מחזור 23 :: ביי ליגה? רק 1-1 מול אתלטיקו

אני כבר מאוהב, וראיתי אותו רק 5 דקות משחק

הילד ניסה לרוץ לחגוג אבל השחקנים הראו לו מהר מאוד את האתוס של ריאל מדריד, לא חוגגים שיוויון! יאללה לחדש משחק.

image

אליפות לא לוקחים בחארטה| איזה כיף היה לפני כמה ימים ואיזה חרבנא עכשיו הא? אבל למען האמת הרמתי ידיים לגבי האליפות אפילו לפני ההפסד למאיורקה. אי אפשר לחלטר כל העונה ולהיות במאבק. היינו צריכים לעלות ולטרוף את הדשא, ההרכב שעלה אולי לא קונצנזוס אבל היה כן מספיק טוב, שיחקנו חצי שעה נגד עשרה שחקנים ולא עשינו מספיק, כמו כל העונה הזו, עושים את המינימום. אי אפשר לחגוג את התיקו הזה עד כמה שהשער של אלבארו רודריגס מרגש, גול גדול. זה תיקו שכולו הפסד. מגישים לברצלונה שוב את האליפות, לא נותנים לה את הסיכוי הקטן הזה ליפול למשבר או להיות קצת בלחץ. אלופים

זה מה שהקבוצה שלנו מסוגלת? להיות קצת יותר טובה מאתלטיקו כשהיא בעשרה שחקנים? במומנטום הזה? במשחק בית? להיות ‘שווה’ לה ברוב המשחק? למה אי אפשר במשחק כזה עם קהל כזה לשחק כדורגל טוב יותר? הייתי מבין ירידת מתח אם היריבה הייתה חטאפה או משהו כזה. העלינו קצת את הקצב במחצית השנייה, רק קצת, וזה לא מספיק. אני יכול לחשוב על הכנסתו של לוקאס ואסקס בשלב מוקדם יותר ואולי הסטה של מרקו אסנסיו לאמצע אבל זה לא ממש היה משנה, הקבוצה בעייתית.

הגול הזה של אלבארו רודריגס הוא ‘פנים’ למשחק האפל של קארים בנזמה שבדקה ה-55 נראה לי הראו סטטיסטיקה שלו על המסך, הוא חילק רק 14 מסירות. לא בא לקבל כדור בניגוד לבדרך כלל, איחר מול הבלמים לכל כדורי הרוחב\ההרמות הסבירות שהיו ברחבה, סיומת אומללה, הוא היה על הפנים היום. הופעה מבישה לטעמי. בליגה הוא כמעט ולא מבקיע נגד אתלטיקו.

רוב המשחק תקפנו דרך צד ימין וזו קצת טעות ומרקו אסנסיו לא עמד בציפיות, בכל מקרה ויניסיוס ג’וניור אולי היה קצת אגואיסט ולא מספיק תאכלס אבל רוב הזמן הוא היה בודד, ככה זה כשטוני קרוס למשל לא מצטרף אף פעם לרחבה. ואני מרגיש לא בנוח לבקר אותו אחרי מה שעשה באנפילד.

לא אהבתי את החלפתו של דני סבאיוס למרות שיש קלאסיקו באופק. התקפית הוא לא היה מבריק אבל בהגנה הוא חילץ המון-המון-המון כדורים והיה מאוד נמרץ. אורליאן טשואמני היה חילוף שהתבאסתי לראות על המסך, הוא בועט סביר מרחוק אבל אני עדיין לא ממש בוטח בו, אין מה לעשות. אדוארדו קמאבינגה פנטסטי, לא היה צריך לוותר עליו במשחק כזה. אם זה היה צ’מפיונס אז כן היינו משיגים את ה-1:2 אבל צריך לשחק גם בליגה. אוף.

לא יודע מה התוכניות של הדון לאחרי העזיבה/פרישה של קרוס ומודריץ’ אבל קמאבינגה חייב להיות שם.
פשוט נהנה מכל פעולה שלו, לא משנה איפה הוא נמצא על המגרש.

משחק מזעזע של ויניסיוס. פשוט מעצבן לראות אותו.

היו בימים האחרונים ניסיונות למקם אותו בטופ של הטופ. כשהוא במיטבו הוא שם. הבעיה היא מה קורה כשהוא לא במיטבו. מעבר לכך שזה קורה לא מעט, הרמה שלו יורדת בצורה כ"כ דרסטית שזה נראה שהוא משחק נגדנו.

ב 20 הדקות האחרונות וניסיוס הרס כל התקפה טובה.

קמאבינגה זה שחקן על.

קרלו זה קרלו, כשיש לך בסגל רק שחקן אחד שיכול לעבור שחקן ב 1 על 1 אתה חייב למצוא פתרונות, וקרלו לא רוצה לעבוד קשה.

לא מבין למה אנחנו לא משחקים באינטנסיביות מתחילת המשחק, למה צריך את כל החרטה ברטה של קרוס שמניע מפה לשם ? כאילו יש לנו רונאלדו ובייל בחוד ומרסלו עדיין רץ על הקו.

מיליטאו לסל וחסל.

עד שלא תיהיה לנו איכות בהתקפה כלום לא יעזור לנו ועל זה גם הפסדנו אליפות. זו התוצאה כשבנזמה היה חלש (גם נגד ליברפול בקושי השפיע עד הגולים) וויני בתצוגה נוראית. התקוות שאנחנו תולים בילד והמחשבה שהקישור יושיע אותנו אומרים הכל.

וואלה מבאס
אנשים פה מדברים על מאבק האליפות, אבל הדרבי הוא בפניי עצמו. אתלטיקו עלו להעביר את הזמן עם הרכב ששידר אנטי שערים וזה היה ברור שאם יבקיעו זה יהיה ממצב נייח ואסור, פשוט אסור היה לתת להם את המצב הבודד הזה.

החילופים של אסנסיו וסבאיוס היו לא טובים. אסנסיו הוא איום טוב מחוץ לרחבה ומול בונקר של 11 שחקנים זה אחלה של פתרון. סבאיוס משחק לעומק והיה טוב בהגנה עם הרבה חילוצי כדור.

אני מחכה למשחק הזה שבו נעלה באטרף ועם רעל בעיניים כבר מהדקה הראשונה. אם לא בדרבי, אז מתי?

משחק לא טוב של הקבוצה.
בנזמה לא היה במשחק, וויניסיוס איבד הרבה יותר מידי. אי אפשר לנצח ככה את אתלטיקו.
אנצ׳לוטי עשה טעות עם ההוצאה של אסנסיו. אתה לא מוציא את הקיצוני שלך כשאתה חייב גול ואין לך קיצוניים על הספסל, גם ללא האדום זה היה טעות.

בכללי, פשוט לא היינו מספיק טובים. כל השחקנים היו חלשים (מי יותר ומי פחות) ושום חילוף כזה או אחר לא היה משנה את זה.

מחר נראה אם האליפות אבודה, במידה וכן זו הזדמנות מצוינת ללכת על גביע המלך בכל הכוח.

תוספת זמן ביזיונית לדעתי. 2 שערים, 9 חילופים (ב7 פעימות), אדום והמון משיכות זמן. זה שווה הרבה יותר מ5 דקות.

האשם העיקרי מבחינתי גם במשחק הזה הוא פלורנטינו. עוד משחק בו המגנים שלנו לא תומכים בהתקפה, וזה לא מפתיע. גם היעדר שחקן התקפה לאגף ימין זה לא משהו חדש. יפה מאוד לבנות על פריצה של רודריגו, כשההימור עובד הוא מלך, כשלא עובד אז הוא צריך לקבל ביקורת.

ניצחון היום והבלון היה מתנפח יותר מדיי. אני לא מצטער על התוצאה הזאת, אני מעדיף להסתכל על חצי הכוס המלאה. אליפות גם ככה לא ניקח, בטח אחרי המשחק היום.
קמא פשוט שחקן אדיר איפה ששמים אותו. זכינו.
המשחק הכי גרוע של מיליטאו וויני העונה. לאחרון היו הרבה משחקים גרועים, אבל הייתה לו הנחה בגלל המכות והקללות שספג. הערב אין שום תירוץ, במיוחד לקראת סוף המשחק הוא היה צריך להיות הרבה יותר טוב. הוא יצטרך ללמוד לעשות את המעברים האלה בין משחק כמו שהיה באמצע השבוע למשחקי ליגה.
בנזמה אגב לא עשה פעולה התקפית אחת.

לא מתרגש מהתיקו הזה. פעם אחרונה שניצחנו פעמיים את אתטליקו בליגה באותה עונה היה לפני 10-11 שנים כאשר מוריניו אימן אותנו.
אני כל כך שמח על הגול של אלברו!עכשיו עם כל המצב שהתרחש אפשר לתת לו לשחק יותר, יש מחליף לבנזמה.
הפנים לחמישי, שם חייבים לנצח עם עדיפות להשפלה.

סימאונה סיכם את זה הכי טוב:

וגם - משחק מבאס והכול, מבאס ללכת לים בליגה כבר בפברואר ובכלל קר מידיי ללכת לים, ובמיוחד מבאס כשכל זה קורה מול הכחסנים העירוניים שלנו.
אבל - תזכרו את השם הזה, ותזכרו את הרגע הזה:

יש לי תחושה שאנחנו עוד נחזור אל התמונה הזאת, ושהיא עוד תדבר חזק בסיקורים של דורומנו משנת 2031, של “איך ומתי אלבארו רודריגז נכנס ללב של כולנו”.

מתי השפלנו את ברצלונה בפעם האחרונה? לצערי יש לנו מחסום במשחקי קלאסיקו כבר הרבה שנים. כשאנחנו משמעותית טובים יותר מסיימים ב 2-1 עם הרבה דפיקות לב בדקות הסיום.

מתי ליברפול קיבלה חמישייה באנפליד בליגת האלופות?אייאקס 1966.
זה שלא הצלחנו להנחית להם השפלה המון זמן, לא אומר שלא נצליח לעשות זאת בחמישי או בקלאיסקו הבא או הזה שאחריו.
מעדיף שזה יהיה בחמישי בגביע, מאשר בליגה.

רק שב2031 נראה אותו בריאל ולא יסחוט עבירה שתוביל לשער של אתלטיקו בתיקו מסריח מולם. כי אלבארו מוראטה וזה

אני לחלוטין עם השופט באדום הזה.
למרות שאני אוהד בארסה, למרות שהשופט הוא חיל מנזאנו השנוא, ולמרות שרודיגר עשה הצגה כשנפל כמו מגדל קלפים.
מרפקים מכוונים כאלה צריכים להיענש בחומרה. זה לא כמו מרפקים שבטעות מחלקים כשעולים לגובה.

אני חושב שהרוב פה ספג איזה שהיא מכה/חבלה ברום הבטן ויכול להבין את התחושה אחרי- אתה מרגיש נחנק.
אני לא אומר שזה מה שחווה רודיגר, אך אני לא שולל.
יתכן שהיד יותר קלה על ההדק כשזה מדובר באתלטיקו, מצד שני דברים כאלה אסור שיקרו במשחקי כדורגל.

אגב, מיליטאו בלם על. ושלא יבלבלו לכם את המח פה.

מתפתח לנו חלוץ מתחת לאף…שחקן שמבשל במשחק הבכורה שלו ומשחק אחרי (בדרבי) כובש, מזכיר לי מישהו. :face_with_peeking_eye:

אם מיליטאו זה בלם על אז הרף הפך להיות מאוד נמוך.

מעדיף את נאצ’ו בלם על מיליטאו, ונאצ’ו הוא לא בלם על.

כמה נקודות:

• המשחק הזה הוכיח לי שהנצחון הגדול באנפילד היה יותר חולשה של ליברפול, ביחד עם התפרקות מנטלית שלהם וקצת מזל.

• בנזמה, קרוס ואסנסיו מייצגים כל כך הרבה ממה שאני שונא בריאל מדריד, הגישה הפרווה, כדורגל לא ישיר ולא יעיל… אישית אשמח אם ניפרד משלושתם בסוף העונה.

• דקה 90+, ויניסיוס לא קולע 90 דקות ואיכשהו כל הכדורים הולכים אליו! אם הוא גרוע למה שחקנים שיכולים להשתמש במוח שלהם ולחשוב עדיין מוסרים לו…וואו זה הרתיח אותי.

• עוד דבר שמראה שאנחנו קבוצה שצריכה הרבה הדרכה, אתלטיקו בעשרה שחקנים, 5 שחקנים שלנו לא יודעים להוציא כדור מול שני שחקנים שלהם. אחד מנסה להוציא את הכדור וארבעה שחקנים חוזרים בקו אחורה מחכים עד שהשחקן השני של אתלטיקו מקבל את המסירה.

• לגבי מיליטאו, הוא בלם בינוני פלוס, יש לו מהירות ואגרסיביות שעוזרים מול המון שחקנים, אך חסר לו משחק רגל מינימלי וקצת הרבה מוח. בכל זאת, הוא וכל החלק ההגנתי הם האחרונים שאשמים בתיקו הזה. בנזמה לא היה קיים, ויניסיוס עזר יותר ליריבה והשאר בקושי ניסו והשפיעו.

הלאה לגביע

משחקים מהסוג הזה אלו משחקים שמעידים על טיבו של מאמן הרבה יותר מאשר הטיילת של אנפילד, והתוצאה בהתאם. חילופים הזויים וקבוצה חסרת אונים. בוא נראה מה יקרה כשאלאבה יחזור, הימור שלי קרלו לא מצליח לראות שאיתו אנחנו מסננת ובלעדיו ההגנה שלנו כמעט ולא סופגת. איזו בדיחה.

לגבי ויניסיוס - אם הוא ירצה באמת להפוך לאחד הטובים בעולם הוא חייב לדעת לא לכפות את עצמו על המשחק כשלא הולך לו. קורה שיש ימים רעים, אבל לא יכול להיות שכשזה קורה אתה מחריב לקבוצה שלך משחק שהיא חייבת לנצח כשאתה מנסה אינספור מהלכים עם רמת היתכנות נמוכה במיוחד. זה מעיד המון על מה שיש לך במח (ושוב, אגב, גם על המאמן שלך). אני לא זוכר יותר מדי שחקנים שהגיעו לטופ שנחשבו לטיפשים, וויניסיוס לא שונה בהקשר הזה. קשה לי לדמיין אותו מגיע לשם אם לא יחול שינוי מהותי בהקשר הזה.