מחזור 22 : מתרסקים מול ויאריאל בבית 3:5 (גונדוגן, פדרי ועצמי)

כריסטנסן , רוקה, פורט וקוברסי כשירים.
קאנסלו צפוי לפתוח בשמאל.

ויאריאל בעונה חלשה מאוד, וגם מרסליניו לא נראה שעוזר.

הרכב רשמי:

פנייה.
קונדה, אראוחו, כריסטנסן, פורט.
פרנקי, רומאו, גונדואן.
לאמין, לבנדובסקי, פליקס.

פורט מקבל חולצת הרכב במקום באלדה שגמר את העונה
קונדה שוב יחרבש בימין ורומאו שוב יחרבש בעמדת הקשר האחורי

אלא אם יש אחזה בעיה עם הכושר הגופני/כשירות שלו, ההתעלמות המתמשכת מרוקה על רקע היכולת של לבנדובסקי זה הזוי.

אשכרה תהיתי לרגע אם לבנדובסקי פתח כי הוא כל כך לא מעורב… התאמצתי למצוא אותו

אני חושב שהוא פצוע או לא כשיר אבל הם מפחדים להגיד את זה. מעניין אם אפשר היה לדחות את ההגעה של רוקה לקיץ בשביל שחקן הגנה או קישור. מתי סגרו את ההגעה שלו אחרי הפציעה של גאבי או לפני?

נראה לי שאחרי ובגלל - התפנה כסף בתקרת שכר.
השופט חס עלינו הפעם. היה לדעתי שער. מצד שני, דפקו אותנו כל כך הרבה העונה… זה עדיין לא התאזן.

זה השער השני שנפסל

אני לא רואה את המשחק , לשימחתי ביבסיטר עם האחיניות שלי, אז נחסך ממני לסבול השבת.

סורלות אמנם בנבדל, אבל הוא לא נגע בכדור, “רק” חסם את השומר שלו מעמדת נבדל ולפי פרשנות השופט עזר לג’רארד מורנו לכבוש. לא אוהב את החוק הזה.

זה בדיוק למה פסלו לנו שער שבוע שעבר.

לא הייתה מסירה לשחקן שבנבדל. מפוקפק

תסתכל מה שאור כתב למעלה.

אפשר לא לאהוב את זה אבל זה החוקה. שבוע שעבר נפסל לנו שער ממצב דומה

פסילה מוצדקת ביותר, לא יודע על מה אתם בדיוק לא מסכימים, היה במצב נבדל והשפיע על המהלך באופן ישיר.

בין אם כי הוא לא בכושר או זורק ברמה בינלאומית, קונדה נראה כל כך כבד ואיטי.

איזה קבוצה עלובה צ’אבי בנה… פשוט כואב הלב. משחקים ב slow motion. כשמשווים למהירות האדירה של ריאל אז ברסה נראית כמו חילזון. אין מחץ, הגנה נרפית… פשוט מביש. עם כל האהבה וההערכה לצ’אבי הוא לא ברמה הנדרשת למאמן של קבוצת צמרת אירופאית.

זו לא בארסה של צ’אבי אם היא לא סופגת ראשונה.

מי אמר שאנחנו לא יציבים?

אני לא חושב שפיטורים של צאבי עכשיו זה הדבר הנכון, אבל זה נראה לי מגיע למצב שלא תשאר ברירה.

אני מתחיל לחשוד שיש פה אולי גם רצון של השחקנים.

זה קודם כל צ’אבי אבל הייתי זורק חצי קבוצה יחד איתו

משחק בית ואנחנו אנמים
אומנם 3 בעיטות למסגרת אבל שום דבר מסוכן באמת

צ’אבי מגיע מהפילוסופיה של לשחק לאט ובסבלנות, להחזיק בכדור ולחפש נקודת פריצה. זה מצוין כשיש לך שחקן כמו מסי שמכריע משחקים לבדו. היום, בכדורגל המודרני, בלי מהירות זה לא עובד.

בוא נתחיל בזה שמרכז הקישור עוצד לך שחקן כמו רומיאו אז אי אפשר לשחק לא מהר ולא לאט ובסבלנות…

כתבתי את זה כבר בדיוני עבר שלכם, אני חושב שהבעיה הכי גדולה כרגע בקבוצה של צ׳אבי זה אובדן האינטנסיביות.

כשהוא רק מונה ועם סגל הרבה פחות מרשים, ברצלונה יצאה לרצף מרשים בגלל לחץ גבוה אינטנסיבי מאוד, כך היה גם בעונה שעברה. לפחות בתחילתה. וגם בזו.

לדעתי, מעבר לכל שיטת משחק, הצבת הרכב לא טוב וכן הלאה, הבעיה העיקרית של ברצלונה היא אבדן האינטנסיביות שאני די בטוח שלא מגיעה מהמאמן ורק ניתן לתהות מה פשר האובדן שלה(אובדן אמון של השחקנים בשיטה, אובדן אמון במאמן, או שמא חוסר רעב, או אפילו משהו אחר) וזה בעצם הדגל אזהרה הכי חמור עבור צ׳אבי, כי מזה יהיה לו כמאמן קשה מאוד לאושש את הקבוצה.