הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

או ללכת לליגה של פרז ולתת לו לנהל אותה.

עזוב טיטי, בתקשורת אמרו שזה רעיון רע ושאופ"א הם החבר’ה הטובים.

לא הבנתי. זה לא המצב הנוכחי?

אני מתכוון להפוך את זה לרשמי.

לא הבנתי. זה לא רשמי?

לא, בנתיים הוא מנהל רק מעשית.

אם הוא היה רק מתחיל כמו שצריך את הסופר ליג, קבר אותה לפני שהיא התחילה :cry: זה ממש מאכזב איך איש ממולח כמוהו לא הבין שדברים כאלו צריכים לעשות כמה שיותר בפרופיל נמוך…

המושחתים הוציאו את זה החוצה לפני הזמן, לא?

הוא יצא להתראיין אצל החבר הטוב שלו פדרול, התחיל לברבר את המוח במקום להבין שצריך לסגור בחוזה את האנגליות ואז האנגליות תקעו סכין בגב והכל קרס…

למעשה ובצורה מפתיעה ברצלונה היתה נאמנה לו יותר מאשר החברים שלו באירופה…

אנחנו כבר כמה שנים טובות נדפקים בהגרלות, שנה שעברה עברנו את אחד המסלולים הכי קשים של קוצה שזכתה בליגת האלופות, תעזבו אותנו משטויות כבר.

בכל אופן זה דיון צ’מפיונס.

בית 1 זה ליברפול ועוד שלוש.
בית 2 זה ארבעה גוונים של אפור.
בית 4 זה ליגה אירופית קלאסי.
בית 5 זה בית של שתי קבוצות.
בית 6 ריאל יכולה לישון עד פברואר.
בית 7 עוד יהיה קצת עניין על מקום שני.
בית 8 גם פה יהיה עניין על מקום שני.

ואצלנו? גם אלופת גרמניה וגם כמעט אלופת איטליה. יהיה גם מאבק על מקום ראשון וגם מאבק על מקום שני. עם שתי קבוצות שיכולות לנוח באמצע שבוע כי הליגה שלהן היא פח זבל אחד גדול.

אבל על ההגרלות הקשות החזירו לפרז עם שופטים מושחתים שמכרו את המשחקים :stuck_out_tongue_winking_eye:

אני אגיד ככה. מאז שעפנו מול בנפיקה השקענו 200 מיליון יורו ברכש. אם אנחנו עדיין לא יכולים לעבור את אינטר ואת הצ’כים, זה כשלון ענק של כל המערכת, כולל לפורטה וצ’אבי.
אני אופטימי ובטוח שנעלה.

גם אנחנו. בשנתיים האחרונות קיבלנו את דינאמו קייב פעמיים, פרנצוורוש ובנפיקה. הגרלות קלות.
חוץ מזה ריאל בדרך כלל מגיעה מהקבוצה הראשונה בהגרלה ואנחנו מהשניה.

לא בטוח שזה סדר המשחקים שהכי רצינו אבל זה מה שיש

אוקטובר שלנו -

2.10 - מאיורקה בחוץ.
4.10 - ערב יום כיפור - אינטר בחוץ.
9.10 - סלטה בבית.
12.10 - אינטר בבית.
16.10 - קלאסיקו בחוץ.
19.10 - ויאריאל בחוץ.
23.10 - בילבאו בבית.
26.10 - באיירן בבית.
30.10 - ולנסיה בחוץ.

סה"כ כיף.

מצד שני - בסיבוב השני מארחים את באיירן ואינטר, שזה אולי יעזור. איכשהו.

12 באוקטובר אינטר בבית
16 באוקטובר קלאסיקו במדריד

מוקד דיבור עם הסוכנויות נסיעות

המשחק האחרון מול פילזן הוא לא ב 8 לדצמבר אלא ב 1\2 לנובמבר. ככה מופיע בכל המקורות, כי שלב הבתים צריך להסתיים לפני המונדיאל.
בין 2.10 לבין 9.11 משחקים 2 משחקים כל שבוע.
קשה קשה, אבל צריך לזכור שגם ליריבות יש כמות משחקים דומה, גם לריאל וגם לאינטר\באיירן.

אגב יתר התאריכים של ליגת האלופות מופיעים כולם בימי שלישי, אבל יכולים לעבור ליום למחרת. ככה שמשחק ליגה ב 2.10 ומשחק צ’מפיונס ב 4.10 לא יהיו בפער של יומיים.
גם משחקי הליגה יכולים לזוז ביום, כרגע נקבעו תאריכים ושעות רק עד המשחק מול אלצ’ה ב 17.9.

צחקתי קשות

רציתי להגיב על זה, אבל נראה לי שפה זה הת׳רד המתאים יותר.

אני לא חושב שנחטוף שמיניה עוד הפעם. אני לא חושב שזה בכלל בסקופ.

לא אומר שננצח, למרות שנראה לי שכן ואני ממש מאמין בקבוצה שלנו למפגש הזה, ועם זאת זה משחק חוץ מול יריבה קשה בכל עונה שבה פוגשים אותה. מוקדם לקשור כתרים ויש סיכוי סביר בהחלט שנחזור משם גם בלי שום נקודה.

מהצד השני של הדברים, לא נחטוף עוד שמיניה. מהקבוצה ההיא שחטפה את השמינייה הזו לא נשאר כמעט זכר.

השחקנים היום יותר צעירים, בכושר פיזי טוב בהרבה ממה שהיו השחקנים ההם, יותר מחוייבים, יותר מלוכדים, יש להם מאמן שהם סומכים עליו ומשחקים בשבילו (קיקה היה ליצן ולא הנהיג אותם בשיט), יש להם רעיון מה הם רוצים וצריכים לעשות על המגרש, הם משחקים כקבוצה והכי הכי חשוב, אין להם את הקביים (מסי) שהם נשענו עליהם כל כך הרבה זמן אז הם גם אשכרה עומדים ממש על הרגליים של עצמם.

כל זה לא אומר שהקבוצה הנוכחית לא תחטוף בראש. יש לנו עוד הרבה מה להתחבר, ואנחנו מקבלים את הבאוורים בשלב מאוד מוקדם של העונה. הם קבוצה שרצה כבר מספיק זמן ואין להם את חבלי הלידה שאנחנו נאבקים בהם עכשיו. אבל גם אין להם את לבה…

זה יהיה מפגש שקול עם עדיפות קלה לגרמנים, אבל זה לא יהיה משחק חד-צדדי, זה כבר צריך להיות ברור לכולם.

ברור שלא תהיה שמיניה, לבנדובסקי בצד שלכם הפעם. בעצם האמת שתהיה שמיניה, רק שהפעם אתם אלו שתבקיעו אותה לשער של באיירן.
(@titi_camara עשיתי את זה נכון?)

ולעניין - אני מאמין שאיל צחק כמובן. זה שלא תהיה שמיניה הפעם זה אחד הניחושים הפחות פרועים בתולדות הפורום.