ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

הגיע הזמן להחזיר להם על כל הפעמים שהם זיינו אותנו. לשלוח הצעה של 20 מיליון בתחילת הקיץ ולבקש מפילציס להחרים אימונים עד שהם ישברו ביום האחרון של מועד ההעברות.

ובסוף לאפורטה סוגר קיץ מהסרטים כבר עונה שנייה רצוף.

אני חושב שאפילו גדולי מתנגדי לאפוטרה כמו ליאור או דן יכולים להסכים עם זה.

רק להזכיר לכם את מנדש. הוא הזיז את פאטי העביר את קנסלו ופליקס בקומבינת ענקית.

הוא פשוט קוסם.

אבל לנו זה יעלה המון אבל המון כסף

פליקס לא יחזור לאתלטיקו. מספיק להיזכר בכל ההתנהגות שלו שם בשנתיים האחרונות ובמיוחד בקיץ הזה.
הוא גם לא יילך למלחמה נגדם. הוא האריך שם חוזה הקיץ כדי לעזור להם עם הפייר פליי. יש לו בעיה עם סימאונה, לא עם המועדון.
אם סימאונה נשאר, ופליקס ימשיך להיות טוב, אני מאמין שנשאיל אותו גם בנה הבאה. לא חושב שהוא ירצה להיות מושאל לקבוצה אחרת.
לא אמורה להיות בעיה קשה ברישום שלו בשנה הבאה, הרי גם עכשיו הוא רשום עם שכר גבוה. אף אחד לא מבין למה, דיברנו על זה פה לפני כמה ימים.
בהנחה הסבירה שאף אחד לא ירצה את פראן טורס ביוקר, זה גם אומר שפאטי לא יחזור.

לגבי קאנסלו אני לא כל כך בטוח.
הוא באמת שחקן וורלד קלאס, אין לו מתחרים על העמדה, הוא ירצה שכר גבוה. לא בטוח שיהיה אפשר לשלם לו בשנה הבאה.

פליקס האריך חוזה באתלטיקו כתנאי להשאלה לברצלונה. זה אומר שאתלטיקו לא תמהר למכור אותו במחיר זול.

השווי שלו בספרים עדיין גבוה, ואתלטיקו לא ימכרו בזול.
אבל בארסה לא תוכל לקנות אותו ביוקר.
לכן אני מאמין שנשאיל אותו בשנה הבאה גם כן, וניקנה אותו בקיץ 25 אחרי החזרה לקאמפ ועליה בהכנסות.
כל זה בתנאי שהוא ירשים ושסימאונה ימשיך באתלטיקו.

קרוייף טען שהכדורגל שייך לכולם ושק של כסף לא מנצח משחקים.

למי אתה קורא קבוצה גדולה? לסטר זכו, ולנסיה זכו, שטוטגארט זכו, דורטמונד זכו, נאפולי זכו שלא לדבר על הרבה שעשו קמפיינים יפים באלופות גם אם הן לא זכו כמו איינדהובן, ויאריאל, נאפולי, אייאקס, מונאקו ועוד.

לא הוגן, אובייקטיבית, מכבי חיפה עונה שעברה הייתה קבוצה טובה ושיחקה כדורגל. וזה לא שאני אוהד חיפה.

מה קרה במציאות? הקבוצות האחרות השתפנו כי אף אחת לא הייתה מחוייבת לפרוייקט חוץ מריאל, יובה וברצלונה. יכול להיות שעם תכנון יותר נכון היינו רואים משהו אחר. אופ"א חזקה יותר כי הקבוצות טעו בתכנון.

רגע, ציפית שאופ"א יתנו את הכוח שלהם ויגידו “יאללה תכננו שוב לקחת את הכוח ניתן לכם עוד צ’אנס?”. היו צריכים לצפות את ה BACKLASH של כולם על ליגה סגורה.

מסכים. מקווה שפעם הבאה שתהיה יוזמה מטעם בעלי הקבוצות שזה לא יהיה במחשבה מתנשאת שיתר המועדונים לא זכאים להצליח. לא מעוניין ביורוליג בכדורגל. זה רק מגדיל את הפערים יותר בין קבוצות כפי שקורה למכבי תל אביב שגם אם היא מחורבנת לנצח היא תהיה במעמד אחר.

איש פה לא מחה כפיים לאופ"א.
אני מניח אבל שאתה מתכוון אליי, כי בכל זאת הדעה שלי הייתה מעט שונה מ"סופרליג בכל מחיר". אבל זה פשוט לקות בהבנת הנקרא (גם כתבתי בכל הודעה שלי אז שהלוואי שתקום סופרליג).

אני טוען שהמתנגדים לא “טיפשים” כמו שאתה מנסה להציג אותם, הם פשוט בעלי אינטרס שונה משלך. הרי כתבת בעצמך שאוהדי הפרמיירליג לא צריכים את האלופות, אוהדי קבוצות מקומיות גדולות מכל אירופה בעלי אינטרס שונה משלך, ואוהדי כל הקבוצות שאינן המייסדות מהליגות הבכירות בעלי אינטרס שונה משלך.
במילים אחרות, מדובר בבאיירן, פריז, ברסה, ריאל, אתלטיקו, יובנטוס, מילאן ואינטר נגד כל העולם.

הסופרליג רעיונית הוא נהדר, אבל כמו הרבה הצעות טובות, הוא בוצע בצורה נוראית למען רווח אישי.
מקימי הסופרליג עשו פשוט את כל הטעויות האפשריות כדי להרחיק מעצמם את כל עולם הכדורגל שהוא אינו מהמקימות, אז לא מבין למה מישהו מופתע שהמקימות נותרו לבד? זה כמו שאני אנסה לחוקק חוק לפיו כל מי שקוראים לו גב מקבל עוד מיליון שקל ואופתע שמשה מצביע נגד.

כמו שנדב כתב, להציג את כל מי שאינה ריאל כחטאפה זה די זול…

אשמח לראות הודעה שמישהו פה כותב שאופא הוא לא ארגון מושחת.

למה הליגה הנוכחית לא יכולה להקרא ליגת האלופות? להוציא את ליברפול (שכן הייתה נכנסת בפורמט החדש), כמה קבוצות שאתה רוצה באלופות לא משחקות בו?
מה שבעצם מפריע לך (ולי) זה שאין מספיק משחקים של אותן גדולות, זו הבעיה בפורמט הנוכחי של ליגת האלופות. לא הקבוצות עצמן.

הסופרליג באה לפתור את הבעיה הזו, אבל הסתנוורה לפתע מהכוח והחליטה לנצל אותה לרעה. מקימי הסופרליג יכולים לבוא בתלונות רק לעצמם. זה מאוד ילדותי אם התלונות שלהם הן נגד חוסר הרצון של אופא פשוט לפרוש להן שטיח אדום ולהרכין את הראש…

ופה בדיוק ההבדל ששם אותך בדעה שונה להרבה אנשים לא כי הם טיפשים אלא כי האינטרס שלהם שונה.
אוהדי חיפה (שעשרות אלפים מהם טסים למשחקי הקבוצה באירופה) לא היו מחליפים את החוויה הזו עבור כמה משחקי ריאל-סיטי שלא תציע להם.
כנ"ל כמובן אוהדי סביליה, בנפיקה, אייאקס וכו’…

כמו שנטען פה תמיד, אף אחד לא חושב שאופא עשתה את מה שעשתה ממניעים נאורים כלשהם. פשוט גם הסופרליג לא. יש פה 2 צדדים מושחתים שרבו ביניהם, אין פה צדיקים.
העובדה שאופא לא מעוניינת שידיחו אותה מפתיע מישהו? זה הרבה יותר פאתטי מהרצון של אנשים שביבי פשוט יפרוש כי לא אוהבים אותו בשמאל.

זה אולי יבוא אליך בהפתעה, אבל אני לא חושב עליך כל הזמן. כמו כל גבר ממוצא ,אני חושב על רומא ולא לפני שאני חושב על גב בזמני הפנוי. אתה בא ישר אחרי שאני חושב על ברצלונה הרפורמה המשפטית הביריונים של הקהילה הפרוגרסיבית רומא איך נחזיר את פתח תקווה לאימפריה שהיא היתה פעם, עוד מעט ספדירמן 2 יוצא איזה כיף! הוליוד זה חרא של תעשית סרטים ימח שימה וזיכרה של קתלין קנדי והלואי שדיסני יפשטו רגל ועוד. אולי אחרי כל הדברים האלו
אבל אולי אבל אולי אני אולי יחשוב טיפה עליך. :slight_smile:

אל תיקח את זה באופן אישי. אבל לא כל דבר אני חושב עליך שאני כותב אותו פה.

לגבי מה שכתבת,

אופ"א ניהלו מסע של יחסי ציבור יותר נכון מסע של שטיפת שכל, “זה הסוף” אותם אוהדים ששורקים להם בוז כל שנה בהימנון של ליגת האלופות הלכו ושכבו בשבילם על הגדר… למה כי הם האמינו שזה סוף הכדורגל. זה הספין שהיה.

לא אמרתי שאתם בעד אופ"א או מחאתם להם כפים , אבל הספין שהם מכרו לכם עבד. אין סופרליג. ובוא נראה שנה הבאה כמה שיויון היה.

למה אתה שם את הקבוצות האלו עם מכבי חיפה? אני רוצה ליגה שבה הקבוצות האלו יוכלו להשתתף אבל לא קבוצות כמו מכבי חיפה. מכבי חיפה זה סתם דוגמה

ואני מצטער שאני פוגע להם בחויה. אבל יש דברים יותר חשובים “מהחויה” שלהם. אתה יכול לשים פה את כל הקבוצות שלאף מאיתנו לא באמת אכפת. אני רוצה להרים את הרמה של ליגת האלופות לא להוריד את הרמה לרמה של הפועל ניקוסיה.

זה אני מסכים, כל העסק של הסופרליג נוהל בצורה חובבנית אימים ע"י פלורנטינו. חבל שהוא לא מנהל את ריאל כמו שהוא ניהל את הפרויקט הזה, אולי סוף סוף הייתם יורדים ליגה… או משחקים איתנו בליגה האירופית.

אבל אופ"א לא היתה מסכימה לשום פשרה. היא רוצה לשמור על הכח שלה. כמו שכתבתי היו מספיק הצעות פשרה אבל הם רוצים לשמור על מקור הכח שלהם.

שהיה לנו בהצלחה. שנה הבאה, נתגעגע למבנה של ליגת האלופות של השנה כי היה יותר גרוע.

:joy:
חשבתי כך כי אם אני לא טועה הדעה שלי היא הדעה הכי קרובה כאן בפורום להתנגדות לסופרליג, וגם הדעה שלי היא ממש לא התנגדות לסופרליג. לכן כשכתבת שהיו כאן מתנגדים רבים בפורום, הנחתי שאתה מדבר עליי.

בגלל שערכת אענה כאן על הדברים:

הספין עבד כי מנגד עמדה הצעה רעה.
ספין צריך בסיס כדי לעבוד. הסופרליג שיחקה לאופא לידיים עם הליגה הסגורה והמצומצמת כמו כפפה ליד.
חוץ מזה, כפי שכבר ציינתי, אין פה בהכרח נפילה לספין, פשוט מעקב אחרי האינטרסים השונים שלנו.
אני לא חושב שאוהד אייאקס נפל לספין, הוא באמת ובתמים במצב טוב בהרבה עם אופא מאשר עם המתכונת ההיא של הסופרליג. הוא פאקינג זכה לנצח את
ריאל 4-1, להגיע לחצי גמר ולהפסיד משער בדקה האחרונה, איפה זה היה קורה לו תחת הסופרליג?
כמוהו גם אוהדים ישראלים, שוויצריים, קרואטים וכו׳ שנהנים כמעט כל שנה מהגעת כוכבים גדולים לארצם, וטיסה למשחקי הקבוצה שלהם ברמות הכי גבוהות.

יש פה התנגשות אינטרסים, הסופרליג האמינה שלמרות שהיא מחרבנת על רבים, תומכיה יהיו מספיק גדולים. היא טעתה

מעבר לזה, ברמה הטכנית. גם האוהדים של אותן קבוצות שיתמזל מזלן לשחק באלופות הם אחוז קטן לדעתי ביחס לכסף ורייטינג שנכנס מאסיה/העולם הערבי ואמריקה שם יש אוהדים רק לקבוצות הגדולות.
שלא לדבר על הצופה הנייטרלי שלא מעניין אותו משחקים שאותנו כן יעניינו אפילו כמו למשל סביליה-נאפולי.

הם לא ניסו לנהל משא מתן , הם לא רוצים לנהל משא ומתן.

אני ראיתי איך זה עבד בטויטר מובילי דעת קהל כמו גארי לינקר שטפו לאנשים את השכל שהכדורגל עומד להיגמר אז הם הלכו להפגין נגד המועדונים והמועדונים האנגלים תקעו סכין בגב. זה היה שיעור בית איך לנהל ספין בעזרת הרשתות החברתיות.

אני יכול להבין את הפרימיר ליג. זה הסופר ליג האמיתית היום הם באמת לא רוצים תחרות. אבל לא מבין למה באיירן מינכן למשל תקעה סכין בגב. ויותר פתטי מזה, שיתפה פעולה עם פסז בשביל לחבל בפרויקט.

אתה לא יכול להצהיר כל הזמן שאתה בומר גאה, ואז להביא לכאן רפרנסים לטרנדים של טיק-טוק. זה לא עובד ככה.

האמת זה בדיוק דוגמה של בומר. אני כל הזמן קורא על זה בטויטר והחלטתי להיות “קול” כמו בומר גאה.

אין לי מושג אפילו מה זה חחח

המחזור השני בשלב הבתים מביא איתו את אחד מ-2 המפגשים שככל הנראה יכריע את המיקומים במאבקי העלייה לשמינית הגמר.

ברצלונה יוצאת אל הדרגאו, לפגוש את ניקו מלך העולם, ופפה (אליו התגעגנו המון, כמובן). וגם את שאר שחקני פורטו. הכחולים לבנים מפורטוגל ניצחו 3:1 את שחטאר במחזור הראשון, בחוץ, ובליגה הם ממוקמים במקום השלישי, לאחר 7 מחזורים (5 נצחונות, תיקו והפסד, עם יחס שערים של 10:6 לזכותם).

הקבוצה שמנגד, AKA אסופת השחקנים שמנסה להתעלם מההוראות של צ’אבי ואשכרה לנצח, מגיעה למשחק הזה לאחר הניצחון מול סביליה בשישי, והמשך ההידבקות לריאל מדריד בפסגת הליגה. רונאלד פאקינג אראוחו יפתח ככל הנראה, לאחר שנח במשחק הליגה האחרון, אבל זהות שאר חוליית ההגנה מעניינת מאוד - האם קאנסלו ובאלדה יפתחו יחדיו? ואם כן, מי יפתח לצד אראוחו? האם צ’אבי יעלה עם כריסטנסן, קונדה, RFA וקאנסלו בצד ימין/שמאל/מאחורה/בצדדים/הוא העומד? האם באלדה יזכור לרדת להגנה מתישהו, או למסור לשחקן עם חולצה כמו שלו? לא משנה. זה כבר לא קשור.

בקישור, אלא אם צ’אבי יפרמן לנו הפתעה, שלישיית שוקולד-מנטה-שחקן ברמה של חימנסטיק יפתחו. מה שמשאיר לנו את ההתקפה.
כזכור, ראפיניה נפצע במשחק מול סביליה, ולכן בפני צ’אבי עומדות אינספור דילמות בהקשר למי ישחק בחוליה הקדמית. כלומר - מתי פראן יחליף את לאמין, בדקה ה-60 או ה-70 ככה?

לעדכונים שוטפים בנושא - הישארו עימנו.

הסגל שנוסע לפורטו -

פרנקי, פדרי וראפיניה ייעדרו.
השמועות/דיווחים/תקוות שווא לגביי ה-2 האחרונים מדברות על חזרה בסיום פגרת הנבחרות הקרובה. נראה.

המשחק ישודר בספורט 5, אז הפעם צריך פחות לינקים. אלא אם לא בא לכם על הודעות פוש על המסך, בכל פעם שברק בכר מחטט באף במשחק המקביל.

חלום שלי שתנצחו בזכות שער עצמי של פפה… רק בשביל הצחוקים.

שאפו שמצאת זמן לכתוב את זה בין הגינדולים שלך ועוד למצוא מוזה למשפט:

בא לי לעשות סקר, ולראות למי הכותבים פה מייחסים את הצלע השלישית.

על הנייר מדובר על המשחק הכי קשה שלנו בבית, שלא לדבר על זה שהמשחק לאחר מכן הוא מול אחת הקבוצות החלשות בליגה הספרדית (גראנדה), רגע לפני שצ’אבי יספיק קצת לנשום, לפרנקי לרדת מהקביים, לפדרי להצליח לבעוט בלי כאבים, לראפי להצליח לרוץ, ולהתפלל שכל היתר יחזזו בלי פציעות. ניצחון בחוץ מול היריבה העיקרית שלנו בבית פוטנציאלית יוכל לתת לנו המון אוויר לנשימה בהמשך. השאלה היא האם נצליח בכלל.

אני חושב שזה די ברור, אלא אם אתה שואל את ליאור.

אבל לך על זה, תרים סקר. גם ככה יהיה פה מדבר עד המשחק. זה לא שיש לנו על מה לדבר ודעות שונות. מה אנחנו, אוהדי ריאל?

קצת משוערים -

היום רצה הגורל ויש לי פגישת מחזור (25 שנים)… נראה לי שהפעם באמת אפספס… כנראה שזה פשוט צריך לקרות

נראה לי שתהנה יותר שם.

אתה מחפש לינקים לפלאפון?

@Aragones

תעזור בזה טיפה… כמו שעזרת לי …