צ'יפים לצ'אבי - דיון הטקטיקה והסגל לעונת 23/24

גונדואן עם הכי הרבה מעורבויות במהלכי התקפה בליגה הספרדית לפי הנתונים האלה של אופטה.

לבנדובסקי השחקן מגיל 34 ומעלה שקיבל הכי הרבה דקות בעונה

אלו דקות ליגה? בלינד למשל משחק רק בליגה ולבנדובסקי מן הסתם שיחק עוד 10 משחקי צ’מפיונס, שני משחקי קופה

שווה לבדוק דקות פר משחק x כמות המשחקים, למרות שלפי העין בלבד, לבנדובסקי במעל ל90% מכלל המשחקים של בארסה סיים 90 דק + תוספת.

מעביר לפה את דיוני הטקטיקה. השאלה היא האם יש לך שחקנים שיתרוצצו מסביבו. אני לא בטוח.

ואם כבר אריק גרסיה שהזכרתי בתגובה הקודמת - תמיד היה נראה שאם לא הייתה חסרה לו מהירות הוא יכל להיות בלם מעולה, אז אולי עמדת הקשר האחורי היא באמת הייעוד שלו. גם בוסקטס הוא שחקן מאוד לא מהיר, אבל חיפה על זה בעזרת חוש התמצאות מדהים.

מעלה נקודה נוספת - פראן כפאלסו ליד שני קיצוניים כמו לאמין וניקו גם אופציה מאוד מעניינית בעיניי.

בכל אופן, כל הדיווחים עד כה על פליק מאוד מרגשים בעיניי. אני לא יכול לחכות למשחקי ההכנה לראות על מיני ניסויים שאת חלקם אנחנו מחכים לראות שנים אבל סבלנו ממאמנים גרועים ומקובעים.

דווקא פרנקי, גאבי ופרמין נופלים לקטגוריה. אתה אפילו יכול לשמח את @Eyal וש ולהחזיר את ניקו שיתרוצץ גם או לנץהביא את מרינו שמקושר אלינו. בכל מקרה למצוא קשרי 50/50 יהיה משמעותית קל יותר מלמצוא את הקשר האחורי המיוחד הזה.

בוסקטס כזה מקרה קיצון שאני לא יכולת להפוך את זה לאפשרות מציאותית. אריק סבבה והכל בנוגע לראיית משחק ומשחק רגל, אבל זה לא מחפה על החסרונות שלו. ראיתי אותו מפספס כיסוי כמה פעמים כבלם וזה לחלוטין יכול לקרות לו גם כקשר אחורי.

מסכים, אבל לא כתוכנית א’. וגם אז הייתי רוצה שזה יקרה כשווינגרים כמו לאמיניקו יהיו שם ולא אחרים. אני יוצר מחכה לראות מה יצליח להביא ויטור רוקה לעמדת ה9.

מי זה ניקו? וויליאמס?

אני גם ממש הייתי רוצה לראות את רוקה מקבל הזדמנות נורמלית. אחרת, הייתי מעדיף את ראפיניה כפאלסו לפני פראן. הרבה יותר חד מול השער.

אם לא מביאים את זובימנדי או אוננה אני כבר בעד לנסות למצוא פתרונות בסגל הקיים- כריסטיאנסן, אריק או לזרוק את קסאדו/ברנאל למים ולראות מי צף. קימיך מבוגר ולא מספיק טוב באספקטים הגנתיים.

גם מרינו זה בזבוז כסף לטעמי. מקווה שהוא יחתום בארסנל ושהברווז יישחט. אם הולכים על דאבל פיבוט פרנקי, גאבי וגונדואן זה סבבה. אם רוברטו נשאר הוא יכול להיות גיבוי.

יותר מכל שחקן שיכול להגיע, יותר מלהיב אותי אם סוף סוף יש לנו מאמן ברמה גבוהה שיוכל לקדם את השחקנים שכבר יש לנו.
דיברתם על רודרי ובוסקטס? אז מי היה מדבר עליהם ככה היום אם לא האיש שלקח אותם ושידרג אותם בצורה אקספוננציאלית.

ניקו ומרינו בעיני יהיו החתמות מעולות שישדרגו אותנו, אבל יותר ישדרג אותנו אם הוא יצליח להרים את פדרי ברמה הפיזית, יכניס קצת אגרסיביות בפרנקי דה יונג, ישחק עם ראפיניה באיזורים שהוא פורח בהם, ידאג ולבנדובסקי ישחרר את הכדור מהר, ישחק עם גאבי מאחור וידרוש ממנו לקדם את הכדור, ילמד את באלדה מתי עושים דריבל ומתי לא. ועוד ועוד ועד.
הלוואי.