הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

המינימום זה ניימאר ומעלה עד ראמוס, סרג’י רוברטו שחקן חביב ולא מזיק, פרווה.

הם לא, ממש לא, אבל אני חושב שהם הסוג שהכי לא מתאים לברצלונה.

giphy (4)

נעלבתי ולקחתי אישית את זה שאתה חושב שאני הם.

באיירן בהחלט לא היו נחותים מול ויריאל. ויריאל ניצלו 100% מהמצבים שלהם.

בנוגע למשחק היום, ההגנה של באיירן היא לא בשמיים. אנמפקוקו בלם חלש, טעה המון פעמים עונה שעברה.
דה ליכט גם נוטה לאבד ריכוז וטועה לא פעם. בארסה בטוח תבקיע.

לא הייתי אומר שבאיירן פייבורטית גמורה, אלא יותר מצב של 60-40 לטובת באיירן. זה נובע בעיקר מההגנה שלהם והעזיבה של לבה.

הימור תוצאה- 2-1 לבאיירן.

הבעיה שלי עם ברצלונה הנוכחית מול קבוצה כמו באיירן היא ההגנה. לשתי הקבוצות יהיה את ההזדמנויות שלהן, מכיוון ששתי הקבוצות התקפיות. עם זאת אני לא יודע כמה ברצלונה יכולה להגן.

למרות הכל אני חושב שברצלונה קבוצה יותר איכותית כשהיא בהרכב המלא, בלי חסרונות מורגשים למעט במרכז ההגנה ששם צצים חורים לפעמים. באיירן תעניש במצבים דומים למה שהיה לסוסידאד למשל, אבל גם היא לא בדיוק יודעת להגן ולבארסה יש כלים מטורפים בהתקפה. יהיה משחק טוב. אני עדיין חושב שברצלונה עדיפה והיא תנצח. אלך על הימור פרוע, 4-2.

אגב. קמארה השחקן הטוב בהיסטוריה בדיוק כמו שפדה מגן ימני.

ממליץ לך לחזור לראות את צמד המפגשים האלה.

משפט של מישהו שלא ראה את המשחקים. במשחק הראשון היה צריך להיות 4-5 לויאריאל.

בדיוק. לא הייתי יכול לנסח זאת יותר טוב.

לברצלונה יש כלים התקפיים נהדרים אבל בלי אפשרות להחזיק כדור תחת לחץ, היא תנסה לשחק מהר וישיר כדי לבודד את הקיצונים שיכניסו כדורים ללבנדובסקי, אני חושב שבאיירן תנצל את זה ותחטוף כדורים ותתפוס את ההגנה של ברצלונה לא מוכנה.
אם אני באיירן אני אלחץ במיוחד את גאבי.

דמבלה, לבנדובסקי, ראפיניה
גאבי, בוסקטס, פדרי
קונדה, אראוחו, כריסטיאנסן, אלונסו
טר שטגן.

קצת מאכזב.

אולי מאכזב, אבל די צפוי. הדבר היחיד שהפתיע אותי, זה שבאלדה לא פותח, ואלונסו כן. מבין למה, אבל עדיין מפתיע.

שיהיה לנו בהצלחה עם להניע כדור.

אני חייב להגיד שזה כן קצת מעודד אותי שאנחנו לא עולים במשחק כזה עם 4 קשרים. זה לא בהכרח יגרום למשהו טוב, אבל נחמד לראות.

ההרכב של הגרמנים -

דה ליכט, גנאברי וגורצקה יתחילו בספסל.

אולי זה רק עניין של רוטציה אבל חייב להגיד שזה שאריק לא פותח היום בכל זאת קצת נותן איזה מילה על כמה צ’אבי סומך עליו במשחקים הבאמת גדולים.

בכל אופן לטעמי זאת ההגנה הכי טובה שאנחנו יכולים להעמיד ובכללי זה כאב ראש חיובי וזה נהדר

אני לא יודע מה הקשר אלונסו להרכב שלנו… אלונסו זה נהג פרמולה מעולה.

אגב, מישהו שאל מה מגבלת כמות השחקנים בליגת האלופות, אז קיבלנו תשובה. 23 , כמו בליגה.
פבלו טורה ורוברטו נופו.

ויסקה כריסטנסן! אה, נו, לבנדובסקי גם.

2 שחקני משתלה בהרכב הפותח (אפשר לטעון במידה מסויימת ש-4)

במקסימום היית מקבל 3. מה ציפית שיהיה?

רק אומר

גאבי, בוסקטס, אראוחו, ו … ?
פדרי לא דרך במשתלה.

אין אף שחקן משתלה שהייתי נותן לו לפתוח היום, במקום אחד מהאחרים. גג אריק גרסיה ו/או באלדה, אם הראשון נחשב שחקן בית.

גם אראוחו לא תאכלס