ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

לא התכוונתי שמישהו טען את זה.

מחר (13:00, 5 פלוס) תתקיים הגרלת רבע הגמר (וחצי הגמר) של ליגת האלופות.

הקבוצות ברבע -

אז את מי תרצו לראות ברבע?
את מי נקבל ברבע, ולמה זו פסז’ כדי שדמבלה ייזכר להבקיע דווקא נגדנו?

יש לנו סיכוי, עם דגש על סיכוי (בין 50 ל-30 אחוז להערכתי) לעלות מול דורטמונד או אתלטיקו. כל קבוצה אחרת זו הדחה דיי ודאית.

הגרלת החלומות שלי:

בארסה-דורטמונד, סיטי-ריאל, באיירן-פאריז, וארסנל-אתלטיקו

הדירוג שלי ליריבות האפשריות:

1. סיטי.
  2. ארסנל.
  3. ריאל.
  4. פסז’.
  5. באיירן.
  6. אתלטיקו.
  7. דורטמונד.

לא מאמין שיש לנו מה למכור מול האנגליות.
ריאל ופסז’ יהרגו אותנו במתפרצות.
באיירן גם איכותית מאוד, אבל עושה רושם שהם בסיטואציה רעה שאפשר אולי לנצל.

אתלטיקו דורטמונד הכי ‘‘נוחות’’, אבל כמובן שהאחרונה עדיפה על כל האופציות הקיימות.

האמת שדי מסכים עם הדירוג (אולי הייתי מחליף בין ריאל לארסנל, ובין פסז’ לבאיירן, אבל לא בטוח). אבל נקודה אחרת - למעט סיטי, קשה לי לשפוט עוצמה של קבוצות בליגות אחרות, אחרי אירועי אינטר נגד אתלטיקו אתמול. באיירן בפיגור מאחורי אלונסו בליגה הגרמנית, אבל מה זה אומר ביחס לרמה שלה באלופות ומול קבוצות ממדינות אחרות? פסז’ משוטטת בצרפת, אבל אותה שאלה בדיוק.

ארסנל קבוצה מוערכת יתר על המידה.

סיטי עם הגנה בינונית העונה (ספגה 9 שערים במפעל)

דורטמונד - בינונית.

פסז - בינונית.

ברצלונה - בינונית.

ריאל - לא צפויה , כרגיל. בכנות, לא אופתע אם תודח מול דורטמונד או תעבור את סיטי.

אתלטיקו - בינונית (אבל כבשה שער אחד יותר מריאל העונה…)

באיירן- בלון שיכול להתפוצץ די מהר עם טוכל. הגנה בינונית.

בקיצור לא עונה כזאת וואוו.

ראיתי חלק מהמשחק שלהם מול פורטו, לא כל כך הרשימו אותי.
סיימו בבית 1:0 ולא הצליחו לכבוש גם בהארכה.
עלו בפנדלים בזכות שוער טוב. לא נראו כמו מועמדים רציניים לחצי.

אוהדי בארסה לא כל כך רוצים לפגוש אותם, אני לא בטוח שאני מבין למה.
סיטי, באיירן ואתלטיקו יותר מטרידות אותי.
עם ריאל הכל פתוח, המפגשים לא צפויים בכלל, לפעמים חושבים שנחטוף מכם בראש ואז נותנים לכם מאניטה, לפעמים חושבים שנשרוד ואז אתם דופקים לנו רביעייה. לא צפוי.

לגבי פסז ודורטמונד אין לי דעה. לא מכיר אותן מספיק העונה.

פורטו עשו להם את המוות, אבל ארסנל קבוצה מדהימה.
אין כמעט דבר אחד על המגרש שהם לא מאומנים בו, כולל מצבים נייחים.
הדבר היחיד שהם מתקשים בו זה סיום מצבים בגלל שאין להם סקורר טבעי בחלק ההתקפי והאחרים עוד לא עשו את קפיצת המדרגה.

צריך לזכור שזו גם עונה ראשונה שלהם אחרי תקופת העדרות ארוכה, אז הם די חסרי ניסיון באירופה.

אגב, פרנקי אמור לחזור לרבע. אולי גם פדרי, מה שאומר שהוא יקבל את הפטור הרפואי באוקטובר.

אני אקטיבית נגד לתת לפדרי עוד דקות העונה. מבחינתי הפציעה החוזרת שלו חזרה יותר מידי פעמים. שינוח עד תחילת העונה הבאה.

בדיוק בגלל זה האני לא מבין מה החשש הגדול לקבל אותם.

זה רבע גמר, רוב הנמושות אם לא כולן כבר עפו. יש קבוצות חזקות יותר וחלשות יותר אבל ברור שכל קבוצה שנקבל לא תהיה קלה. בין כל הקבוצות ארסנל לא נראית לי אחת המפחידות.

קצת מילים גם עלינו.

העונה הקבוצה שלנו חלשה. יש הרבה ביקורת מוצדקת על האימון של צ׳אבי ואני לא חושב שזו נקודה שיש לנו שיפור בה.

עם זאת, יש לנו צעירים מאוד מוכשרים שעושים עכשיו את הפריצה שלהם וזה נותן לנו שני יתרונות:

1. כישרון אינדיבידואלי
  2. שחקנים צעירים ולא צפויים שעוד לא למדו אותם ועוד לא יודעים לצפות מה הם יעשו ככה שיותר קשה להתגונן מולם בינתיים.

מי רוצה למכור את לאמין ב 200 מיליון?
מי רוצה להגיד לי שבלי הכישרון שלו ושל קובארסי היינו היום ברבע?..

יש לליגת האלופות יתרון יחסי עבורינו, אנחנו לא עולים מול קבוצות ציניות שהורסות את המשחק בד״כ. יש משחקים פתוחים ונותנים לנו יותר שטחים. בד״כ.

רוב הקבוצות שנשחק מולן מספיק חזקות בשביל לרצות לעבור אותנו במשחק שקול והתקפי, בלי להתבנקר. זה מקל עלינו…

ייתכן שגם הגמר.

אני רוצה את נאפולי שוב. או בטיס.

אני רוצה את ריאל מדריד

כולנו פה יודעים שנקבל את באיירן מינכן נכון?

תמיד טענתי ולמרות כל מה שקורה, ההגרלה הכי טובה שלנו ברבע זאת ריאל.
קלאסיקו זה קלאסיקו יכול להתפתח לכל כיוון ואין טובה מבארסה בלבטל את ריאל ואין טובה מריאל בלהוציא מבארסה את המיטב.

אני מעריך שנקבל את סיטי, ריאל או באיירן.

קוראים לזה לנחש לא להעריך

תלוי אם אתה מאמין שאופ’'א מגרילה רנדומלית.

זה הגרלה של מחשב לא כדורים חמים…

:joy:

הייתי ציני, אבל גם מחשב אפשר לסדר.