סופר קופה 22/23: תואר ראשון תחת צ'אבי!!! זוכים בגביע אחרי 3:1 מוחץ בקלאסיקו (גאבי, לבנדובסקי, פדרי)

מחר, יממה לאחר המפגש בין ריאל מדריד לוולנסיה, ייפגשו בערב הסעודית ברצלונה ובטיס.

ברצלונה מגיעה אחרי הניצחון מול אתלטיקו מדריד במחזור האחרון, וגם יריבתה מגיעה אחרי 3 נקודות (2:1 על ראיו).

בטיס תחסר את אלכס מורנו, שעבר לאסטון וילה ויתחרה על חולצת ההרכב עם לוקה דינננניייייה מיודענו.

הסגל של ברצלונה -

כולם בפנים.

כולל לבנדובסקי ופראן, שמושעים במשחקי הליגה, כזכור.

הסגל של בטיס -

הספונסר למשחק: ג’רארד פיקה

הדבר הכי טוב שחצי סופר קופה הזה לבדו יכסה את ההפסד במשפט מול פרננדס. שמונה מיליון אירו. :slight_smile:

בגמר, תחכה למנצחת ריאל שנראתה רע מאוד מול ולנסיה.

ברצלונה נראית בפורמה הרבה יותר טובה מריאל מדריד, עדיין לא חזרנו מהפגרה, זה לא רלוונטי רק לליגה אלא גם לסופרקופה. קרלו אנצ’לוטי אצלנו דיבר שוב ושוב עד כמה הזכייה בתואר הזה אשתקד נתנה לקבוצה ביטחון ואולי זה יכול לתת עוד בוסט אדיר גם לברצלונה גם אם צ’אבי לא מתכוון לתואר הזה כשהוא אומר ש’עוד שנה בלי תואר תהיה אסון’. אני למשל לא מזלזל בזה בכלל שעוסמאן דמבלה הבקיע שער ניצחון נגד אתלטיקו מדריד בהעדרו של רוברט לבנדובסקי. מרגיש לי שהמשחק הזה אתמול, ולא הייתי משתולל אם ריאל הייתה עפה, וכנ"ל המשחק היום - דווקא שינוי אווירה ומרגיע מהלחץ של הליגה, צריך לחשוב איך אנסו פאטי כן מקבל דקות ככה בעדינות. בטיס קבוצה מצוינת ויהיה לא פשוט אבל מאמין שברצלונה תנצח.

אגב, הצפתי את זה בפייסבוק של האתר שלי כבר אחרי החמצת הפנדל של טשואמני בגמר המונדיאל - סתם מעניין אותי לשמוע, וכמובן שאתמול ריאל נזקקה לפנדלים - חמישיית הבועטים הפוטנציאליים מהצד שלכם בעת הצורך לדו-קרב, בין אם זה גמר הצ’מפיונס ובין אם זה למשחק זניח יותר כמו היום. בדקתי את הרקורד של ריאל בפנדלים וגם את זה של ברצלונה עכשיו, זה מסתכם בעיקר לשני משחקים בגביע אירופה ב-1985/86 - חצי גמר וגמר.

אין כמו משחק בארסה-בטיס כדי לדבר על ריאל מדריד.
:slightly_smiling_face:

ההרכב של ברצלונה -

חוזרים ל-4:3:3. חוזרים לסרג’י רוברטו.

ראפינייה חוזר להרכב גם הוא, על חשבונו של פאטי.

בוסקטס מקבל מנוחה, אולי לפני קלאסיקו.

ההרכב של בטיס -

ארחואו הרגיש אי נוחות בשריר, לא מבין למה לוקחים סיכון פה.

סרג’י נפל על סריה של מאמנים מחורבנים. כל מאמן נורמלי היה מתייחס אליו כאל אוצר ומוצא לו יופי של תפקידים. לא אוהב את הזלזול בו.

ישפוט סרו גראנדה. אחד השנואים עליי.

אפס גדול זה התרגום של השם

מצטער אבל לא למען זה המציאו את הטכנולוגיה של הואר
על השפיץ של הנעל של ראפיניה נפסל לבארסה הגול שהוא בישל לפדרי

לא אם אתה שואל את אבי ״נעשה מימד של צדק״ נימני.

לא חוגג את השער עד שאסתר חיות לא תאשר אותו :rofl:

דרך אגב למישהו יש לינק טוב? אני כרגיל מתקשה למצוא משהו יציב.

אז בשביל מה? בדיוק בשביל זה.

מבארסה מאניה:

https://tv.alfajertv.com/live-westbank-1.php

https://twitter.com/i/broadcasts/1lPJqBAXNNnxb

תסכים איתי שראפיניה לא קיבל/לקח יתרון במהלך כי הבוהן שלו הייתה במילימטר יותר קדימה.

אני מסכים איתך אבל כרגע זה החוק.

אני מסכים עם דימטרי, צריך לבוא בטענות למי שלא שנותן הנחיות לואר ולצוות השיפוט וזה אלו שאחראים על החוקה. אם היה שכל, היו מראש מודעים במקרים כאלו נותנים יתרון להתקפה (וזה קל להבדיל בין מקרה של בוען לבין נבדל אמיתי.)

אבל בהתאם להנחיות , השופט והצוות צדקו. אין לי טענות אליהם. מפתיע אה. חחח

אני לא בא בטענות לצוות רק אומר שהחוק בצורתו ובתפיסתו הוא מגוחך וצריך להרחיב או לדייק את השיטה

חוקים נועדו להשתנות ולהשתפר

תן דוגמא לשיפור החוק הקיים.

היו כמה דיונים על זה בפורום של ריאל, הציעו הרבה הצעות, דעתי נשארה קבועה, חוק הנבדל העכשווי הוא הכי טוב האפשרי, יש קו וידוע איפה הקו והקו הזה קובע, אין שיקול דעת של השופטים, זה אומר 0 טעויות , שקיפות מלאה ועקביות, אם ניתן שיקול דעת לשופטים מה נתן יתרון ומה לא נתן יתרון החוק יהפוך להרבה יותר מגוחך ובעייתי, יתרום רק לתיאוריות קונספירציה חדשות(ישנות).