לחלוטין לחשוב שזה תמים. אין שום סרט שהם רואים את זה ולא מבינים שזה פנדל. הכל פה מסריח.

אם זה היה קורה רק פה - נגיד. אבל גם מול פלזן, גם מול באיירן, וגם בעוד משחק בליגה. ברצלונה תצטרך לנצח 5:0 כל משחק באלופות, כדי לא להגיע למצב שבו שופט “עיוור” מכריע את המשחק.