מחזור 23 : 3-3 סופר מאכזב מול אברטון

פוגשים את אברטון למשחק חשוב , אם אנחנו רוצים להמשיך לשמור על קשר עם סיטי בצמרת זו ההזדמנות ( קלופ בדרך כלל עושה חיים קשים לפפ ). אצלנו מצב הפציעות חיובי - רק באיי בספק ( איך לא ) אחרי שהיה ברכב שהיה מעורב בתאונת דרכים וגם נפצע באימון.
לא רוצה לראות את לינדלוף עולה היום, קאלברט לווין קרקס אותו במשחק הקודם וגם ככה אני לא מחזיק ממנו בכלל.
כל ההפסדים שלנו העונה באו בבית, לרוב תוצר של פתיחה מגמגמת וחוסר חדות.

ההרכב שלי :
דה חאה
שואו-מגוויר-טאונזבה-ביסאקה
פרד-מקטומיניי
ראשפורד-פרננדס-גרינווד
קבאני

הרכב : דה חאה
שואו-מגוויר-לינדלוף-ביסאקה
מקטומיניי-פוגבה
ראשפורד-פרננדס-גרינווד
קבאני

הקישור מטריד קצת , מקטומיניי בודד כאחורי עם הגנה כמו שלנו .

מחצית סבירה מבחינת יכולת מעולה מבחינת תוצאה .
שער מצוין של קבאני , כדור מסובב באלגנטיות של ראשפורד ותנועה של חלוץ גדול של האורוגוואי.
פרננדס נתן שם חתיכת גול , Magnifico
למזלנו קאלוורט לווין החמיץ הזדמנות ענקית על סף המחצית .
לינדלוף הזה חתיכת טיפש עם ההרחקה ההיא שריצ’אליסון החמיץ , לא יעזור הוא לא שחקן הרכב.

לא יאמן הבזיון הזה , איך קבוצה מאבדת יתרון של 2 גולים מול אברטון רופסת כזאת .
דה חאה צריך להישלח ליציע , אין לו מקום על הספסל עם השטויות שהוא עושה .
השילוב הזה מגוויר - לינדלוף יהרוג אותנו האוהדים.
תחזיקו לעזאזל את ה3-2 הזה .

כמובן שזה נגמר ככה .
מגיע לסולשיאר העיוור , פעם הבאה שיזכר שיש דבר כזה חילוף.
עם צמד בלמים כזה הוא יכול ללכת למכור חמוצים

כל כך מתסכל, אחת ההופעות ההתקפיות הכי טובות של הקבוצה לאחרונה אבל עם הגנה כזו מביכה ודה חאה עם הופעה חושך מצריים והנה עוד 2 נקודות קריטיות לטופ 4 הולכות לפח.
מגווייר לינדלוף זה לא צמד שאפשר להמשיך איתו, הקבוצה חייבת לפחות בלם אחד מהטופ דחוף בקיץ (כמה עונות אנחנו כבר אומרים את זה?) ודה חאה צריך ללכת להתרענן על הספסל.
בצד השני למרות הפאקים בהגנה ראשפורד עם החמצות נוראיות מנע מאיתנו לסגור את המשחק דקה 70.
מסכן קבאני, כזאת הופעה ומלחמה וזה הוא שהוא מקבל מהחברים בהגנה, בזיוני.

הדרך היחידה להוציא את לינדלוף מההרכב זה פציעה שלו , גם אם באיי היה כשיר אני לא מאמין שהיה מקבל דקות משמעותיות על חשבון השבדי.
אף פעם לא הבנתי מה מאמנים מוצאים בו , עושה שטויות שמובילות לגולים, רכרוכי ואיטי מאוד .

לא חושב שזה שאוהבים את לינדלוף, אני חושב שזה קשור לחלופות.
באיי הוא לא ואן דייק, הוא גם בלם שמרבה לטעות.
ההגנה שלכם פריצה גם כי לרוב אתם משחקים עם קישור מאןד התקפי.

ברור שלא הכל מושלם, אבל תחילת עונה אתם התפללתם להכנס לטופ 4. פתאום אתם מצפים לקחת אליפות לסיטי? הסגל לא השתנה והבעיות בו עדיין ברורות. בקיץ תצטרכו בלם (תלחמו בכל הכוח על קונדה או אופמקנו) ולטעמי קשר אחורי אמיתי.
באמת שאני חושב שאתם מרחק קשר אחורי ובלם מהטופ.
כמובן שסאנצ׳ו יהיה טוב, אבל יותר נחוץ לכם בלם

עם כמה שבאיי לא מושלם הוא עדיין שילוב הרבה יותר פרקטי וטבעי מלינדלוף, מגוויר הוא בלם מאוד איטי ואתה חייב שחקן עם אתלטיות לידו . לצערנו באיי פציע מאוד אז גם כשהוא ביכולת טובה זה כבר נפסק איכשהו.
לא הייתי בונה יותר מדי על הקיץ, אופמקנו בטח יעדיף את באיירן ( בצדק, הוא נכנס ישר להרכב ) ואני בספק שהגלייזרים החמדנים ישפכו כסף על בלם שבאמת ישפר אותנו ועוד בתקופת קורונה.
לאור השיפור של פרד קשר אחורי כבר די ירד מהפרק לצערי , גם האפשרויות בשוק לא מי יודע מה .
חייבים קיצוני ימני , דיאלו לא נראה שיספר העונה ובטח גם עונה הבאה וכבר כמה עונות שאין שם יציבות .