מחזור 23:: מארחים את חטאפה (ראשון 17:15)

image

**מה המצב ברצלונה?**

אחרי עוד משחק מוצלח של ברצלונה מול ולנסיה עם שער הבכורה של קוטיניו. ברצלונה ממשיכה את המסע שלה בליגה למשחק מול חטאפה. על הנייר לא אמור להיות משחק קשה מידי, אבל הבעיה שלנו היא בהגנה.

אומטיטי מורחק. פיקה לא כשיר במאה אחוז (אבל הוא בסגל) ורמאלן עדיין פצוע, מה שמוכיח שאי אפשר לסמוך עליו בהקשר של הכשירות הרפואית שלו (למרות שחבל כי מבחינה מקצועית בתור בלם שלישי הוא טוב) מה שמשאיר אותנו רק עם גרי מינה כבלם טיבעי .

*הסגל למשחק

פיקה ודמבלה!!! בפנים. גומש ודניס סוארז בחוץ .

כמה משפטים בקשר לדניס, אין לו מקום בברצלונה הנוכחית. אבל מקומם אותי שלא הבהירו לו את זה בינואר ולא מכרו אותו, זה לא במקום הייבוש הזה ביציע, ואלוורדה לא סומך עליו? בסדר גמור, זה זכותו. אבל למה לא לשחרר אותו לקבוצה אחרת שתיתן לו את הדקות שלו? אני לא חושב שזה יחס ראוי.

**מה המצב חטאפה?**

המצב שלה בסדר גמור, חטאפה הבטיחה את ההשארות שלה בליגה וזה עוד בשלב יחסית מוקדם.
חטאפה נמצאת במקום ה 18 בליגה עם 29 נקודות שהם 11 נקודות מעל הקו האדום. ראוי לציין שהם לא הפסידו בשלושת המחזורים האחרונים (שתי תוצאות תיקו וניצחון אחד)

למרות המצב הבעיתי שלנו בהגנה, את המשחק הזה מן הסתם צריכים לנצח

אולי פספסתי איזושהי ידיעה שאומרת כך או אחרת, אבל איך אתה יודע שלא הבהירו לו את זה בינואר? אולי כן נעשתה שיחה כזו, ואנחנו לא יודעים עליה?
לגביי האם מכרו אותו - טוב, די ברור שזה לא קרה. אבל אולי אמרו לו, מתישהו, שהמעמד שלו נע בין “תשחק בתור במחליף בגביע” לבין “היי…מהמושב הזה ביציע רואים מעולה את המשחק”, והוא פשוט החליט לעשות דוס סנטוס ולהילחם על מקומו?

בלם חדש (מינה), שני מגנים על אותו אגף (אלבה + דין) וקשר במקור (רוברטו) זו ההגנה שלנו, איך הפיזור אמור להיות? כי אני לא יוצא ראש…

האם וורדה שתה יותר מדי כוסות קאווה סמי סקו ביומולדת שלו?

זה ההרכב הכי מוזר שראיתי מבארסה, אני מקווה (ומאמין) שמחצית שניה יהיו שינויים והקבוצה תבקיע את השער המיוחל… אי אפשר לזלזל בליגה עכשיו שיש עוד שלושה חודשים לשחק

אין לו יותר מידי אופציות… אין לו שום בלם חוץ ממינה. ואי אפשר לתת לאיינסטה לשחק ללא הפסקה.

המיני טעות שלו זה היה לתת לפיקה לשחק נגד ולנסיה.

כן אבל פתאום להחזיר גם את פאקו להרכב,

לא יודע מקווה שאתבדה