ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

אין ברירה, הכל עליי. אני חושב שברצלונה צריכה שאחזור לטוס למשחקים שלה. לי יש 100% הצלחה במשחקים שלא נדחו.

אני עם.6 נצ’ ותיקו ב-7 משחקים הכוללים גם שמינית גמר ליגת האלופות נגד סיטי וקלאסיקו שמתייה כבש בו (זה עלייה של אחוזי ההצלחה כי הסיכויים לכך נמוכים) וניצחון קרב עונה על ולנסיה בימים שהיא הייתה שוטה משהו.

חושב שצריכים לעשות לנו בפורום גיוס המונים לטיסות וכרטיסים אם רוצים שההצלחה תחזור

עוד מישהו רוצה להגיד שהעונה אנחנו לא ברמה וצריכים להגיד תודה שבכלל הגענו לרבע?

דורטמונד כמו מלא קבוצות מהעבר מוכיחה שלליגת האלופות יש חוקים משלה ושעם ההכנה המנטלית והטקטית הנכונה גם אנחנו יכולנו לעשות את זה.

מירב הסיכוים שהיינו עוברים את psg אלמלא האדום של אראוחו. אפילו אם ברקולה היה כובש במהלך ההוא.
לא בטוח שהיינו עוברים את דורטמונד הזאת.

אבל ארואחו ביקש סליחה!!!

פחות מתייחס למאצ’ אפ כזה או אחר, פשוט ההעפלה של דורטמונד (חמישית בליגה) שוב ממחישה את מה שכתבתי בהודעה הקודמת שלי פה:

ברור שדורטמונד מרגשת מאוד והיא ואוהדיה עשו הכל נכון בקמפיין העונה, ובכל זאת אין סיבה שברצלונה לא תדע לרגש אותנו גם :smiling_face_with_tear:

אין לנו הגנה

כל קבוצה שיש לה סילונים תרצח אותנו.

עם מזל של פעם בעשור בהגרלה, יכולנו להיות בגמר במקום דורטמונד.
אבל טעות אחת או שתיים ועפנו.
גם דורטמונד יכלו להפסיד אם כל הקורות של פאריז היו נכנסות.
גם פעמיים שלא עלינו משלב הבתים היה על חודו של שער או קורה. עניין של מזל בנוסף ליכולת חלשה.

יש לנו. אין לנו מנטליות ואין תוכניות משחק מה עושים עם הכדור ובלעדיו.

אני לא חושב שיש לנו.

בטח לא מגינים.

קנסלו מאז שאבא שלו אושפז באס"ק . ארואחו בשוק.

היחיד שנראה לי , לקראת סוף השנה באופן יחסי לאחרים במגמת שיפור זה קונדה.