הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

מה רע בטנאס?
לא , פבלו טורה זה נער שליחויות.

אם אתה רוצה כל כך לנצח אז למה השחקנים האלו נבחרו? תחליט

ראפיניה וטורה היחידם שאני רוצה לראות משחקים מהרשימה

לא רוצה את כל העייפים שמשחקים כל הזמן.
לא רוצה נערי פוסטר שלא יתרמו כלום העונה.
רוצה את המחליפים שצריכים דקות.

שמע, הקטע של “יזכרו לנו” חסר משמעות לעומת האימפקט של עונה שנייה ברציפות בליגה האירופית. ברגע שהאחד קרה, כמה משמעותי המשחק האחרון לפרוטוקול?

בבארסה במשך שנים הייתה מסורת בה המשחק האחרון וחסר המשמעות הזה היה חגיגה של בארסה ה’ בה הבולטים שהקבוצה הצעירה מקבלים את חוויית האלופות. טבילת אש במים פושרים לחלקם, זה גם חלק מהציבור בין הקבוצה לאוהדים, ואיך כשרונות צעירים שגדלו במועדון לובשים את חולצת ההרכב.

בארסה הנוכחית היא הבלאגן, לא הרבה עובד, הכל הולך קשה, ויש הרבה חבלי לידה בדרך, אבל חלק מהשיקום של המועדון ולא הקבוצה הראשונה בפרט, חייב להיות גם דרך ההתייחסות למחלקות הנוער. לך תדע איזה פתרונות עתידיים עוד נוכל למצוא.

לקחת את זה רחוק מדי. אנחנו בליגה האירופית גם אם נפתח עם 10 לבנדובסקים וננצח 100-0.
השאלה האם לתת לשחקני בארסה ב’ לפתוח. אני מתנגד, אני רוצה ששחקנים שרלוונטים להמשך יקבלו דקות.
להפסד יש משמעות גם מוראלית, גם בזכרון של אנשים וגם כספי.

אז פה אני חושב אחרת, להפסד מול פלזן אין משמעות כרגע. אני לא אומר לא לתת למילים לשחק, מין הסתם שזאת הזדמנות בשבילם, אבל גם לצעירים.

איפה משדרים את המשחק?

לינקים או ספורט חמש סטארס (ערוץ בתשלום).

ההרכב האחרון באלופות לעונת 22/23 -

פנייה
אלבה, פיקה, אלונסו, ביירין
טורה, קסייה, גאבי
פאטי, פראן, ראפינייה

לינקים יתקבלו בברכה ויזכו את השולח בהערכה נצחית מצידי

Strikeout.cc

משתמש באתר הזה כבר תקופה. “Stream 1” תמיד באנגלית, “Stream 2” תמיד ללא שדרן. אפשר לג’גל לפי המוד. החיסרון היחיד זה שלא משודר שם באיכות HD.

https://orignal1.totalsportek.com/
יש לכם את האתר הזה בנוסף
או זה

בשני האתרים יש HD, אבל לא בהכרח ניתן לתפוס שידור HD של שדר אנגלי. מי שיודע ספרדית/פורטוגזית יכול להנות מHD ב99%

עזוב את המשמעות המנטלית.
ניצחון באלופות שווה 3 מיליון.

https://ekoora.livekoora.online/2022/10/2-bein-sports-1-hd.html

עובד מושלם

לא עבר את ה ESET security שמותקן לי במחשב. הייתי נזהר עם האתר הזה.

בערך מה שרציתי. שחקנים מחליפים שאמורים לעזור בהמשך.

http://weakstreams.com/soccer-streams/uefa-champions-league/viktoria-plzen-vs-barcelona/88130/?sport=soccer
עם שדר בריטי ואיכות טובה

ביירין לא מספיק טוב להתמודד מול פלזן זה עד כדי כך כמה הוא גרוע…

לא שוויקטוריה פילזן זה מדד למשהו, אבל יש תחושה שברצלונה של צ’אבי הפכה להיות קצת כמו נבחרת ישראל - אלופת העולם במשחקי ידידות…

כמה דברים שבכל זאת לקחתי ממשחק הידידות הזה.
לראפיניה יש ראיית משחק. אסיסט ועוד חצי אסיסט לשחקן שפותח בריצה זה לא דבר שברור מעליו.
פיקה נראה גמור ובקושי רץ. זה נראה רע מאוד מאוד. אני מקווה שגם הוא יבין שזמנו תם ויפרוש בסוף העונה.
עד שפעם אחת ראיתי שפאטי חותר למגע, הסתבר לי שזה היה באלדה. פאטי לא נכנס למאבקים פיזיים.
פבלו טורה עם משחק מוזר. 2 שגיאות קשות, גול ופציעה.

אז נתחיל בזה שדימה יכול להשאר רגוע - הצלחנו לקחת את ה 2.7M מהמשחק.
אגב, יש תחשיב גם לגולים? כלומר, מקבלים בונוס על גולים שעושה את זה שווה לנו להבקיע רביעייה ולוקטוריה צמד? סתם תוהה…
עכשיו נתחיל את המסע באירופית, ושם זה כבר סכומים הרבה יותר קטנים.

המשחק היה נעים לעין, במיוחד שכבר בדקות הראשונות היה ברור שגם בהרכב מחליפים זה לא כוחות. יש לי את ההרגשה שאם מכבי חיפה הייתה פוגשת את פלזן היא הייתה מנצחת בשני המפגשים. לא ראיתי את חיפה, אבל פלזן לא נראתה מאיימת בשום שלב.

ואז הסתכלתי שוב על המגרש והבנתי שיש שם את FFR. שלישיית התקפה לא רעה בכלל, שניים מתוכה אני רוצה לראות בהרבה יותר משחקים.

הנתונים של פראן מאתמול:
• 2 שערים.
• 48 נגיעות.
• 33/37 מסירות.
• ייצר 2 מצבים לשער ומצב 1 גדול.
• 3 בעיטות, 2 למסגרת.
• דריבל אחד מוצלח.
• תיקול אחד מוצלח.
• 3 חטיפות כדור.
• 3/6 נצחונות במאבקי קרקע.
וזוכה בשחקן המצטיין של המשחק !
(באדיבות -)

מול פלזן זה לא היה כוחות כאמור, אז אין באמת פה מה למצוא נבואה לבאות. אבל אני שמח על ההתקדמות בביטחון העצמי ושני שערים חשובים לו וגם לנו.

זהו…
ניסיתי לזכור שהיה אתמול משחק בכל השגעת שמסביב ושאולי יהיה נחמד לכתוב עליו, אבל זה היה כל כך לפרוטוקול, שאפילו לא שמתי לב לשטויות שביירין עשה.

התבאסתי בשביל טורה על הפנדל (המיותר - מה הוא חושב שהוא… גארסיה??) ושמחתי בשבילו על גול הבכורה.
שמחתי לראות שצ׳אבי העלה שני קשרים שאני לא זוכר את השמות שלהם. זה היה מעודד שלא הרגשתי כלל בשינוי כשהם עלו, וגם קצת מביך. אבל כאמור, זה לא היה כוחות.

הדיון המתגלגל של ליגת האלופות התגלגל שוב עד לליגה האירופית.
בארסה תקבל יריבה שסיימה במקום השני בבתים של הליגה האירופית, ואלה האפשרויות

Manchester United, Roma, PSV, Union Berlin, Midtjylland, Rennes, Nantes and Monaco

ההגרלה תתקיים ביום שני בצהריים.
המשחקים יתקיימו בפברואר.

דעתי : לא מדובר פה בתהילה וכבוד, גם אם נזכה בליגה הזאת זה עדיין כשלון באירופה.
לכן כל מה שאני רוצה מהתחרות הזאת זה הכנסות. אני רוצה לקבל יריבות הכי חלשות שאפשר כדי לעבור שלבים ולתת מנוחה לשחקני מפתח.
הייתי רוצה להימנע מיונייטד ואוניון ברלין, מוליכת הליגה הגרמנית.
יהיה נחמד להעיף את מוריניו.
יהיה מרגש לראות את לוק דה יונג שוב בקאמפ, ואם זה יקרה, אני מקווה שיקבל מחיאות כפיים מהקהל.
ליגה צרפתית מאוד חלשה, אם לא PSG, לדעתי לא היינו מדברים על 5 הליגות הבכירות אלא רק על 4. מונאקו למשל סיימה שניה מאחורי פרנצוורוש, אותה קבוצת בדיחה שפגשנו באלופות.