מחזור 23 בספרד: 1:4 חביב באוססונה בכיכובו של הקוסם (איסקו, ראמוס, לוקאס ויוביץ')

אם אכן כך, יצא לו משחק פשוט מושלם. חוץ מבייל, כל שחקני הרוטציה קיבלו גושפנקה.

איסקו… אני קצת כועס עליו אחרי משחק כזה. איפה אתה מתחבא בשאר הזמן?!

אפילו לוקאס שעלה כדי לעזור לנו להתבנקר הצליח לכבוש בניגוד לבייל (ברור שעם עזרה מהשוער וממצב נוח). זה אומר הכל לדעתי. נזהר לא להתאהב מחדש באיסקו ואז לקלל אותו כל המשחק הבא. את בייל לא צריך “להרוויח”. זה אבוד והוא קיבל את ההזדמנויות שלו. ויניסיוס היה צריך לשחק. “ניצחון של אליפות” עד ל-0:0 הבא בברנבאו נגד יריבה פח או ההפסד השנתי מולם בקלאסיקו שאני הולך לראות במו עיניי…
איך יצאנו משם עם 1:4 איך. תענוג ברמה של לראות שידור חוזר עם רותם סלע טורנדו. ואם בארסה יאבדו נקודות בכלל הכל (יהיה) מושלם.

כבר הרבה זמן שיש לי תחושה שזה קו המחשבה שלו. על זידאן נאמר כשחקן שהיה מבין מעולה את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהשחקנים סביבו יותר טוב מכל אחד אחר. שיותר טוב מכל אחד אחר ידע למי לשלוח כדור עומק ולמי אפשר לשלוח מסירה ולהשאירו בין שניים.

זה נהדר כי האהבה והמלחמה של השחקנים עבורו מתרגמים לתוצאות טובות (מה קוראים אותו “תחת”)

מאוד משמח לראות את יוביץ’ סוף סוף כובש, איזו בעיטה הוא שוחרר שם.
בדיעבד ניהול משחק נהדר של זידאן כולל בחירת ההרכב (מלבד בייל כמובן). איסקו עם משחק מושלם התקפית והגנתית, מנדי ממשיך להיות בלתי עביר ומשתפר מאוד גם התקפית, שחקן נהדר.

החלטתי שלא מספיק לי לעצבן אותכם בפורום אז אני מנסה להרחיב קהלים ולהביא טראפיק לאתר. הסיכום שלי:
https://realmadrid.co.il/blog/2

יצאת לחופשת לידה גיא?

חושד במניעים זרים, לא ראיתי התייחסות לטכניקה של מונדי (הטעות במקור)

גם לא כתבתי שחסרונו של קרוס לא הורגש, חכה

סוג של :slight_smile:

כנראה עברת לילה לבן תוך התעסקות באיסקואים של הקטנה, אין הסבר אחר לתופעה הנ"ל.

image

באתר האוהדים “אל ברנבאו” עשו שער יפה: 30-60-90. ההשערות הן שהבלגי יעלה כמחליף חצי שעה נגד סלטה ויגו בברנבאו, יפתח בהרכב במשחק החוץ נגד לבאנטה ויוחלף בדקה ה-60, ויהיה מוכן ומזומן בתסריט האופטימי להשלים 90 דקות במשחקים הגדולים לאחר מכן: מנצ’סטר סיטי בשמינית גמר ליגת האלופות והקלאסיקו בסנטיאגו ברנבאו נגד ברצלונה.

בספרד מתייחסים לחזרתו של הבלגי כעובדה מוגמרת, ישחק נגד סלטה ויגו. במארקה כתבו על ‘אפקט הזאר’ וסימני השאלה:
סקר ראשון במארקה: מי הכי ייפגע מחזרתו - ויניסיוס (לא ממש זכה לפתוח בהרכב חוץ מהגביע), איסקו (זידאן בוחר לא אחת במערך היהלום), בייל שזכתה עתה חזר או רודריגו (לעתים אפילו לא נכלל בסגל).

סקר שני במארקה: מה המערך האידיאלי: 4:5:1 יחד עם איסקו, או בלעדיו? 4:3:3 קלאסי עם הזאר בכנף שמאל? או אולי 4:4:2 כשהבלגי בעמדה קדמית לצד קארים בנזמה, כפי שהיה במשחק הכי טוב של ריאל העונה - התיקו הביתי 2:2 נגד פריז סן ז’רמן. נכתב שזידאן אוהב שהקיצוניים שלו עושים הגנה והוא לא רוצה שהמפלה נגד פ.ס.ז’ בפתיחת הצ’מפיונס תחזור, ומעבר לכך אם בייל היה נראה טוב יותר סביר להניח שזה היה המערך המועדף. עוד נכתב שההצגה של איסקו ביום ראשון משחקת לטובתו.

כנראה שויניסיוס יהיה הנפגע העיקרי מחזרתו של הזאר, כי הם יושבים על אותה משבצת. בימין ויניסיוס לא הרשים, ובנוסף יש שם את לוקאס, בייל ורודריגו. וגם זה בהינתן שזידאן בוחר לשחק עם שחקן קו ימין קלאסי, שזה כשלעצמו לא מאורע נפוץ.

אני מעריך כי לקראת סיטי וברצלונה השאלה היא ואלוורדה או מודריץ’. קאסמירו, קרוס, הזאר ובנזמה באנקרים. על פי ניסיון העבר איסקו זוכה לאמון במשחקים גדולים, לכן אני מניח שגם הוא יהיה בהרכב. גם מודריץ’ אמנם נהג לפתוח במשחקים הגדולים, אבל זה היה לפני עלייתו של פדה וכמו כן התפקיד שזידאן מייעד לקשר הרביעי מתאים לאיסקו יותר מאשר לפדה ומודריץ’, על כן אני חושב שההתלבטות תהיה ביניהם.