הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

אם אהיה חובב קונספירציות (ואני לא) אגיד שלא אוהבים אותנו בגלל הסופרליג

אפס בעיטות למסגרת במחצית שניה , בעיטה אחת לשער. ועוד בלם שכנראה לא יהיה כשיר למשחק בברנבאו.

אומנם השופט “גנב” את ההצגה. יותר נכון שדד . אבל זה היה טעות שלנו אם נאשים רק את השופט פה.

בגלל זה צריך להתייחס לזה גם
השופט נתן לנו את הנוק אאוט אבל צריך לדאוג גם בלעדיו

אם לא הובן נכון,אני לגמרי חושב שנשדדתם היום,פשוט מעניין אותי מה יהיה התירוץ הרשמי אחרי שנפסל לכם גול על אותו דבר.

כולם מדברים על הפנדל שלא נשרק, ורק אתה מדבר על הגול שנפסל.
אתה אומר שאתה מכיר את הקטע בחוקה שבגללו פסלו את השער. אז תראה את הלינקים עם נגיעת היד של דאמפריס ותגיד לנו אם זה פנדל או לא.

באופ"א אף פעם לא נותנים תירוצים. השופט תמיד צודק. היו מספיק שערוריות, בלי קשר לברצלונה וסופרליג, הם תמיד מגבים את השופטים שלהם.

השאלה היא בשביל מה… הבעיה שלנו היא לא בתוצאות אלא במשהו הרבה יותר עמוק. בארסה משחקת בלי זהות. בארסה כזו אני מעדיף לראות כמה שפחות שלא תכתים את השם של בארסה. צ’אבי צריך לעשות חשבון נפש עמוק מאוד ביום הכיפורים הזה. אם זה מה שיש לו לתת אז אז שישים את המפתחות. זה פשוט לא מספיק טוב.

טוב זה כבר יותר מסתם צירוף מקרים:

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1577411473944485890

כאן רואים יותר טוב את נגיעת היד של דאמפריס.
https://twitter.com/i/status/1577405780113821697

image

image

הלכתי ובדקתי. הם מדברים שטויות , כולל צ’אבי. פסלו את הגול בצדק. שילמדו את החוקים.

image

החוקים לעונת 23\22 , תחפשו חוק 12

אני חושב שהם טוענים, שעידכנו את החוקה בהתחלת השנה, אבל השערוריה זה האי מתן פנדל בדקה ה90. פה אין יותר תירוצים ואין יותר הסברים. הם ראו את היד. הם יודעים שזה פנדל והם לא שרקו לפנדל.

אין פה שום תירוצים או הסברים. מה המניע? כל אחד יכול לחשוב לעצמו למה. אני באופן אישי מפסיק לראות ליגת האלופות השנה. מי שרוצה להנות מתחרות מכורה מראש שיהנה.

תנשמו בבקשה, בארסה מול קבוצה איטלקית, פיזית, שעושה מוריניו בכל רגע נתון-זה קשה ביותר עבורנו. כשאף אחד לא בשיא שלו במשחק (לא הפולני, לא הברזילאי) לא יעזרו כל התעתועים של הצרפתי ארוך הגפיים.

אגב
נשדדנו לאור ליגת האלופות, צ’אבי לא בכיין.

אגב 2
להערכתי עם דה יונג ועם ארואחו יכולנו להשיג את הגרוש ללירה.

אגב 3
זה לא אבוד להערכתי, אבל צריך נס.

החוקה לא השתנתה השנה. הלינק שהבאתי הוא לחוקים של עונת 23\22.
מישהו התחיל עם הפייק ניוז לגבי השינוי ושהגול של פדרי היה חוקי, וכולם מצטטים את זה במקום לבדוק בעצמם.
השערוריה פה זה הפנדל של דאמפריס, לא הגול של פדרי.
דרך אגב, צריך להאשים את שופט הואר ההולנדי ולא את השופט הראשי. העבודה של ואר היא בדיוק לבדוק אם הייתה נגיעת יד או לא בהילוכים חוזרים. ואם הם לא בטוחים, הם אמורים לקרוא לשופט הראשי למסך, שיחליט בעצמו. אם לא קראו לו, אז הם היו מאוד בטוחים שלא הייתה נגיעה. זאת שערוריה.

באתר של אופ"א מצטטים את מה שצ’אבי אמר אחרי המשחק לגבי איך בארסה שיחקה, ואף זכר לתלונות שלו על השיפוט.

גם פה דיברו על השער שנפסל וגם צ’אבי השתולל וקיבל צהוב ברגע שהשופט הלך לבדוק ב var.

אני לא רואה פה מישהו שטען שזה לא היה פנדל, למה אתה חושב שאני אמצא משהו אחר.

למרות שלפי החוקה זה קצת בתחום האפור, האם היד הייתה במיקום טבעי וכך זה נראה לפי ההילוכים החוזרים, השחקן הולך על הכדור עם תנועה טבעית, אבל…כדי שלא תקפוץ שוב, בכל המקרים שראיתי בשנים האחרונות נתנו פנדלים על מצבים דומים וגם פה הגיע פנדל.

אני אגב לא חושב שלשופט הואר היה איזשהו מניע והכל קונספירציה של אופ"א נגד בארסה.
הואר לא נתן פנדל לאינטר על נגיעת היד של אריק בגלל נבדל של סנטימטר שהיה קודם. למשעה, הוא קרא לשופט הראשי למסך לראות בעצמו את נגיעת היד. הראו על המסך את נגיעת היד ואז כנראה ראו אמרו לו באוזניה שהיה נבדל.
זה ואר גרוע במיוחד. צריך לפטר אותו.

לגבי המשחק, צ’אבי צודק בזה שמודה שלא היינו טובים. לא הצלחנו לפרוץ את הבונקר, לא מצאו את לבנדובסקי.
אבל זה עדיין לא אסון, מספיק נצחון מינימלי בקאמפ ולדעתי אנחנו נעבור.

אני לא חושב שאמרו לשופט לדפוק את ברצלונה באופן מפורש. אבל יש מה שנקרא “רוח הדברים”. היה נבדל לפני היד פנדל, אבל בדקה 90 שהמשחק עומד בדיוק להיגמר פה בדיוק מגיעה ההזדמנות שלהם…

לא יודע מי אשם, השופט צוות הvar או שתיהם, אבל ברור לי דבר אחד. אם לא היה ואר, היתי בקושי, באמת בקושי מקבל ש"הם לא ראו" עשו טעות פישלו הכל. אחרי שיש var והיתה בדיקה של הואר, זה פשוט לקבור את הראש בחול ולחשוב שזו טעות תמימה, זה 1000000 אחוז פנדל . אין פה שום שטח אפור טיטי אז מספיק להיתמם .

נראלי שלמעלה ממש כועסים עלינו על פרשת הסופרליג…

לא מיתמם, אמרתי במפורש שבכל מקרה דומה בעבר נתנו פנדל וגם פה הגיע.
אבל כן יש שטח אפור ובגלל זה השופטים לא יקבלו עונש או השעייה.

לא ראיתי את המשחק וגם לא תקציר עדיין אז אתייחס רק לתוצאה.
סדר המשחקים קשה ובסך הכל הפסד בחוץ לאינטר ובאיירן מתקבל על הדעת מבחינת ׳סדרי עולם׳ רק שזה מחייב אותנו להמשיך את אותו הסדר ולנצח בבית את באיירן ואינטר וכמובן את פלזן בחוץ כי הגענו למצב שאנחנו ס״מ מזה שטיטי יצדק בהימור (הימר שבאיירן ואינטר עולות מהבית).

אם אנחנו לא עולים מהבית, זה יהיה כישלון מטורף של צאבי. מעבר למקצועי, אני בטוח שבנו לא מעט על כסף מהשלבים הבאים. מקווה שהוא והקבוצה יתעוררו על עצמם כי בנו קבוצה שצריכה אוטובוס אקורדיון (סגל רחב מאוד) אז הפציעות והעומס לא תירוץ.

אם ריאל לא היו מקבלים פנדל סיטי מול פריז, או שהיו מאשרים לצ’לסי את השער עם היד אז המסע המופלא של ריאל לא היה נגמר בתואר שנה שעברה.

כמעט כל קמפיין של כל קבוצה יכול היה להיגמר ברגע בגלל החלטת שיפוט שהייתה נשרקת הפוך.

לא שיחקנו טוב. אבל גם אינטר לא. זה היה קרב חפירות, ובסופו אינזאגי פזל למצלמה עם פרצוף של לא מבין איך השופט הציל לו ולקבוצה שלו ת’תחת.

צריך להבין שאסור לתת למאפייה לנהל את הכדורגל. אין לי ספק שצמד ההחלטות אתמול, אחרי הפנדל מול באיירן, לא מקריות. צריך להקים סופרליג בהקדם, וטוב יעשו פרס ולאפורטה אם יוציאו את זה לפועל החל מהעונה הבאה.

על הנייר, יכול להיות שיספיק לנו לנצח את אינטר בבית בהפרש של 2 שערים, וכמובן גם את פלזן (בחוץ). אממה? המשחק האחרון שלנו בשלב הבתים הוא נגד פלזן בחוץ, ואינטר נגד באיירן (במינכן).

אז גם אם כולם יהיו כשירים וכו’ וכו’, באיירן כנראה תבטיח את המקום הראשון עד למחזור האחרון, מה שכנראה ישאיר אותנו תלויים ברחמיה וברצון שלה לשחק ולנצח מול אינטר. גם אם ננצח את אינטר בקאמפ נואו, נהיה עם האיטלקים בשיוויון נקודות. ואז במחזור החמישי אנחנו מול באיירן, והם מול פלזן בסן סירו - מה שאולי/כנראה יחזיר אותנו לפיגור בטבלת הבית. הפסד שלנו מול באיירן, ואפילו תיקו של אינטר במינכן - ואנחנו בחוץ.

בקיצור - חשוב וכמעט חובה לנצח את כל 3 המשחקים הקרובים, ואת אינטר בהפרש של 2 שערים. גם תיקו מול באיירן בבית, יעמיד אותנו במצב טוב. מעבר לכך - אנחנו תלויים בקבוצה אחרת. שגם ככה לא כל כך חובבת אותנו.

זה רק אני שחושב שראפיניה לא מספק את הסחורה?

כלומר, אני חושב שהצעדים שעשינו בקיץ שמים אותנו מועמדים לאליפות בליגה.
ואם מסתכלים על הקבוצות בליגת האלופות, רוב הקבוצות שם הן קבוצות שגדולות על הליגה המקומית שלהן ושאין להן באמת תחרות שם. זה לא אומר שכל האלופות בליגת האלופות הן גם המועמדות לזכות במפעל. יש פה עוד הרבה אקסטרה שצריך מעבר ללהיות ״גדולים על הליגה המקומית״.

בהקשר הזה, אני חושב שהסגל שלנו לא מספיק תחרותי בשביל להיות פייבוריטים לליגת האלופות. אז גם לעבור את השמינית במקרה שהוגרלנו מול פיינליסטית לעתיד יהיה קשה, נכון? אבל לא לעלות מבית מוות? יכולים או לא יכולים להרשות לעצמנו?

ועכשיו אני רוצה לחזור לסגל שלנו ולשאלה שלי על ראפיניה - אתם באמת חושבים שהוא טוב יותר מטורס במערך של צ׳אבי?
אם פאטי כשיר ל- 90 דקות אז מבחינתי שראפיניה וטורס ישחקו טאקי על הספסל. אבל פאטי לא כשיר, ואני לא בטוח כמה ראפיניה נותן לי את מה שאני רוצה מקיצוני. באמת שלא רואה איך הוא טוב יותר מאדאמה ובאמת שלא מבין למה שילמנו עליו קרוב ל- 70 מיליון.