ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

המשחק היה שונה לגמרי.
מוזמן לחפש את התרד, כולנו כתבנו שזו גוליאדת שקר וזה הרגיש לא זורם ולא חלק.

התמוגגתי מהדקה האחרונה.

מתפרצת, היה נבדל, לא מרימים ידיים וצורחים כמה תינוקות, קונדה גולש ומנסה לחסום, טר שטגן בצמד הצלות מרהיבות וכרסיטאנסן מנקה לחוץ.

עכשיו שהקוון ירים את הדגל.
זה מה שהוא עשה

רוברטו במקום קנסלו חחח

אופא ממשיכים להתעלל בנו. פנדל מי סופר כמה שלא נותנים לנו.

ועוד שתי נגיעות יד באותו מהלך! זה ברור שהשופטים נשלחים עם הוראות לזיין אותנו.

אני חושב שזה יותר מרחמים על הבלגים טל.

איזו קבוצה מוגבלת אנחנו עם רוברטו, מברצלונה בפוטנציאל קבלנו ביתר ירושלים

אגב, הכותל הוריד דמעות לראות את סרט הקפטן מורד מטר שטגן ונענד על זרוע של סרג’י.

ממש צלם בהיכל

וואלה, נהניתי.

זה לא היה המשחק הכי טוב של ברצלונה, ויש עוד הרבה מה לשפר ולאן להתקדם, אבל הרבה זמן לא ראיתי את הקבוצה עושה בדיוק את מה שציפיתי ממנה לעשות מול קבוצות כאלו - לסגור את המשחק מוקדם, וללכת לישון תוך כדי משחק. אחרי הדקה ה-22, בה המשחק נגמר סופית, היה טבעי לחלוטין להוריד הילוך ולעבור לנמנום לרוחב, בלי להתאמץ יותר מידי לקראת רצף המשחקים הקרוב. חוץ מהטומטום שקיבל צהוב על כלום.
בהמשך למשחק הקודם - אלו אומנם רק בטיס ואנטוורפן, אבל איזה הבדל זה לבנדובסקי עם פליקס, לעומת לבנדובסקי לבד בלי אף ברסאי ברדיוס של 30 מטר ממנו. יותר מזה - ראפיניה וקאנסלו עשו המון תנועה מימין לשמאל היום, שמצד אחד זה פוקק את האמצע, אבל מצד שני - זה מאפשר יותר אופציות מסירה, ומשיכת שחקנים מהפולני.

מעניין איך זה ייראה מול קבוצות רציניות יותר, ולאן פדרי ייכנס, כשיחזור…

ובכל זאת, ביקורות -
הבעיה היא שגם הערב הפולני לא ראה ספסל. אם לא במאניטה, אז מתי?
ועוד בענייני החילופים - איפה איניגו? מתי יקבל יותר מ-3 דקות אם לא היום? בקלאסיקו, אחרי שעוד בלם ייפצע מעודף שחיקה?
וחוץ מזה - מתישהו עוד נשלם בגדול על החורים שבאלדה עושה בהגנה. זה יקרה כשתהיה קבוצה קצת יותר רצינית מולנו.

יאללה, עוד מאניטה ומשחק שברצלונה עשתה אותו קליל, כדי להמשיך בגרף השיפור. שרק נמשיך ככה.

נ.ב. אחלה פרמין. ולאמין קצת עיצבן, אבל מותר לו, זה חלק מגיל הטיפשעשרה.

כיף לראות את הקבוצה מתעוררת ומשחקת כדורגל, זה לא גוליאדת שקר למרות היריבה החלשה.

השילוב ההתקפי המשולש עובד והפולני לא יושב יותר לבד בהתקפה בחושך ופליקס הוא שינוי מרענן מאוד.

בקישור אני נהנה לראות את פרנקי מקבל את תפקיד המנהיג האחורי יותר ויותר, באמת שלא חשבתי שיש בו את זה.

מנגד באלדה חור הגנתי וגאבי חור בראש.

נ.ב. יש מצב ששמעו את הקהל היום במונז’ואיק טוב יותר מעונות קודמות בקאמפ?!

שחקני סלטה עכשיו
SpongeBob gif. Spongebob lays in bed, holding his blanket over his mouth. He trembles with fear and looks across his room with big, wide eyes.

כן, גם אני שמתי לב לזה.

רפא בניטז עכשיו: Hold my bunker

נהניתי, התלהבתי וגם אני ראיתי שפתאום קהל הקונצרטים התעורר. בכל זאת, אני מנסה לצנן את ההתלהבות, כי גם פה פערי האיכות היו גדולים מידי. אם קנסלו שוב עובר דרך ארבעה שחקנים, אני לא אתפלא שפליקס נשאר פנוי כדי לכבוש.

אני רק מקווה שבארסה תצליח לשמור על האנרגיות הללו בהמשך העונה, כי היא בכל זאת רק התחילה.

כן, יכול להיות שאני כבר לא מצליח להנות מכלום :rofl:.

התקפית אין הרבה מה להוסיף למה שכבר נאמר. גיוון המשחק שלנו, השימוש באגפים, משחק המסירות, לבאנדובסקי שסוף סוף שותף פעיל, הלחץ בכל הנקודות הנכונות, ניסיונות הבעיטה הבלתי פוסקים גם מרחוק כדי לפתוח את ההגנה, כדורי עומק, הרמות שאשכרה יש להן יעד. מרשים מאוד כמה בארסה התהפכה 180 מעלות בזכות מגן ימני טופ קלאס ושחקן התקפה שמאלי מוכשר. מדהים איך כמעט כל פעולה של פליקס במקום, כמה ביטחון עצמי מהווה גורם מכריע ליכולת של שחקן.

ובכל זאת מצטרף לצינון ההתלהבות, קאנסלו מעולה אבל בואו נראה איך הוא מתמודד אפילו מול קבוצה סבירה+ שתוקפת מולו. כנראה מול סלטה ובניטז נמשיך באותו קו של רק קבוצה אחת במגרש היריבה אז נצטרך לחכות ולראות במשחקים אחרים.

אגב מילה טובה לאינסטינקטים של טר שטגן שיכל ללכת להכין קפה משחק שלם אבל ידע להיות שם ברגע המסוכן היחיד. לא מובן מאליו בכלל וכיף לראות שהוא ממשיך את היכולת האדירה מרוב העונה שעברה.

גם אני כמו רובכם נהניתי מהמשחק, אבל לא מתלהב יותר מדי.
פערי הרמות גדולים מדי, הכל היה קל מדי, מול נמושות הליגה יהיה קשה יותר.
מקווה שצ’אבי ימשיך עם 3 שחקני התקפה. אני לא קורא לזה 4-3-3 כי קאנסלו בעצם היה קשר לכל דבר.

לא זוכר אותו, רק זוכר שלבה כבש שלושער ואפילו פראן כבש גולאסו. אני פשוט רק מזכיר לעצמי לא להכנס לאופוריה בגלל מניטה על הבלגים.

כדורגל צריך לתת הנאה ואתמול נהנו אז לא מתלונן. אבל דבר אחד צריך לשים לב, פליקס משחק כמו אחד שפוחד פחד מוות לחזור לאתלטי שנה הבאה. הוא רץ מתקל עושה הגנה מבשל. הדבר המבאס, שאם זה ימשך אתלטי יאנסו אותנו שנה הבאה עם המחיר שלו.

מה שקורה עכשיו שלצאבי יש כאב ראש הכי גדול עכשיו. כל שחקני ההתקפה נכנסו לכושר אז על מי לשים בהרכב ומי לא. מה שמצחיק שעד לפני כמה שבועות התשובה הברורה היתה לשים את פראן בספסל. עכשיו אם פראן יסופסל כולנו פה נתעצבן אש מזה. כדורגל זה משהו כל כך מוזר.

נ.ב לראות את פרנקי משחק זה פשוט תענוג.

מי היה מאמין שכשמשחקים רק עם שלושה קשרים ושחקני התקפה שזה התפקיד שלהם כובשים שערים…

מי היה מאמין שיגיע מגן ימיני אמיתי, תכלס מגן אמיתי וכבר נשים לב להבדל. מי היה מאמין. חשבתי שכולם רוברטו.

כרגע אנחנו במינוס 200 מיליון במכסת שכר של טבאס.
אלא אם אתלטיקו תחליט לתת לנו אותו בחינם אין שום סיכוי שהוא יגיע לבארסה.

אולי אם הוא ירשים קבוצה אחרת תקנה אותו.
כל קיץ אני איכשהו חי בסרט שזה האחרון עם הקשיים הכלכליים אבל כרגע אני לא רואה את הסוף.

מתי נחזור להיות במצב נורמלי? מתי נוכל להוציא כמו נוטינגהאם פורסט בעונת ההעברות?

עם כל החסכון בשכר, אנחנו עדיין משותקים כלכלית. לא ברור לי בכלל איך רוקה יגיע בחורף.

כל עוד המודל הכלכלי לא ישתנה ולא יהיה סופר ליג אתה לא תוכל.

הפרימיר ליג פתחה פער וכל העכברים מהמלין (כולל כמה בפורום הזה) מחאו כפיים לאופ"א וזה התוצאה.

אפשר ללמוד על זה איך לנהל ולשטוף לאנשים את השכל עם התעמולה ברשתות חברתיות והם כמו עכברים יחזרו על אותם קלישאות שאומרים להם לחשוב.

היי אבל לפחות חטאפה או לסטר יכולים באופן תיאורטי לזכות באליפות . אז הכל היה שווה את זה.

חכו לשנה הבאה והמודל החדש של ליגת האלופות בשביל שתבינו כמה אופ"א זה ארגון מושחת.

אתה לא חושב שכל מה שאמרת פה זו גניבת דעת?

אני אעשה את זה ברור:

1. אין פה אדם אחד שתומך באופ"א או פיפ"א. אחד.

2. לא כל קבוצה מחוץ ל"מייסדות" היא חטאפה. יש מספיק קבוצות מעולות שהן לא חלק מהמועדון הסגור (אם תרצה אמנה אותן אחת אחת).

3. שמע, איך שביטלת ערימה של אוהדים שחיים את המועדונים שלהם כמו ווסטהאם, נאפולי, רומא, לאציו ועוד כי לא כולם אוהדי בארסה, ריאל, באיירן וכ’ו גורמת לי לתהות אם אתה באמת קרוייפיסט, או שאולי אתה גם מאמין כדורגל שייך לעשירים בלבד, או רק למועדונים הגדולים

4. לא הכל שחור ולבן, הרוב המוחלט ירצה סופר ליג, אבל שתהיה פתוחה לכולם. זהו, זה הכל.

אין מה לחזור על השקר שיש אנשים שרוצים רוצים שאופ"א תישאר אחראית, זה לא יהפוך אותו לנכון, מה לעשות שמי שחשב על זה כנראה חי בסרט שכל העולם מסתכם רק בקבוצות הגדולות?

אני לא עושה שום דבר. אני רואה את המציאות.

הסופר ליג חוסל. ועכשיו בוא נראה איך המפעל של הכדורגל יראה. יש את הפרימיר ליג וכל השאר קורסים. אני מבין את האוהדים האנגלים. כי תכלס מי שהרויח מהחיסול של הסופר ליג זה הפרימיר ליג אחרי אופא . אבל מה אני ואתה הרוחנו מזה?

האשליה שהכדורגל פתוח?

זה לא מזדון ,עשו קמפיין של “סוף הכדורגל” והאוהדים הלכו אחרי זה. ומה עכשיו?

ומה הקשר בין קרויפסט לסופר ליג אני לא מבין.

תזכיר לי כמה מהן זכו בליגת האלופות או בליגות שלהם עכשיו (בשיטה הקיימת).

לסטר וזהו.

אני לא רוצה לסגור בפניהם את הכדורגל. אני רוצה שתהיה ליגה שבאמת תהיה ראויה להיקרא ליגת האלופות. ולא איזה בדיחה שקבוצות כמו מכבי חיפה מגיעות אליהם כי בלי כוונה הם הצליחו איכשהוא להתגנב.

מה קרה במציאות? אופ"א היום חזקה מתמיד.

אפשר היה למצוא פשרה בין סופר ליג שתהיה חזקה אבל שתהיה עדיין פתוחה אם אופא לא היו חוסמים את זה. זה אפשרי והציעו את זה.

אבל שהיה לנו בהצלחה עם הקרטל אופ"א . שינוי לא יהיה יותר ומשנה לשנה הם יהרסו את המפעל הזה יותר ויותר.