מחזור 23 :: אנפילד (ראשון, 18:30)

אפילו סטיבן ג’רארד לא יצליח לקחת לליברפול את האליפות העונה.
מיליון נקודות הפרש אחרי 60 אחוז מהעונה, 0 הפסדים, יריבות לא יציבות, נצחונות בדקה 90. אחרי שלושים שנה, אנפילד ילבש בגדי חג במאי, וכנראה שהרבה קודם.

אבל, בינתיים אנפילד הוא עדיין מוסך האוניות המזופת שתמיד היה. האצטדיון שגם כשאנחנו מפסידים בו - זה לטובה. המקום בו אפילו ג’סי לינגארד כבש שער ליגה. היכן שג’ון אושה התחפש לסולשיאר והבקיע שער ניצחון בדקה ה-92, ודייגו פורלאן נתן צמד כשאפילו נגד מכבי חיפה מצא את הרשת רק בפנדל. מגרש ההחלקה הפרטי של סטיבן ג’רארד, האימונים של דמבה בה, ומסלול ריצת 60 מטר של ז’וזה מוריניו.

אין לנו הרבה סיכוי היום, זה ברור לכולם. עם הרכב מלא היינו שמחים בתיקו חוץ. בהיעדר מקטומיניי, פוגבה וראשפורד (ואשלי יאנג) - הפסד מינימלי יתקבל באנחת רווחה. יש לנו 0 מחזיקי כדור, ורק את מרסיאל שיכול לשים כדור ברשת, אבל אם יצליח לבעוט לשער אהיה מופתע מאוד.

יחד עם זאת, כן יש תקווה לנסות לשים זרד בגלגלי עגלת מרסיסייד. זה לא יפריע במיוחד לנבלות, אפילו לא בדמות מכה קלה בכנף, אך לנו יהיה משמעותי מאוד, בייחוד בעונה כזו. אף אחד לא מצפה לנצח, אבל כולנו מצפים למלחמה.

מאמינים בך, ברנדון.

קלופ עשה עבודה נהדרת בליברפול ומגיעה לו אליפות, חייבים להודות. וזה היה הרי ברור שזה יקרה מתישהו, אז אם כבר בעונה שמוכיחה לפפ שלא משנה כמה פטרודולרים פרגוסון הוא לא ולא יהיו שלוש אליפויות רצופות. וכשיש לנו צ’אנס קטן להיות הקבוצה היחידה שהם לא ניצחו העונה ולחרב קצת את החגיגה.

בנוסף זה גם קורה במחזור שבו כמעט כל המתחרות העיקריות שלנו מאבדות נקודות אז ההפסד הצפוי לא יהיה ככ נורא.

דה חאה
וואן ביסאקה, לינדלוף מגוייר, שואו, וויליאמס
מאטיץ’, פרד, אנדראס
ג’יימס, מרסיאל

ספסל:
רומרו, באיי, דאלוט, ג’ונס, מאטה, לינגארד, גרינווד.

שני שחקני התקפה בהרכב. על הספסל 3, כשאחד מהם הוא חואן מאטה בן השישים וארבע (אחלה הופעה במשחק האחרון שלנו, יאמר לזכותו), אחד אחר בן 18, והשלישי הוא האס, השפן שנשלף מהכובע, הסופר-סאב, הסופר-סטאר, ג’סי לינגארד.

מגיעה לי טיסה חינם על חשבון המועדון רק על האומץ שבלראות את המשחק הזה.

אני מקווה שנשאר המועדון שלא הפסיד לליברפול העונה.

הרושם שלי שליברפול לא מראה את המיטב מול יונייטד, ומעניין אם זה מה שנראה היום.

אם גם כאן כל מה שאנחנו מחפשים זה להתעטף בניצחון מנחם על ליברפול אז באמת המצב שלנו בטטה.

מצטער כל החרטה ברטה הזה על היריבות בין המועדונים מעניינת לי את התחור. איזה סטטיסטיקה של קבוצה עלובה שכל תכליתה הוא להפריע לקבוצות הגדולות זה משהו שלא מדבר אליי גם בשלב החמור שאנו נמצאים בו.

שורה תחתונה אם להפסיד אז להפסיד בגדול, כדי שאולי נרכוש את פרננדס. אם לנצח אז 3 נקודות לא אכפת לי ליברפול או נוריץ. בכל מקרה בגישה הזאת אני לא מבין את הטעם בלהיות אוהד קבוצת כדורגל שאינה עיר הולדתך על אחת כמה וכמה מעבר לים.

זה כל כך לא משנה, אבל אני שואל ברצינות - איך הגול הזה מאושר? היה נבדל, חואן מאטה נגע בכדור, ואליסון לא הוריד את הכדור לרצפה. איך זה חוקי?

היה נבדל אבל השופט לא שרק לנבדל, הוא נתן יתרון.
השופט הרים את היד לא כדי לסמן לנבדל אלא לסמן לקוון שהוא ראה את הדגל והוא נותן יתרון.

אגב, 16 הפרש מפפ ועוד עם משחק חסר !

שופט מנוול, בגללו הפסדנו (אימוג’י חוסר מודעות עצמית).

למען האמת שיחקנו סביר לא הרבה פחות טובים מליברפול במיוחד בהתחשב בכך שאנחנו חסרים את ראשפורד. מצד שני כשליברפול ניסו ללחוץ על הגז זה הרגיש קצת כמו ליגה אחרת.

פרגוסון אתה חסר

אין הפתעות, הפסד די מכובד סה"כ.
הקבוצה מקום ראשון בליגה בספיגה מקרנות וזה פשוט ביזיון, ככה אי אפשר לתת פייט לשום קבוצה רצינית.
לפרקים היינו ברמה שלהם, שתי הזדמנויות ענקיות של פריירה ומרסיאל שהוחמצו ויכלו לשנות הכל אבל בתכלס התוצאה המסתברת מול ליברפול כזאת כשאתה עם קישור של מאטיץ’ ופרד (שנתנו הכל, ייאמר לזכותם. אבל ליברפול זו לא ברנלי), בלי ראשפורד, ובלי שום קשר התקפי ברמה בסגל זה להפסיד, זה מה יש.