הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

רגע אז אינטר צריכה לנצח את פלזן או באיירן בשביל לעלות?
אז אני מתקן את מה שרשמתי למעלה אנחנו בליגה האירופאית… אם אפשר היה לסיים במקום הרביעי…

כן.

אל דאגה. פיקה משחק.

היו פעמיים במשחק הזה שהוא החליט להודיע לכולם שאפשר לעזוב את הכדור. באחת כמעט ספגנו, בשנייה זה כבר נכנס. אראוחו עם קביים ומשקפיים עדיף על מה שראינו ממנו היום.

פעם הרים את היד למאניטה, עכשיו לכניעה.

פיקה לא שבר שם את הנבדל?

הטעות היא של גאבי לא פחות משל פיקה.
פיקה הרים את היד אבל לא היה לו הרבה מה לעשות גם עם ידיים למטה. גאבי פשוט עזב את השחקן.

שתהיה בריא,
ההודעה שלך עם התמונה נוראאאא מבלבלת.
פיקה בטח היה מרים ידיים אחרי שהיה רואה אותה.

שבר, אבל גאבי ראה את התנועה והלך עם השחקן ו(כנראה)בגלל הידיים של פיקה עזב את השחקן.

סביר להניח שקומאן יעשה קומאן, ויתראיין הערב כדי להזכיר לכולם שהוא פוטר לפני המשחק מול בנפיקה, כשברצלונה שלו עם 6 נקודות ובנפיקה עם 4 נקודות. הוא יבכה על זה שצ’אבי הוא זה שסיים בתיקו את המשחק עם בנפיקה, כשניצחון היה מבטיח עלייה.

אחרי זה הוא יגיד לכולם להסתכל על העונה שלפני, כשהקבוצה שלו עלתה עם 15 נקודות, ויתרץ שההפסד ליובה במחזור הסיום של אותו הבית הגיע משני פנדלים של רונאלדו, שאם אחד מהם לא היה נשרק אז היינו עולים מהמקום הראשון.

הוא יקנח באיזה “עברתי את הבתים בעונה הראשונה, והייתי בעמדה מצוינת לעלייה בעונה השנייה” לא לפני שינעץ את היתד של “צ’אבי אחראי על שתי הדחות רצופות מליגת האלופות, אחרי 22 שנה של עליות לשמינית הגמר”.

ואני אקיא קצת, כמו בכל ראיון של קומאן, אבל הסיבה שאני כותב את זה היא לא כדי להצדיק את התפוז המכני, אלא כדי לשים את הזרקור על צ’אבי. הוא קיבל את כל מה שהוא רוצה הקיץ, והבושה היא כל כך גדולה, שאנחנו צריכים לקוות שאינטר לא תאבד נקודות מול ויקטוריה פלזן, כי במחזור הסיום אנחנו יוצאים לשם ועוד עלולים לסיים גם בלי ליגה אירופית.

אה כן, פרנק קסייה הוא הקשר הכי גרוע שראיתי מאז אלכס סונג. גומש ופאוליניו בטח ראו את המשחק ביחד וחילקו כיפים אחד לשני על איזה קשרים גדולים הם.

הלואי שלא נהיה בליגה האירופאית. מי צריך אותה. להתרכז בליגה. זה מה שנשאר

הדבר שמפחיד אותי הכי הרבה, שלריאל יש באמת הזדמנות לתת לנו בראש. לא מגזים.

ריאל בעצמה לא נראית משהו בלשון המעטה וכנראה גם בלי קורטואה.
אז כנראה יהיה משחק משעמם או שקבוצה אחת תצא מהמשבר על הגב של השניה.

אנחנו מומחים בלקבל תבוסות במצבים כאלה.

טיטי, די. אתה באמת רוצה להתחיל תחרות נאחס חוזרת?

שאני אוותר על זה?

דווקא הפעם הסטטיסטיקה מתיישרת יופי עם מה שראינו. הפעם אני חושב שחזינו בנקודת התורפה של כל שחקן ושחקן. זה היה קונצרט של טעויות שלעיתים עבר מיסוך רגעי של כיבוש שערים. בארסה לא נראית טוב, ובארסה הזאת הצליחה להיות בשני צידי הספקטרום בין לא מנוסה ולעיתים השחקנים המנוסים שלה התנהלו כמו שחקני עבר.

בנקודה הזו אני תוהה מי לוקח באחריות. האם עליי לכעוס על המאמן או על השחקנים הנרפים בהגנה? או שחקני הכנף עם לקיחת החלטות רעה מאוד? התשובה היא, שכשהקולקטיב נראה כל כך רע זו כנראה השיטה.

אני בכל זאת אסמן את ראפיניה וכמובן טר שטגן שנתנו 200 אחוז, אבל כל היתר גורם לך לחשוב על האם צ’אבי יסיים את העונה, והאם כל מה שקורה גדול על המאמן שלא ידע עוד משבר כזה בקריירת האימון שלו.

יאללה משמרת לילה, יש לי עד השעה 7 להירגע.

עקשנות היא שם המשחק או אוי אוי אוי אוי אוי ליגה אירופית…

בארסה יורה לעצמה ברובה ציד בגלגלים ואם לא יקרה נס תראה את עצמה מודחת מול קבוצה איטלקית פחות טובה ממנה שניצלה בשמחה כל מה שנתנו לה, לפחות אני יכול לתת חצי חיוך שבארסה החזירה לי את לאוטרו לכושר לעוד חודש וקצת.

אי אפשר להשלות את עצמנו ולצפות שבעונה אחת נהפוך עונת כישלון לזכייה בטריפל האירופי אבל יש דברים שאי אפשר להישאר אליהם אדישים הערב כי חזרנו לאותה נקודה.

אני לא יודע אם זה מקצועי או אישי אבל אי הכנסתו של פרנקי היום להרכב היא מחדל ענק, מרגע שההולנדי נכנס בארסה דחפה הרבה יותר קדימה והלך ישיר במקום סחור סחור.
אני מאוד אוהב את גאבי והוא לוחם אדיר אבל במשחקים שאנחנו צריכים שהקסם ינצח זה פחות הסטייל שלו.

את ההגנה כולם ראו, וירוס פיפ"א גמר אותנו ולמשחק העונה שלנו הגענו עם 3 שחקני הגנה שאנחנו לא רוצים לראות עונה הבאה, ביש מזל? כן…לא מוריד מההכנה הלקויה והטעויות האנושות.
הסגירות האלכוסניות של פיקה וגרסיה זה פחד אלוהים

הבעיה היותר גדולה פה היא הנפילה הכלכלית, המועדון בנה הלוואות ותוכנית כלכלית על עלייה לשמינית ועכשיו כל דבר מלבד זכייה באירופית לא יצליח למזער את הנזק, גם המקצועי ובעיקר עמוק בכיס…יצטרכו תוכנית אחרת.

ביום ראשון יש משחק עונה גם בליגה, כדי שלא נגמור אותה עוד לפני המונדיאל חייב לקרות משהו בקלאסיקו הזה שיחזיר אותנו קדימה.

די לעקשנות ולקיבעון צ’אבי תפתיע אותי

כל העליהום הזה נגד צ’אבי מטורף לחלוטין, השתגעתם?
הוא עושה טעויות, עקשן וכו’… ועדיין אם זה לא פפ או קלופ שמועמדים להחליפו, אני לוקח אותו בשתי ידיים.

פיקה גמר אותנו והוציא מאיזון את כל המשחק.

תקשיב תקשיב, אתה שומע…הנה ההפתעה - בוסקטס, גאבי ופדרי יפתחו בקישור בקלאסיקו.

תודה שלא צפית את זה.

יש כאן אולי אחד שקרא להחליף אותו, וגם זה בתנאי שיש מחליף ראוי, אז זה…די מה שאתה כתבת.

בכל מקרה - זה ממש לא אומר שצ’אבי לא פישל היום. וממש לא רק היום.

חלילה שלא יסיקו משהו אחר מדברי, לא מבקש לפטר את צ’אבי ולא להחליף אותו אבל הוא מאמן צעיר שבא עם ביטחון, קיבל צ’ק די גדול וכמעט כל מי שהוא רוצה.
הוא בעקומת למידה וחטוף ביקורות.

טבענו לשבח כשטוב וכן גם קצת להבין שמותר לבקר כשיש על מה

ומי גמר את פיקה?

העקומה אומרת ביייייייייייייייייייייייייייייייפ

לפי צורת העקומה שלך סקלוני צריך ללכת אחרי ברזיל 2019

שמע אהוד צ’אבי טועה את אותה טעות מהרגע הראשון. אין פה שום עקומת למידה אלא חזרה עיקשת על אותה טעות. וריאציות על טעות אם תרצה. סקאלוני בכלל לא מתיימר להיות פילוסוף. הוא כימאי. הוא עוסק בתמהילים ותרכובות וריאקציות.

“זה נראה שהכל פעם שאנחנו סופגים שער, הכל הופך לכאוס בקבוצה שלנו”. ובכן - דהההההההה.

מאמן רביעי, ועדיין אותה עמידות מנטלית של תינוקות.