ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

מגיע לנאפולי עונש על שפיטרו את המאמן שהביא להם אליפות כל כך מרשימה למרות שברבע גמר הצ’מפיונס הקבוצה כבר לא תפקדה

הם גם שמו את פיוטר זלנסקי בפריזר בגלל שסירב לחתום על חידוש חוזה. הוא לא רשום לליגת האלופות.
היה אחד הטובים בשנה שעברה.
אמנם תמכתי בצעד כזה נגד דמבלה בזמנו, אבל רק בגלל שהדרישות של הסוכן שלו היו מוגזמות ולדמבלה היה חוב מוראלי לבארסה בגלל כל הפציעות. אני מניח שזה לא המקרה עם זלנסקי, אז פויה.

ספאלטי זכה באליפות ואני די בטוח שעזב מרצונו בקיץ, ולא פוטר.

אני זוכר שאלה היו הכותרות, אבל היו מספיק אמירות שלא נעשה מרצון חופשי תחת הבעלים התובעני שלהם

מסכים איתך שזה וואחד כישלון גם אם הוא התפטר על רקע כזה. רבאק, אליפות ראשונה אחרי 5000 שנה ואחרי מכירה סיטונאית של כוכבים שהיו שם עשור, ועוד עשור הכי מוצלח מאז האליפות ההיא. להשאיר בכל מחיר.

הסגל

פליקס ורוברטו בפנים.

צ’אבי עם אותו הרכב שפתח נגד גרנאדה, רק אראוחו במקום קוברסי. קישור מעובה, כריסטנסן חתם קבע בקישור האחורי.

נאפולי בהרכב החזק ביותר שלה. אוסימן שהיה בספק פותח.

כנראה שצ’אבי אהב את מה שעשינו מול גרנאדה

מהרגע שצ’אבי הודיע שהוא עוזב בסוף העונה אני חזרתי להיות גרופי ואני משוכנע שאנחנו הולכים לקרוע לנאפולי את הצורה הערב.

3-1. תרשמו.

זה שלמין משחק זה בושה וחרפה. הוא בן 16 ושיחק משחק שלם בשבת, הוא צריך לנוח בבית ולאכול ירקות ירוקים, לא לעלות מול נאפולי

20 דקות מהפתיחה ויש שני דברים שבולטים לי מאוד:

1. מה שדיברתי אליו בהקשר של האינטנסיביות - בשונה ממשחקי הליגה ניכר ששחקני בארסה באמת רוצים ונחושים.

2. השחקנים של נאפולי נראים כאילו זה משחק ראשון שלהם ביחד.

איזו רמת כדורגל נמוכה.
הבדל של שמיים לארץ מהמשחק אתמול שמבהיק בצורה ברורה איך נראות קבוצות דרג א’ ואיך נראות קבוצות דרג ב’.
ליגת האלופות השנה חלשה.

כמה המצב של בארסה קשה, שנראה שהמשחק שלה בצ’מפיונס מעניין יותר את אוהדי ריאל מדריד מאשר את האוהדים שלה עצמה?

דווקא ברצלונה מעולה הערב. נאפולי אכן מאוד חלשה אבל מגיע קרדיט לבארסה על ההופעה הזאת.

ימאל מתפתח להיות שחקן ענק.

סגל שחקנים מצויין, עם אדם חסר מושג על הקווים.

ממש אפשר היה להרגיש איך אנחנו מנסים להכניס אותם בכוח למשחק אחרי הגול.

אני אהבתי.
שיחקנו משחק אינטנסיבי, זה בהחלט חידוש.
לא נתנו כמעט כלום בהגנה, טעות אחת וגול. בדרך כלל אנחנו נותנים 5 מצבים במתנה וסופגים 2-3.
הגיע לנו לנצח , היינו הרבה יותר טובים ומסוכנים
המצטיין שלי הוא פרנקי.

זאת המכה שלנו העונה. לא משנה אם בארסה משחקת טוב או לא (ואתמול באמת היה משחק טוב לפרקים, במיוחד חצי השעה הראשונה), שני דברים בטוח יקרו: א. נחמיץ מלא. ב. נספוג איכשהו.

מתסכל כמה בארסה רכה וצפויה במצבי הרוח שלה לאורך המשחק ובהתאם לתוצאה.

אותי יותר מתסכל ההחמצות, לא 2 מצבים של היריבה בכל המשחק

כתבתי את זה , אחרי הגול ברצלונה חזרה אחורה והפסיקה לשחק , צאבי מכניס את רומיאו כי משום מה הוא רוצה לשמור על התוצאה. (1:1)

צאבי שלפני היותו מאמן ברצלונה, היה שופך קיטור של זעם על מאמן כזה.

אבל עזבו הצלחנו לצאת בתיקו שם, מול קבוצה במקום התשיעי בליגה האיטלקית, שהחליפה רק לפני שלושה ימים את המאמן השני שלהם השנה, מדהים כמה הוא ולאפורטה הצליחו להוריד מאיתנו את הציפיות מהקבוצה, שיש כאלו שחושבים שאתמול היה משחק טוב…

אבל ראפיניה במקום לאמין. זה התגובה של הגאון הקטלוני לשיויון.

מישהו יכול להגיד לי למה ויקטור רוקה 0 דקות אתמול? 0 דקות?