ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

אני עובד קרוב לבורסה, אז אני אזכור את ההבטחה :wink:

אתה לא מאמין שהם יגיעו לגמר? :stuck_out_tongue_winking_eye:

הפכתם את באיירן לאחת מאריות אירופה השנה. מפסיק משחק אחד לא טוב שלה וכל הבלון של טוכל מתפוצץ. מי ישמע, עברו את לאציו האימתנית.
יהיה לה מעניין מול ארסנל (שהיא מעורכת יתר על המידה לטעמי).

האם אנחנו פייבוריטים?
כנראה שלא.

האם הסיכויים אפסיים? בטח שלא.

פריז בעונה גרועה, בטח בצמפיונס וגם בליגה למרות שהיא מובילה אותה בפער.
כמובן שגם העונה שלנו גרועה ולכן הם פייבוריטים אבל בעיני זו לא תהיה הפתעה מרעישה אם נעבור כמו שלא תהיה הפתעה מרעישה אם נקרוס ונובס ב2 המשחקים.

גרם התקווה שלי השנה להמשך -

אנחנו אולי בארסה כמותג אבל בטח שלא בארסה ההיא שהרגליים רועדות לך מולה. אין לנו הרכב מפחיד, אין לנו שחקנים מפחידים, אים לנו מאמן רציני ואין את האצטדיון שלנו.

מול כל קבוצה אנחנו אנדרדוג. מול כל קבוצה אנחנו נשחק בונקר כזה או אחר כי אין לנו מושג איך להחזיק בכדור. אבל מתפרצות אנחנו אולי נוכל לתת כמה שיתורגמו לגולים, זה לא ה DNA של בארסה לנצח כאנדרדוג אבל זו התקווה היחידה שלי. שלשחקנים ייכנס לראש שכל קבוצה קורעת אותנו 4-0 בקלות וחייבים התעלות כדי להשיג תיקו.

אולימפיאקוס עלתה אתמול עם מטרה ברורה - לשבור למילסון את הרגל, ולהרוג את ההתקפה של מכבי.

למה שבטעות סרג’י רוברטו לא יחליק עם הפקקים קדימה וישלח את אמבפה לחתום בריאל עם קביים?

קיבלתם את הקבוצה הכי חלשה ברבע, חוץ אולי מדורטמוד, אתם תהיו בחצי הגמר.

אתה לא מתאפק אה? מפעיל את טורבו הנאחס מעכשיו? תן לדמיין שבת שלמה שנעבור אח"כ תפזר את הקללות

איזה נאחס, קיבלתם קבוצה בהזמנה, לדורטמונד עוד יש מגרש ביתי קשה, לפסז’ חוץ מאמבפה כלום, דמבלה בטח יפצע עד אז.

ברצינות, אתם פייבוריטים מולם.

לא יודע אם פייבוריטים, אבל בניגוד לרואי השחורות פה אני בדעה שיש פה מאבק שווה בין שתי קבוצות שבורות שעבר עליהן הקלח/לקראת התחדשות שעוד לא קרמה עור וגידים.

בעיניי 50/50. לא יודע מי ההרכב של פסז, מזמן הוא לא טופ 5 באירופה. 4 סופרסטארס בערך, כשאמבפה בין ברוגז עם לואיס אנריקה לבין חושב על היעד הבא.

אגב, כשאתה אומר שקבלנו את הקבוצה החלשה ברבע, תזכור שאנחנו אחת אחריה… כאילו, גם אם אתה צודק הפערים לא גדולים

לא מבין את רואי השחורות.

היו 4 קבוצות שנגדן הסיכויים שלכם היו מאוד נמוכים, כולם בצד השני, מ 3 הקבוצות שנותרו קבוצה אחת נגדה הסיכויים היו 50-50 גם אותה לא קיבלתם, קיבלתם קבוצה מ 2 הקבוצות היחידות שנגדן הסיכויים לטובתכם, את מי רציתם לקבל ברבע גמר האלופות ? את ספרטה פראג ?

עם האוכל בא התיאבון… אף אחד לא חשב שנגיע רחוק, ופתאום זה נראה פחות אבוד, אז אנחנו מיד מדכאים את התקווה כדי שלא נשבר שוב. כי צ’אבי יודע לאכזב כל פעם מחדש. קולה בדם אבל מאמן פח.

אם הייתי מאמין שהקבוצה שלנו מסוגלת לשמור על הכדור תחת לחץ ולהפעיל לחץ בלי הכדור מאורגן ברמה גבוהה, אז הייתי אופטימי למרות החלק ההתקפי של פסז’. בגלל שאני לא מאמין, קשה לי לראות איך אמבפה לא קורע לנו את הצורה כמו שעשה ויניסיוס בסופרקאפ.

הסיכוי היחיד שלנו.

הפעם אני לא חושב שטיטי מנסה לנחס. הוא עושה הפוך על הפוך מתוך מירמור. פריז זבל של קבוצה, והיא אחת מקבוצות החוץ הגרועות בהיסטוריה של המפעל. הנה 13 משחקי החוץ האחרונים שלהם:

• 2-1 אצל פחוני סוסיאדד שניצחו רק 3 משחקי ליגה מאז ה-10/12.

• 1-1 אצל דורטמונד שכולכם רציתם פה.

• 1-2 למילאן שנתנה קמפיין צ’מפיונס מביך.

• 1-4 לניוקאסל בו היא לא נראתה בכלל כמו קבוצת כדורגל.

• 0-2 לבאיירן שנה שעברה.

• 2-1 אצל יובנטוס פתטית שהפסידה שבוע לפני לחיפה.

• 1-1 אצל בנפיקה.

• 3-1 על חיפה, אחרי שהם עוד היו בפיגור.

• 1-3 למדריד במשחק הזכור ההוא עם השלושער של בנזמה.

• 1-2 לסיטי.

• 2-2 אצל לייפציג.

• 1-1 אצל ברוז’.

• 0-2 לסיטי.

שני ניצחונות החוץ המשמעותיים האחרונים שלהם היו אי שם ב-2021 עם ה-4-1 נגדנו בשמינית וה-3-2 אצל באיירן ברבע.

עקבתי אחרי פריז בשנתיים האחרונות, והיא הייתה קבוצה מתה שהתבססה על הברקות של מסי ופריצות של אמבפה באגף. ממה שראיתי ממנה העונה, מדובר בקבוצה אפילו גרועה יותר. אנחנו נצטרך לסגור את אמבפה עם שני שחקנים, אחד שיסגור אותו אישית, ואחד מאחורה שיחכה לו עם המהירות. אם נצליח לסגור את אמבפה, אין לפריז מישהו שייקח על עצמו את משחק.

הבעיה היא שלמרות כל מה שרשמתי למעלה - אנחנו עדיין משחקים כמו חרא, ובדיוק כמו פריז אנחנו מתבססים על כישרון אישי, רק שאצלם זה מלך השערים של המונדיאל האחרון ואצלנו זה ילד בן 16. צ’אבי מאמן גרוע יותר מלואיס אנריקה, וזה חתיכת הישג.

על הנייר, יש לנו הזדמנות פז לקחת את הגביע - מסלול של נאפולי, פריז ואתלטיקו/דורטמונד זה אחד המסלולים הכי גרועים שקבוצה כלשהי עשתה בדרך לגמר. ובדיוק בגלל זה חכו למפח נפש מול הפריזאים הדוחים.

תיקנתי לך

אנחנו נשחט את הצב הבן שרמוטה. נפגש בחצי.

ויסקה!!!

אני אף פעם לא מנסה לנחס, אומר את מה שחושב, האמנתי שלא תעברו את נאפולי, עכשיו אני מאמין שאתם פייבוריטים מול פסז’.

אם להגיד את האמת למרות שריאל קבוצה הרבה יותר טובה מברצלונה כרגע אחרי ההגרלה הסיכויים שלכם להגיע לגמר הרבה יותר גבוהים.

מתחילת העונה יש לכם מזל גדול בהגרלות בצ’מפיונס.

נקבעו תאריכי המשחקים:

המשחק הראשון - 10/4 - פריז
הגומלין - 16/4 - ברצלונה

אני חושב שאתה שוכח את ההיסטוריה שיש לנו עם באיירן…

אני מאוד שמח שלא פגשנו אותם השנה…