הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

הבעיה שאני לא מבין מה אתה מנסה לעשות… :thinking:

לנחס.

אהה…את באיירן ? :rofl:

אני אישית מאמין שברצלונה שוב בליגה האירופית.

נכון, אבל לפחות לנו האוהדים הטראומה עוד שם.
כבר כמה שנים שחבטו בנו בליגת האלופות. זה לא שהפסדנו בסיכום הכללי אחרי מאבק, זה שקיבלנו בראש אחרי שהובלנו והיינו פייבוריטים. צריך לראות שהקבוצה התגברה והתבגרה, וצריך להחזיר לנו האוהדים את תחושת הגאווה (רמז, לא בצורה שבה שיחקנו מול פרנקפורט).

אם ככה אז התחזית שלי העונה ש @EJB יהיה הכותב המבריק והמוערך של השנה כאן בפורום :+1:t2:

יהיה לו קשה לקחת ממך את התואר…

אל תזלזל בו, הוא תותח על.

ספורט עם כתבה קטנה על פבלו טורה.
עיקרי הדברים הם שהוא לא רוצה לשחק בבארסה אתלטיק כי היא משחקת בליגה השלישית וזה צעד אחורה בקריירה שלו. הוא מתאמן עם הקבוצה הראשונה ולא ערך אימון אחד אפילו בבארסה אתלטיק. אני חושב שהוא צודק.
בנוסף ספורט אומר שצ’אבי רצה להשאיל אותו, אפילו בחזרה לראסינג, אבל אלמאני סירב. כעת הוא תקוע.
אני כותב את זה באשכול הזה כי אני מקווה שצ’אבי לא שומר טינה ואולי הוא סוף סוף יקבל דקות מול פילזן. גם ככה צפויות להיות רוטציות נרחבות, אז אני מקווה שטורה ישחק.

העיתונים מאוננים שהוא נרשם לליגת האלופות, אבל האמת בארסה אפילו לא מילאה את מכסת השחקנים המותרת. אז אין לזה שום משמעות.

הוא קורבן של מאבקי הכוחות של אלמיני וצאבי למה צאבי צריך לשמור טינה נגדו?

כאלו ששמעו עליו שהוא פדרי הבא ולא חשבו אם באמת צריך אותו. הוא הקורבן פה.

כי הוא לא רצה אותו העונה.

הסגל למשחק הראשון העונה באלופות, נגד ויקטוריה פלזן בבית -

ביירין ואלונסו עדיין לא בפנים (למרות שלפני רגע הייתה ההצגה שלהם).

פבלו טורה נכנס לרשימה.

לא יודע אם יש חשיבות לכמות השחקנים הרשומים לסגל (כלומר אם בזה שלא רושמים אותם משיגים איזשהו ייתרון כמו הרישום של טורה למשל). מה שבטוח, עם פחות משבוע בקבוצה ואימונים ספורים בלבד, אני לא רואה איך צ’אבי נותן להם דקות מחר.

נכון. וכנראה בגלל זה הם לא רשומים.

הרכבים משוערים -

1a49419a-b860-4b30-8a72-ec1c6002b817_media-libre-aspect-ratio_default_0

בינתיים זה נראה ש-6/11 סגורים (טר-שטגן, לבנדובסקי, קונדה, פרנקי, פדרי וכריסטינסן).

לא רואה סיבה שקסייה לא יפתח, כנ"ל לגביי אלבה ופיקה. הייתי נותן גם לפראן לפתוח, יחד עם פאטי, בידיעה שמקסימום יש 5 חילופים.

זה ה-משחק באלופות לעשות בו ניסויים ורוטציות.

הייתם חושבים שמול פילזן פיקה יפתח סוף סוף. קצת מוזר שצ’אבי מחק אותו ככה.

מעניין אם נקבל דאבל פיבוט של דה יונג וקסיי, שאמור לתת להולנדי חופש פעולה כמו שהוא רגיל אליו.

בהחלט מוזר שפיקה לא פותח. אולי לא כשיר ב 100% עדיין?
למרות שכל ההרכבים המשוערים הרכיבו את לבנדובסקי, אני ציפיתי שינוח. מקווה שיוחלף ראשון אם נהיה ביתרון של 2 שערים.

למה חשבת שלבה ינוח? מחזור ראשון של ליגת האלופות יריבה נוחה בבית .

אם פיקה שחקן פעיל בברצלונה אז צריך לתת לו מתישהוא דקות. אלבה פותח ופיקה לא?

יש פה משהו הרבה יותר משיקול מקצועי .

מרגיש שצ’אבי יוצא מגדרו להכשיל את פרנקי. מבאס שאין לנו מחליף לבוסקטס. לא מבין את זה.

למה אתה אומר את זה?

זה המשחק של פרנקי להוכיח את עצמו ולייצר ביטחון במה שנראה כמו “קישור נטול בוסקטס” שיכיל כמעט תמיד את קסייה פרנקי ופדרי. אני גם שמח לראות את פאטי פותח קצת, ואני טיפה מופתע שדמבלה פותח, בכל זאת גם איתו צריך להיזהר שמא יפצע שוב.

גם התלות בלבנדובסקי מתחילה להראות את אותותיה, ולמרות אנחנו חושבים שהפולני עשוי מפלדה, בנזמה לימד אותנו שלפעמים המזל נגמר. יש גבול כמה אפשר לטחון לאורך זמן באינטנסיביות בה ריאל ובארסה משחקות.

לפחות אראוחו זוכה למנוחה, ובארסה תשחק 4-3-3 סטנדרטי כשרוברטו ואלבה יחזרו לאגפים.