ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

אני מחפש.

תודה.

Soccer Streams - dedicated to the highest quality of free soccer / football streams
https://k131.liveball.cc/

“חברים” שקובעים פגישת מחזור על ערב צ’מפיונס, זה הסימן המובהק ביותר לזה שהיית צריך לנתק איתם קשר. מזמן.

ההרכב של ברצלונה -

מאטס
באלדה, קונדה, אראוחו, קאנסלו
גאבי, רומאו, גונדואן
פליקס, לבנדובסקי, לאמין

ההרכב הכי צפוי שצ’אבי יכל לעלות.

מקווה שההגנה תתעלה היום.

ההרכב של פורטו -

פפה אחד ביציע, פפה שני בהרכב.

המלך בספסל.

צריך להתפלל שהבלגים ינצחו היום.

הפסד של שחטאר ובאמת יהיה צריך להיות מוכשרים מאוד בשביל לא לעלות מהבית הזה.

טוב קבלו ביטול :slight_smile:

האמת שאני ציפיתי לפראן במקום לאמין. אבל אני שמח בשביל לאמין.

קיוויתי גם לספסול של באלדה. אני הייתי פותח עם איניגו בתור בלם שלישי ומשחרר את קאנסלו למעלה.
בפועל כנראה באלדה יהיה למעלה וימשיך להסריח.

אוי רומאו. לא יודע להתמודד עם לחץ מינימלי.
בתחילת העונה נראה כאילו הוא יהיה פתרון חצי סביר, אבל עכשיו זה נראה מדאיג מאוד.

ההבדל העיקרי בין ההגנה של שנה שעברה לזו של השנה זה הוא (והחסרון של בוסי).

אני יכול לתת ביקורת מטורפת על גאבי, אבל רומאו לא קשור לרמה של בארסה. הוא 4 בכל הפרמטרים.

כנראה שפרנקי הוא השחקן הכי חשוב בקבוצה הזו. קשה בלעדיו. כל מסירה ארוכה מפגרת מעלה לי את הלחץ דם. זו לא ברצלונה, אבל עם הקישור הנכה הזה מאוד קשה להניע כדור.

אי אפשר לצפות משחקן כמו רוימאו לניסים, אני לא כועס עליו או מתלונן זה מה שהוא יכול לתת. זה היה הוא או פראחו. pick your poison בשבילי

עדיף גאבי בתור קשר אחורי… טיפש, אבל לעמים יודע להביא הברקות. רומאו לא יודע שהוא משחק כדורגל עכשיו… סתם רץ אחרי החברים מהאימון.

הוא מקפיד להיות ‘לא אופציית מסירה’, ברגע שהוא פנוי הוא מיד רץ מאחורי שני שחקני יריב.

ובאלדה כזה לא מפותח. יש לנו שני שחקני כדורגל במגרש, קאנסלו ופליקס. כל השאר פרווה.

גאבי עדיף ,

יש לנו כבר שתי שחקני הגנה עם צהוב. משחק ארוך מצפה לנו שהיה בהצלחה

לבה נפצע. איזה הפתעה.

יש סיפור רץ במשרד שלי, שהפך לסוג של בדיחה בחברה, שמישהו פעם בא לעשות משהו במחשב של הבוס ונתקל באיזה מסמך שכתוב בו: אני רוצה לפטר את כולם.

אני קצת מרגיש ככה היום.
פרופורציות ויש שחקנים בסדר וכו’, אבל המשחק הזה קצת יוצר לי תחושת ייאוש.

שכל כך הרבה עובדים חלשים בחברה אחת אז אולי כדאי לחשוב מה הבוס אשם ולא רק העובדים

רק אומר

כשראיתי חלק מהמסירות הארוכות האיומות חשבתי לעצמי: על דבר כזה פפ מחליף שחקן במקום- אבל כנראה שצ’אבי חושב שזה חלק הגיוני מהמשחק, שזה קצת לא יאומן מהשחקן שהיה הלב הפועם של הפפ טים.

הכריש יציל את כל הקרפיונים?
אבל זה רק כי פורטו ריחמו על הקישור שלנו והחליטו לעזור.
לא מגיע לנו הגול הזה.

לטורס מגיע.

ועצוב להגיד, אבל אנחנו טובים יותר בלי לבנדובסקי מאשר עם.

רומאו לא מתאים לבארסה
לא יכול להיות קשר אחורי של בארסה שכל השתלטות שלו ומסירה זה 4-3 נגיעות בכדור

וזה עוד לפני האיבודי כדור

זה כל הבעיה שלך איתו? המיקום שלו נוראי. פורטו מגיעים לרחבה שלכם מבלי לנסות בכלל.

פנייה לאוריאול רומאו -

tumblr_nwt8mf2wlc1s0bohfo6_250 (1)

בחייאת, מעבר לזה -

כל דבר שהוא יכול וצריך לעשות בנגיעה, הוא עושה ב-3-4, שלא לדבר על זה שנראה שכאילו לקחו את יכולות המיקום המפלצתיות של בוסקטס, והביאו לנו שחקן הפוך לגמרי בתחום. לא ייאמן. לפני מגן ימני ושמאלי לעונה הבאה, צריך קשר אחורי. הבחירה הראשונה, כנראה מהסוף, של צ’אבי - לא שווה הרכב כרגע. וגם לא סגל.

היום? בהחלט.