ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

אני לא בא להטריל
אתם שער אחד מהארכה ואשכרה מגיעים למצבים. קצת אמונה

הייתי מאמין אבל נראה שהקבוצה לא.
עם הכדורים ארוכים לא נגיע רחוק.

משחק נוראי, גם בלי קשר לאדום. לא יכול להיות, גם בשחקן פחות, שברצלונה לא מצליחה לחבר 2 מסירות רצוף, שעה ברצף. ולא, כדור שוער שנמסר מהבלם לשוער ואז לבלם - זה לא נחשב.
עזבו טיקי טאקה, עזבו מחיקת הקישור על ידי המאמנים האחרונים, עזבו שיטה משחק ברסאית לא קיימת. פשוט אין טעם לעלות למגרש אם אתה לא יודע להחזיק 10-15 שניות בכדור, מול קבוצות שאשכרה מנסות להחזיק בו גם הן.

ואם אני חייב למצוא אשמים ספציפיים, אז אראוחו, כמובן ולצערי. עבירה מטומטמת ושיקול דעת מוטעה לחלוטין. עדיף לתת לשחקן הצרפתי הזדמנות להבקיע, מאשר להשאיר את הקבוצה שלך שעה ב-10 שחקנים, מול פסז’. חד משמעית.

השני הוא קאנסלו, שגם במשחק הקודם וגם במשחק הזה פשוט עשה חורים ושטויות כאילו הוא דני אלבס בשיאו. הפנדל זה משהו אחד, אבל דמבלה, פאקינג דמבלה, כבש על הראש שלו פעמיים. שחצנות, חוסר יכולת, לא יודע. פשוט גרוע.

השלישי? השלישי הוא צ’אבי. בחילופים, בניהול המשחק, בניהול הסגל, וגם בשליטה העצמית. לא יכול שמאמן ברצלונה מקבל צהוב כל משחק שלישי, ומורחק כל רביעי. פשוט הזוי. אבל יודעים מה? בעצם אני לא מאשים אותו - הוא פשוט מאמן גרוע. הוא באמת באמת לא יודע מה לעשות, והוא פשוט רע מאוד במקצוע הזה. זה כמו לכעוס על ילד שהוא לא יודע לעשות דברים של מבוגר. חסר טעם.
לפחות עכשיו אולי לאפורטה כבר ישחרר מהדיביל הזה, ויחפש מאמן שאשכרה יאמן.

כולם היו חלשים, המשך ישיר משבת, אבל איך אפשר להאשים את השחקנים אם באף שלב בחודשים האחרונים ובשנים האחרונות לא עבדו איתם על הדברים הבסיסיים ביותר?

נקודת האור היחידה? לפחות לא עוברים לשחק בימי חמישי. הולכים לים מוקדם.
נקודת חושך נוספת? קלאסיקו בראשון. אמאלה.

גם שלישיית הקישור עם פדרי, דה יונג (שגם בקודם היה חושך) וגונדואן עם משחק חלש מאוד.

מציע ללוצ’ו למחוק את החיוך

בסוף בסוף, אנחנו יודעים מה הקבוצה שווה וזה לא חצי גמר צמפיונס.
ועדיין זה מעט מאכזב כי כבר היינו עם רגל וחצי בחצי גמר ועם החלטה פחות מטופשת של אראוחו וחילופים נורמליים של צאבי פריז לא היתה מבקיעה רביעייה גם עוד 3 משחקים.

זה מה יש.
Next לעונה הבאה ונראה מה יצליחו לבנות בכלל חוץ מאת הקאפ נואו…

אה, ושוב אמפבה במשחק גדול שני רצוף עושה כלום ושום דבר. מזכיר לי את גמר המונדיאל שהיה 80 דק׳ אחד החלשים על המגרש אבל בגלל 2 פנדלים ושער נוסף, שאכן היה ענק, הוא נרשם כאילו עשה משהו באותו גמר.

מאוד מעצבן לעוף ככה, אבל אם בקיץ היו אומרים לי לחתום על רבע גמר, הייתי חותם מייד.
זה היה משחק נוראי צההתחלה, בטח ב 10 שחקנים, אבל אני לא מרגיש מושפל כמו בעונות הקודמות.
בהצלחה לדורטמונד.

אני כועס על צאבי על האדום שהוא קיבל. זה מראה פשוט שהוא ערס שלא מגיע לו להיות מאמן. זה אדום שלישי שלו. קיבל יותר אדומים בתור מאמן מאשר שחקן.

פשוט מגיע לנו מאמן יותר טוב.

ארוחאו בטעות הכי גדולה שלו . בחיים לא חשבתי לפני המשחק, שדווקא הוא יעשה טעות כזו.

כל השבועות האחרונוים זה גניבת דעת. אנחנו קבוצה בינונית עם מאמן של ליגה אירופאית.

זה רק מראה כמה התרגלנו לבינוניות ולתבוסות.

רבע גמר עם כזה מסלול לגמר? באמת? זה עצוב, צאבי ולאפורטה פשוט הפכו אותנו לכנועים.

אנחנו ברבע גמר, סיבה אחת בלבד. קיבלנו את נאפולי ובשלב הבתים קיבלנו את אחד הבתים הכי קלים שקיבלנו בשנים האחרונות. וגם שם עשינו לעצמנו בושות.

אז תסלחו לי שאני לא מתנחם בזה ולא מספר לעצמי סיפורים.

עוד לא קלטת שהמבוגר האחראי בהגנה שלנו הוא קוברסי?

אמרתי “אם היו אומרים לי בקיץ”.
אנחנו לא כאלה חזקים . להזכירך, הרוב פה לא האמין שנעבור את נאפולי, מקום 9 באיטליה.

@Sasha -

angry-face-man-t5s2kejsq0ocwsc0

זה לחובת צאבי. הרוב פה חשב שנאפולי תעבור אותנו, זה לא לזכותה. אלא לחובת צאבי.

ואני רוצה להדגיש, אראוחו רצח את המשחק, הוא אשם המרכזי. אני מדבר על התמונה הכוללת.

נ.ב עדיין מת על אראוחו

כן, ההרחקה גמרה את המשחק.
אם אתה טוען שאראוחו הוא האשם, אז למה אתה מאשים את צ’אבי? ב 11 מול 11 היינו עוברים?

אנחנו נסתדר יפה בלי אראוחו. עונה לא טובה שלו, הרבה סימני שאלה. 100 מיליון זה סכום יפה.

אני מבין שהתבוסה וההשפלה בילבלו אותך, אז אחליק את זה הפעם. כל עוד לא תגיד שאתה לא אוהב את פרמין ושניקו לא מלך.

וואו, אני ממש לא מסכים.
לדעתי הוא יותר מעוד שחקן ובעיקר אין לנו תחליף טוב יותר כרגע ואין כסף להביא אחד כזה.

עונה פחות טובה מהקודמת אבל במשחק הקודם הוא היה בכל מקום.

אני לא רוצה למכור אותו, אבל אם מסתכלים מקצועית, הוא מזמן לא באנקר.

אם אראוחו 100 מיליון, קוברסי 200.

ופרמין 8 הפוך

עוד פעם אתה מוכר לי צעיר מבטיח ב200M?

אני לא רוצה לראות את צאבי בברצלונה יותר, בגלל שתי העונות שלו בתור מאמן. לא בגלל המשחק של אתמול.

דבר שני, חוסר השליטה העצמית שלו זה פשוט בושה. כך לא צריך להיראות מאמן של ברצלונה. בטח לא בשלב שהקבוצה במצב כזה.

בוא…בוא ניתן לקוברסי קצת יותר מחודש חודשיים של ותק בתפקיד לפני שנוסיף Fucking לפני השם שלו.

התכוונת על הצד. אני מקווה.