פרמייר ליג 23/24 :: טופ 8

ניוקאסל כל כך מרשימים , הקלות הזאת שהם מבקיעים שערים זו מיומנות סופר חשובה לקבוצה בצמרת .
ברונו גיימרש יהיה סופרסטאר אין לי ספק ( אני כבר מחשיב אותו ) וטונאלי שחקן עם חוכמת משחק גדולה.
אני מקווה שנראה מהם את היכולת הזאת גם בצ’מפיונס , הם יכולים להיות הפתעה מרעננת.

ציוץ השנה כבר אחרי המשחק הראשון:
(קונטקסט לאחד פה שלא יודע: טונאלי בכה ולא רצה לעזוב את מילאן)

https://twitter.com/NUFC/status/1690446038648180736?t=E7UtdCDJP_UCOS-MUYr74g&s=19

לא מבין למה צריך רבע מסך ללוח תוצאות עם שעון…אפשר בקלות להקטין את המפגע הזה ב 75%

ברייטון פשוט משחקת מדהים

עוד 4 שערים, הפעם 4-0 על וולבס בחוץ ועוד לא נגמר

אם לשחקן שהיה מקבל את האדום הזה היו קוראים גונדוהן או פדרי ולא מקאליסטר, היה לנו שבוע עמוס פה בפורום :rofl::rofl::rofl:

וואלה לא היה אדום.
עבירה של צהוב גג כתום.

יש פה גם ארגנטינאים שיגנו עליו @Aimarito @Ganjo

להגן עליו? מאז שהוא הורחק ליברפול יותר טובה למרות שהיא בעשרה שחקנים.

אוהדי יונייטד מחזיקים מפרננדז שחקן ברמת וורלד קלאס אבל הכישרון יוצא הדופן היחיד שאני רואה אצלהם על המגרש זה רק רשפורד שהוא באמת כישרון על.
מדהים שהם שפכו מעל מיליארד וחצי ושני הכישרונות הכי גדולים שיש להם אלה שחקנים שהם גידלו, אחד ביזבז כבר כמעט חצי קריירה מבלי לזכות בכלום והשני נזרק מהקבוצה למרות שיצא זכאי.

גם היום לא שרקו על נגיעת יד ברורה שבשנים האחרונות היה מזכה בפנדל מידי, אז זה לא היה רק נגד ליברפול :grin: אם זה ככה אז אני מברך על ההחלטה להחזיר קצת הגיון בכל הקרקס שהיה לנו בנגיעות היד ברחבה בשנים האחרונות.

יש מצב שיש חשיבות לגובה המכה כמו שטענו בשידור?

לקובאציץ יש כדורגל ברגליים. למה בארבע שנים האחרונות בריאל ובצ’לסי לא ראו את זה?

בסיטי, בשני המשחקים האחרונים שראיתי הוא משחק נהדר כקשר, שולט בקצב, מעביר את ההצקפות מצד לצמד, שולח כדורי עונק בצורה טובה, נראה כמו קשר מעולה.

גם בריאל ובצ’לסי הוא הראה כדורגל .
לא זוכר למה ריאל מכרו אותו, נראה לי היו צריכים כסף.
צ’לסי של בוהלי זאת קבוצה של מטומטמים, אז למה לא למכור שחקן טוב אם אפשר לקנות מחליפים בפי 4 ?

הוא רצה לעזוב כדי לשחק יותר.

זה קטע, לפעמים הגדולות קונות שחקנים רק כדי שלא יהיה לאחרות, משהו ברעיון של מכבי תל אביב כדורסל, ובתכלס, השחקנים האלו פשוט צריכים הרכב כדי לשחק כדורגל. נראה שהתחרות קשה בקישור של ריאל וגם סיטי עצמה לא ספרה אותה עד שאבדה את גונדגאן (שלא לדבר על הפציעות היותר מדי מרובות של דה בריינה).

הרוויחו. נראה שחקן מעולה ליד רודרי

קובאצ׳יץ׳ מדהים בהשתחררות מלחץ וביציאה מהירה קדימה עם הכדור

בריאל היתה לו בעיה בשליש ההתקפי-קבלת החלטות לא טובה מספיק בעיקר (אבל היה צעיר) וזה השפיע גם על האיכות של הפעולה (הפס האחרון, וגם לא בעט מספיק כשהיה צריך)
אבל כן. שחקן מעולה וגם מאוד אהבתי אותו

אם אתם רואים את המשחק של צ’לסי, שימו אותו ברקע, סתם לצחוק על רמת הנתק של אוהדי צ’לסי מהמציאות.

סתם שאלה שאני חייב לשאול , אוהדי צלסי כבר מתגעגעים לרומן?

לא הם עדיין חיים בסרט שיש להם קבוצה שיכולה להתחרות על הפריימרליג, שלאביה וקייסדו הקשרים הכי טובים בעולם, ושאנסו פרננדס השחקן הטוב בעולם, לפחות עד שאנקונקו יחזור.

לא יודע אם עוד מישהו הצטרף לרעיון של לצפות במשחק עם השידור של אוהדי צ’לסי, אבל זו הייתה חוויה אדירה של ניתוק מהמציאות, והסוף בכלל עם איבודי הכדור ההזויים של קאייסדו והפנדל שגרם… צ’לסי קבוצה בדיחה ברמה אחרת.

אגב, בונקר מסריח של ווסטהאם, קבוצה שאשכרה יכולה לשחק כדורגל אבל שיחקה כאחרונת המגעילות מהליגה שלנו. כשמגיעה ביקורת - מגיעה.

הם מתגעגעים לתקופה לפני רומן. היו קבוצה קטנה וחביבה, שלא זכתה באליפות 60 שנה, אף אחד לא צחק עליהם ולאף אחד לא היה אכפת מהם.

כשבארסה עושה לי בחילות, אנ נזכר בצ’לסי ונרגע. אפשר להוציא מיליארד יורו ולהפסיד ל 10 שחקנים.

בתקופה של רומן הם זכו בכל תואר אפשרי כולל פעמים ליגת האלופות. אבל כל הזמן קיטרו עליו.

הטעות הכי גדולה שלו זה אברם וגם את זה הוא תיקן בזמן. אני מתגעגע אליו. חחח