ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

אני לא אומר שצאבי זה סימואנה. אני אומר שהכדורגל שלו שנה שעברה היה הרבה יותר קרוב לסימואנה מאשר הכדורגל הרגיל שלנו.

אפשר להתכחש לזה כמה שרוצים. אני זוכר טוב מאוד איך שיחקנו. רציתי לעקור עינים אחרי רוב המשחקים.

אתה כל הזמן חוזרת לתוצאות, מה זה מוכיח?

אני זוכר כמעט את כל המשחקים.
זה שהיינו לא מאומנים וחסרי כישרון התקפי, לא מעיד על ניסיון לשחק כמו אתלטיקו.

תקרא לזה איך שתרצה, שיחקנו כדורגל מחורבן ומשעמם. כדורגל שקידש את אחד אפס.

שוב אם לא היו קוראים למאמן צאבי זה לא היה נשמע כזה מוזר.

קומאן יכול להעיד על זה.

היינו לא טובים ברוב המשחקים, לא מטיל בזה ספק, אבל זה לא אומר ששיחקנו כמו אתלטיקו.

היה ניסיון לשחק את הכדורגל של בארסה, עם שחקנים לא מספיק מוכשרים, ומאמן לא מספיק טוב. זו עיקר הבעיה.

באמת שאין לי מושג על מה אתה מדבר.
נגמר בעיקר 1-0, כי הצלחנו לא לספוג, וגם לא לייצר מספיק איום.

היו גם ימים שניצחנו 4-0, שנגמר 3-3, שהפסדנו לבאיירן אחרי שליטה מוחלטת במחצית הראשונה שיכלה להסתיים ב-3-0.
ההסתכלות על התוצאות בלבד כדי להסיק מסקנות על סגנון משחק היא לא רצינית.
לפחות בוא נדבר על מה שקרה בתוך המגרש.

@Josepe

ראה איתי יחד את המשחק מול באיירן, הוא יכול להעיד שהתלהבתי. אם כך היינו משחקים כל השנה לא הייתי מתלונן. עד היום אני טוען שהמחצית הראשונה ועוד 20 דקות של השניה היו מהטובות שראיתי מברצלונה של צאבי (אם מביאים בחשבון את היריבה), אחרי זה באה החזרה למציאות.

זה היה מהמשחקים הבודדים שברצלונה שיחקה באמת כדורגל טוב בשנתיים האחרונות.

אני לא מכוון להוכיח ששיחקו טוב, אני מדבר על הסגנון משחק. זה נכון שרק בחלק מהמשחקים יצא לנו גם להינות מהם, אבל הסגנון משחק תמיד היה אותו דבר ואין שום קשר בינו לבין הסגנון הקלאסי של סימאונה.

לא צריך להתנצל על זה שהצלחנו לשמור על שער נקי, הבעיה הייתה שלא הצלחנו לעשות הרבה מקדימה בלי דמבלה ופדרי.

לא צריך להתנצל על כלום. צריך לשחק כדורגל יפה. אני זוכר משחקים שבעטנו פעם אחת או אפילו 0 למסגרת.

זכינו באליפות והכל נשכח…

זה אולי יותר מידי מפוצץ אתלטיקו סטיל, אבל בגדול אם מה שהוא ניסה להגיד, אני מסכים איתו.

זה קשה לייצר הרבה מצבים כשהקו ההתקפי שלך בנוי מרוברטו, גאבי ובאלדה.

אולי אני לא הבנתי אותו, בגלל זה גם שאלתי.
לי זה היה נשמע שהוא טוען שצ’אבי אוהב לשחק ב-442 בלוק נמוך ואגרסיבי ואז לצאת למתפרצות.
ואני לא זוכר דבר כזה בשנתיים וחצי שלו במועדון.

לא, הכוונה הייתה שמשחקים כדורגל ציני ושאין בעיה להגיע ל 1-0 ואז לנסות לשמור על התוצאה.
אגב, לא חושב ששיחקנו כך, לא ״ניסינו לשמור על התוצאה״, פשוט היינו פח.

גם אתמול - אחרי הגול של פרמין הדבר שהכי חששתי ממנו זה שעכשיו עם הגול השחקנים יחתימו כרטיס וילכו לישון, כמו שהם עשו כל כך הרבה פעמים העונה אחרי שכבשנו, וכמו שקרה במשחק הקודם מול הנפוליטנים.

אז לא, סגנון המשחק לא היה כמו של צ׳ולו, אבל ברמת הציניות והשעמום נתנו פייט מגעיל.

נתעלם לרגע מהסיבה לשיתוף צעירים (שלדעתי זו תוצאה של היעדר כסף לבניית סגל וניהול כושל של סגל קיים שמוביל לפציעות רבות).

כמייצג האידיאליזם בעל כורחי, אני רוצה משחק יפה והתקפי שיוביל להישגים. יש לי עדיפות גדולה לשחקני בית כי להם יש את הדי אן איי המתאים אבל בהחלט לא מתנגד לרכש. מוכן לסבול שנים בלי תארים לטובת בניה של משהו טוב.

הבעיה עם צ’אבי בעונה שעברה הייתה שעם כל הכבוד להישגים, המשחק שלנו מכוער. השנה אפילו הישגים אין אז נשארנו עם משחק מכוער.

רחוק מאוד מהחלומות שלנו בקיצור.

ליאור, בגדול, אתה צריך להתסובב גאה כמו טווס. הרבה ממה שאתה כתבת בעבר הסתבר בתור דברים נכונים. (חוץ מפוליטיקה אבל אין אף אחד מושלם)

בכלל יש סתירה בין שחקני בית לרכש או השגיות? איפה היינו עכשיו בלי הלה מאסיה? אני שומע כל הזמן זילזול וציניות (כתבתי את זה אתמול) אז בואו כל הצינקנים ותסבירו לי איפה ברצלונה היתה היום בלי הלה מאסיה. נו אני ממתין.

אנחנו עכשיו בחיים, בגלל שחקנים שצמחו משם בדיוק בשנים הכי קשות והכי מאתגרות שלנו כלכלית.

זה לא רק בעידן צאבי, זה התחיל עם קומאן, ששחקנים צעירים שעלו מברצלונה ב או התחילו בלה מאסיה הצליחו לייצב את הספינה אז ועושים את זה גם היום.

גידול ופיתוח של שחקני בית לא סותר ולא מונע השגיות וזה לא בחירה בין אחד לשני. לה מאסיה זה הבסיס של ברצלונה.

משה זה וואחד איש קש שבנית שם. מישהו הציע פעם לסגור את מחלקת הנוער שלכם? טען שאי אפשר להגיע להישגים עם שחקני בית? טען ששחקני בית סותרים הישגים? לא מכיר כזה.

אני לא המצאתי את המשפט “מאז סרגי רוברטו אף אחד לא עלה משם”.

הטענה פה פעם אחר פעם שהלה מאסיה זה הפרזה שלנו והרבה יותר מזל משכל, וכל מיני משפטים אחרים.

צ׳אבי ואינייסטה זה דור הזהב והוא קרה רק בגלל שהכוכבים הסתדרו בצורה מושלמת ולא בגלל עבודת הכנה.
זה גם קרה בעידן לאפורטה רק במקרה.
ובכלל, פפ לא מפתח צעירים הוא מאמן שמסתמך על רכש בתקציב בלתי נתפס, בגלל זה הוא מצליח רק בקבוצות מאוד עשירות.
וגם זה עם כוכבית, הרי באיירן הביאו אותו בשביל לזכות בטריפלטה 8 שנים ברציפות ואילו בפועל הוא אפילו לא לקח איתם ליגת אלופות אחת, שזה כמובן מעיד שהוא מאמן פח.

בכלל, לא מגיע לנו כלום, אנחנו פויה, לא מוכנים למכור את לאמין ב 200 מיליון יורו.
כפויי טובה, איך אנחנו לא מבינים שהואהדים בלבן כל כך נדיבים כלפינו ורק אנחנו חסרי פשרות, רומנטיקנים ודבילים :joy: :joy: :joy:

יוסי זה מיותר. אין צורך בזה עכשיו

מה?
שנים דואגים לי לפאן בלתי נדלה של סיפורים ועכשיו אתה מבקש ממני לא לעשות סיכום?
אתה לא רציני, זה פוסט שצריך להיות נעוץ בלמעלה של הפורום, מסכם איזה 50% מההודעות בקלות :laughing:

אם מישהו אקראי היה קורא בפורום הדבר היחיד שהוא היה שואל על ההודעה הזאת זה למה לא הוספתי שאוהדי ברצלונה רגילים לבכות על שיפוט…

האמת, לא רציתי לתת מקום לשופטים, בכל זאת - דיברנו על הלה-מאסיה…

כדי להוכיח את ההפך יש להביא כדוגמא עוד קבוצה היסטורית של ברצלונה על טהרת שחקני הבית, אם זה סיסטמטי תרשום עוד קבוצה.

אף אחד לא טוען שאין לכם מחלקות נוער משובחות, רק שהיא לא יותר טובה ומיוחדת משאר מחלקות העילית ביבשת.

אח יקר, אני נהנה מהקשקושים משני הצדדים באותה המידה, אין לי מה להוכיח.

כדורגל זה מדע עוד פחות מדוייק מחיסוני קורונה.
לך תשקיע כמה מילאירדים ותבנה קבוצת ביקורת, אם תצליח להגיע להוכחה חותכת על הצלחה או אי הצלחה של הלה-מאסיה אני מתחסן (בהתאם לתוצאות המחקר וההוכחות) :rofl:

עכשיו שטיפה ירדה ההתלהבות אני רוצה להגיד שאמנם המשחק אתמול היה כיף בתור אוהד בארסה צמאת ההצלחות, אבל אני לא יצאתי ממנו עם ההתלהבות שזו קבוצה שמסוגלת למכור משהו ברבע הגמר.
בין הדקות 30-70 אנחנו היינו נתונים לחסדי נאפולי ויצאנו בזול. נכון שלחצנו בצורה יותר אינטנסיבית מבדרך כלל, אבל אני חושב שבאופן כללי לא באמת ראינו משהו מיוחד ברמה הטקטית-קבוצתית שמול ארסנל/סיטי/פסז’/ריאל/אינטר יכול להביא לתוצאה דומה.
פגשנו יריבה שווה וניצלנו את המומנטום שלנו, יהיה לנו הרבה יותר קשה מול יריבה איכותית יותר ומאומנת יותר.

לא נראה לי שמישהו פה טען שאנחנו פייבוריטים מול הקבוצות האלה.