הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

אגב אשמח ללינקים למי שיש

קיבלנו את השדרן הכי גרוע שיש בכדורגל הישראלי ואת הפרשן הכי גרוע שיש. חלום שלי יורם ארבל ואיציק כהן.

גיא לוי אומר הרבה שטויות. דבר אחד נכון הוא אמר מזל שיש var, תתעלמו מהבדלי הרמות בלי var זה 1:1 ועשרה שחקנים של ברצלונה…

מדהים אותי איך דמבלה כל כך עליון טכנית ופיזית על הצ’כים, ולמרות שכמעט כל החלטה שהוא מקבל רעה זה עדיין רוב הזמן מצליח לו.

אם הוא לא היה דביל הוא היה טופ 5 בעולם.

לבנגולסקי הזה, שחקן עם קלאס

א. קונדה עוד יהיה מלך הבישולים.
ב. איזה גולר מטורף לבנדובסקי. מינימום נגיעות, מקסימום אפקט.

אנשים יכולים לפרסם חוזים עד מחר. לבנדובסקי הרכש הכי טוב שנעשה בחלון הנוכחי, ואולי בשנים האחרונות.

האלנד פסיכי והכל, אבל בכל זאת הוא משחק בקבוצה הכי טובה באירופה. הוא יהיה טוב ממנו, וזה לא יקח יקח לו הרבה זמן, אבל כן יקח זמן עד שהוא יסגל אופי כמו של לבנדובסקי.

טוב, אז אלבה לא יראה דשא בקרוב.

ואלבעעעע מצד שני. שירקב על הספסל עם פיקה. לא מסוגל לראות אותו.

מחצית רדומה של ברצלונה, וזה היה אמור להספיק לשער נקי, אם לא הפישול בגול של פלזן.

לבנדובסקי עם צמד, אבל המון מחמאות (מבחינתי לפחות) לדמבלה במחצית הזו. גם מסוכן מאוד, וגם רואים שיותר איכפת לו, ולראייה הגליץ’, החטיפה והבישול בגול השלישי.

פאטי, לעומת זאת, עושה קולות של שינה.

אני לא יודע איך אוכלים את דמבלה בחיי. כמה פעמים באותו משפט אני אומר איזה מטומטם וחצי דקה אחרי איזה גאון.

אני באמת לא זוכר שחקן כזה…

מסכים ואפילו מאוד.
2 איבודים קריטיים (כולל אחד יצירתי במיוחד מקרן שלנו) שעלו במתפרצות וכמעט גולים.
בנוסף, הוא חייב להרים את הראש. שניה לפני הבישול שלו לשני של לבנדובסקי הוא היה חייב למסור לו כי הפולני היה לבד לגמרי ברחבה ועדיין הוא בחר לבעוט על שחקן.

הגול של פלזן טיפה באשמת טר שטגן, הוא פתאום ויתר על הכדור בלי סיבה והפתיע את כל ההגנה.

https://techclips.net/36223/s6/?utm_source=100sports

“פעם אחת ספק פנדל” מי זה האדיוט הזה?

יאללה של הפולני הזה. אפילו פראן הורס נראה טוב יותר בזכותו.

נ.ב. עכשיו שייצא לנוח.
נ.ב. 2. פראן כבש. לא היה כדבר הזה.

בשלושת הגולים שלו צאבי היה עם פרצוף כאילו הוא המאמן של היריבה.

אני יכול להחמיא לדמבלה, לקוות שפבלו טורה יקבל עוד דקות בהמשך וגם ירשים, לכעוס שלבנדובסקי שיחק 90 דקות ולהתלהב מכל נגיעה שלו, לאהוב חלק מהרוטציות, או לשמוח בשביל פראן.
אבל בעיקר בעיקר, אני רוצה להגיד משהו שהרבה זמן לא אמרתי אחרי משחק של ברצלונה, בטח בליגת האלופות -

נקסט.

אני מחייך ונהנה ואז נזכר ששבוע הבא באיירן…

may god have mercy on our soul

המשחק הכי חשוב שלכם בבית הזה יהיה במשחק החוץ נגד אינטר, יקבע כמעו הכל.

התמונה הזו מסכמת הכל:

מתי לבנדובסקי כבר ינוח אם לא ביתרון של 2,3,4 שערים מול יריבה חלשה?
פיקה נראה כבד מאוד ולא בכושר. אולי בכל זאת לא 100% או שהגיל מדבר. אם זה יימשך ככה, לדעתי יפרוש בסוף השנה.
אני מבסוט מכריסטנסן. לדעתי גנבנו בלם טוב והוא עוד יקבל דקות.