ליגת האלופות 23/24 :: שלום כיתה א'

חשבתי לעצמי - הערב בוודאי נקבל בראש, אז אולי אראה את המשחק של הנוער מול באיירן ולפחות אהנה קצת. מסתבר שלמדנו מברצלונה. כמו שבקטלוניה מקפידים שכל שכבות הגיל - מהילדים עד הבוגרים - ישחקו את אותו סגנון משחק, כך גם אצלנו. קבוצת הנוער מקפידה ללכת בדרכי הקבוצה הבוגרת ומשחקת כדורגל מחורבן. הידד.

בכל אופן הבן שלי עלה בשעה טובה לכיתה א’, שם התחילו לעבוד על הכרת המספרים. השבוע הגיעו למספר 10. האם גם אנחנו נגיע לעשירייה הערב או ששוב נלמד מברצלונה ונסתפק ב-8?

הרכב:
אוננה
רגילון-מרטינז-לינדלוף-דאלוט
אריקסן-קאסמירו
ראשפורד-פרננדש-פליסטרי
הוילונד

טן האח חוזר למערך יותר מוכר ומעלה את פליסטרי להופעה נדירה (כנראה מחוסר ברירה).
לא חושב שנצא עם משהו אבל לפחות כיף לראות את הוילונד.

כותרות על פליסטרי-תקף-מישהי-באורוגוואי בעוד 5,4,3,2,1…

מחצית שמזכירה קצת את המחצית הראשונה מול ברייטון. פותחים טוב, מחמיצים הזדמנויות, ואז באיירן לאט לאט משתלטת וסופגים גול רך כשהפעם אוננה בתפקיד סנטה קלאוס.
רגילון בינתיים הפתעה נעימה.
ראויים לשער מצמק, לא יותר.

קבוצה בדיחה. אוננה יותר טוב מדאלוט עם הכדור ברגל אבל שוער יותר גרוע מג’ון אושה.
קאסמירו איבד את זה לגמרי. שוב גול משחקן שעומד פנוי ברחבה עשר דקות ומגלגל פנימה באין מפריע כשקאסמירו משוטט מאחוריו. אני יכול להבין למה עושים מדאלוט קרקס באגף, אבל לא מבין איך קאסמירו נהיה כזה דביל. אולי חסר לו ויטמין D בגלל העננים במנצ’סטר.

משחק מאוד מוזר עם תוצאה מחמיאה ביחס ליכולת, אבל במצב הנוכחי של הקבוצה אפילו כאלה מחמאות זה משהו שאני אקח איתי.
את החורים בקישור ובהגנה אי אפשר ממש להסתיר, אבל לפחות יש איזשהו ניצוץ התקפי. קאסמירו במשחק גרוע שלו כובש צמד, מרסיאל עולה מהספסל ונראה די טוב, מוזר כאמור.
שורה תחתונה מפסידים במינכן בהפרש שער אחד, אפשר לחיות עם זה. יש עכשיו לוח משחקים קליל יותר בליגה, שחקנים צפויים לחזור מפציעות, ונראה אם טן האח מסוגל לצאת מפתיחת העונה הזאת, בפן המנטלי לא פחות מהמקצועי, או שהתסריט הרע מתממש ואנחנו אכן בעונת קריסה.

התוצאה מחמיאה כי גם בצד השני של הדשא עמד שוער בינוני.
לא בא להרים לפרץ אבל בטוח שאם נוייר היה בשער זה היה נגמר פחות מחמיא על גבול התבוסה.

ואם דה חאה עומד אצלנו אנחנו לא סופגים את השער הראשון שכרגיל ממוטט אותנו. משחקים עם מה שיש.

נכון אני רק אומר (ואין לי שום דבר נגד יונייטד) שהתוצאה מאוד שקרנית פר יכולת.
גם עם דה חאה הייתם כנראה סופגים 3 בהגנה הנוראית הזאת.

שארקי יש דיבור על זמן שאול לטן האח או עדיין מקבל גיבוי?

אני חושב פשוט שאנחנו מאוד פריכים מנטלית והגול הראשון גומר אותנו בעקביות. עד הגול הראשון שיחקנו מצוין גם אתמול וגם מול ברייטון, ומאז נעלמנו ויכל בכיף להיגמר עם שישייה ברשת. דה חאה לא סתם זכה בכפפת הזהב בשנה שעברה. איתו היה הרבה יותר קשה להבקיע לנו את הראשון, וכתוצאה מכך גם היינו קבוצה שמאוד קשה לנצח. זה לא מנע מאיתנו לקבל שביעייה מליברפול בדיוק מסיבת הפריכות המנטלית שהזכרתי. אתמול לא שיחקנו מול ליברפול ואישית לא התרשמתי בכלל מבאיירן.

אין דיבור על להעיף את טן האח. נראה שכולם מבינים שהוא לא הבעיה ולהחליף אותו לא יהיה פיתרון. אם החלפה פרסונלית כלשהי תעזור זה רק את הגלייזרים וזה ברור אפילו להם.

https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1697290260097442200?s=20

בית הוגן, את שתי היריבות מהדרכים הנמוכים אנחנו אמורים על הנייר לנצח בלי בעיה ומול באיירן נוכל לקבל תחושה מה אנחנו שווים מול הגדולות.

עם איך שאנחנו נראים מתחילת העונה , אני כבר לא יודע איזה יריבות אנחנו אמורים לנצח.
נקווה שטן האח יאפס את המערכת עד שנתחיל את המשחקים.

חניבעל ממשיך לקבל קרדיט בהרכב. אנתוני חוזר לספסל.

טן האח צריך להתבייש על חוסר הסדר של הקבוצה, עונה שנייה הוא מקבל מה שהוא רוצה ברכש ואין לו תירוצים מול גאלאטסריי להיראות כמו תרנגולים בלי ראש.
נ.ב את דאלוט צריך לזרוק מכל המדרגות , זה גול שכל מגן עם קצת נחישות מונע והוא פשוט למלם.

ככה?

טוטנהם בלי קיין

לך הביתה טן האח , מה עשית לי לקבוצה.
קיבלת כל מה שרצית והצלחת להעלות קבוצה לדשא שמשחקת כדורגל כמו שאני יודע לרקוד סלסה.

פשוט ביזיון, נגמרו המילים.

הוילנד חתיכת חיה, וואו.
מגיע לנו על מה שעשו לדה חאה.

הקבוצה נאחסית ברמה של בובות וודו שיוצרו בידי מכשף בן 400 שנה שחי עם נחש מחמד בג’ונגלים של קונגו.
מחצית ראשונה גאלא לא עשו כלום התקפית, וגירדו שער מכלום (כן דאלוט בושה) מחצית שנייה היינו יכולים לכבוש שלוש (טן האח עם חילוף מצויין במחצית) אבל כמובן ברגע שהשער מגיע מתחילים לעשות שטויות.
לא יודע למה הקבוצה ככה מפורקת מנטלית, אבל ככל שממשיכים להפסיד ההר נראה גבוה יותר ויותר.
ממש מדכא, כי לדעתי טן האח נקלע לסיטואציה קשה שלא בטוח שיוכל לצאת ממנה לא כל כך באשמתו והסייקל של החלפת מאמן פשוט מתיש.

דיי התבאסתי על טן האח על היחס לרונאלדו וחשבתי אז שזו טעות, אבל ברור שמדובר במאמן ברמה הכי גבוהה שיש. משהו רקוב ביונייטד וצריך לתת לו זמן עד שזה ישתפר.

משהו שכן אפשר לזקוף לחובתו זה שעם כל הכסף שנשפך שם בשנים האחרונות יש ליונייטד בערך 4 שחקנים ברמת הרכב פותח. הרכישות של מאונט ואנתוני אלו טעויות רציניות.